Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ddyy

Dátum: 2014.05.26. 17:29:45
Nézd, én gyémánt karakterrel játszom rubin szövetségben. Második helyezettként, a sok csatának köszönhetően megkaptam a legnagyobb medált. Tehát nem a karakterem "színe" érdekelte az eventet hanem a szövetségemé.

A szabályban ez van: Az esemény alatt NEM LEHET hordát váltani! Az esemény során végig ahhoz a csapathoz tartozol, amelyik hordához tartozott a szövetséged az első csatádkor.

Ezek alapján ment.

Az más kérdés ám, hogy miért pont a hordaszín számít.
Dátum: 2014.05.26. 17:07:38
Idézet: Bachtass - 2014.05.26. 13:30:27
Legközelebb az event előtt kilépek a szőviből és ha elkezdődött akkor visszalépek, így lesz esélyem a maxos jutalomra.


Akkor is költség lenne, ha nem a szövetég számítana, mert kilépsz a sajátodból, ám vissza már nem tudsz csak hordaváltás után.
Egészen pontosan két hordaváltás kell az eredeti állapothoz.
Dátum: 2014.05.26. 17:03:35
Közben rájöttem.

Az esemény során végig ahhoz a csapathoz tartozol, amelyik hordához tartozott a szövetséged az első csatádkor.

Tehát ha te smaragd vagy gyémánt hordában, akkor ha smaragdként szeretnél szerepelni, akkor váltanod kell szövetséget (kilép jelenlegi, belép smaragd). Ha visszamész gyémánt szövibe, akkor viszont előtte gyémánttá kell válnod, hogy be tudj lépni az otthonodba.
Szóval így.
Dátum: 2014.05.26. 13:39:55
Ne kérdezz. Megyek aludni!
Dátum: 2014.05.26. 13:35:11
Idézet: Bachtass - 2014.05.26. 13:30:27
Csak az első helyezett kap maxos jutalmat a többiek nem.

Idézet: Multifilter - 2014.05.26. 13:32:48
Csak az első kapja a max jutalma


Igaz, kösz a javítást!
Dátum: 2014.05.26. 13:34:02
-
Dátum: 2014.05.26. 13:11:19
Idézet: Utolsó_Lovag - 2014.05.26. 12:45:51
""köszönöm"",hogy keserves munkával, miatatok -3 tuladonságot kaptam az event jutalmaként ,az-az minusz 21 Tul.


A keserves munkáról jut eszembe, hogy ha a napi támadásokat megejtetted volna, akkor toplistás lennél. Akkor akármi van, a maxot kapod. Persze tudom, győzni is kell meg egyéb apróságok, de azért csak-csak meglett volna. - jav.: mivel az első kapja a jutalmat így nem. Mindegy, na így pláne ez a kínkeserv!
Tényleg csak a keserves munkáról jutott ez eszembe.
Dátum: 2014.05.26. 12:33:55
Köszönjük az együttműködést! Az eredeti cél, miszerint a rubin horda ne legyen semmiképp utolsó, maximálisan teljesült. Ez a közös munkának az eredménye, ezért nagy gratula minden rubin szövetségi tagnak aki követte a stratégiát.

Üdv:
Mola, Daltan
Dátum: 2014.05.19. 18:48:22
Idézet: Utolsó_Lovag - 2014.05.19. 13:39:01
Nekem nincs nem is lesz kvízgömböm a prémcsi kikötés miatt , De azért kivéncsi vagyok mert leírás szokás szerint elnagyolt,,BE IS SOROLJA ???


Nem.
Dátum: 2014.05.18. 22:55:20
Úgy van ahogy Offsboy mondja. (12+10)
Dátum: 2014.05.18. 12:26:03
14119 lélekenergiát nyersz ki belőle, miután sikerül meglepned és elpusztítanod. A szerzett lélekenergiából 2545 a helyes válaszért kapott LE.

Örülök, h a kvíz kikeveredett a mindennapjaimból. Komolyan köszönöm!
Dátum: 2014.05.18. 12:21:38
Idézet: Utolsó_Lovag - 2014.05.18. 12:11:12
Bizti malacfarkával álmodtál


Nézd, ahogy érzed,. Semmit nem ront/javít a megítéléseden ez a megjegyzés.

Bemásoltam azt amit kiírt a vadászatnál a prog. Ennél többet nem tehetek érted. Sajnálom hogy minden idegszálad a lehetséges és előforduló programhibák körül járkál, de ezt most sajnos el kell fogadnod.
Dátum: 2014.05.18. 11:59:59
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre sajnos nem tudtál helyes választ adni.

De a szerzett LE bónusz megvan.

A szerzett lélekenergiából 910 a helyes válaszért kapott LE.
Dátum: 2014.05.16. 20:21:02
A középkori lovagi torna szabályai szerint mindenkinek egyenrangú felszerelése volt. A skillek számítottak és a tapasztalat. Amit írsz nem jó példa, mert te ott a lovagot a vasvillás paraszttal engedsz össze.

Ha nem szkander, és mindenáron valami világi dolog kell, akkor mit szólsz mondjuk a római viadalokhoz? Ott nem volt nagy szórás sem páncélban sem fegyverben.
Dátum: 2014.05.16. 20:06:07
Idézet: Ddyy - 2014.05.16. 19:55:41

Amin egyedül bukik, az a varázslat. Abban nincs jó megoldás. A kicsi varik gyengék a buzogányhoz képest is, a szintfüggő varik meg erősek.


Hohó, megvan a megoldás!
Aki erős mágiában, megkapja az energiatüskét közelharc helyett a támadási körökben. Nevezéskor kiválasztod, h varázsló leszel vagy katona.
Megjegyzés: fogalmam sincs, h az energiatüske pariban van-e a buzogánnyal, ötletcunamizok.
Dátum: 2014.05.16. 19:55:41
Kicsit félreértelmezed. No figy, amikor szkanderezel a haveroddal, van nálad kézmerevítő, lapát, tengerihörcsög és nuncsaku? Sztem nincs mégis el tudjátok dönteni, h ki az erősebb.
No itt is. Ugyanazt kapjátok, és hajrá.
Állat nem szövifüggő? Dehogynem, sőt minél erősebb a szövi annál több plusz épül be. Kereskedelem? Mi köze az erőhöz? Az hogy ki melyikre rakott, az meg taktika. Melyiken akarsz győzni? Ha jó vagy, mindkettőn tudnál.
Nem cél h mindenkinek legyen medálja. Ez arra nem jó. Itt is ugyanúgy az erős nyer, mint a másikon, csak így kicsit több erős van, izgalmasabb csatákkal.

Amin egyedül bukik, az a varázslat. Abban nincs jó megoldás. A kicsi varik gyengék a buzogányhoz képest is, a szintfüggő varik meg erősek.
Szóval ez fikció, de szép fikció
Dátum: 2014.05.16. 17:30:23
Idézet: Maci - 2014.05.16. 17:10:26
Annak mi értelme van, hogy mindenkin ugyanaz a felszerelés legyen?
Hogy lesz más a végeredménye a bajnokinak?
Nem igazán értem.


Nagyon sehogy. Ám mint ahogy egy boxmérkőzés sem úgy működik, h az egyik erőscsávó lemezvértben van, míg a másik meztelennyen, úgy ennek sem kéne így legyen. Itt viszont ez van. A szövetségi bónuszok, epikus kincsek, szövetségi kennelben tápolt hízók és csatlósok mind-mind odacsapnak.
Akad itt a v3-on pár kis szöviben lakó erős karakter. Jaj értem én h mehetne nagyba, de annak ezernyi oka lehet, h miért nem teszi. Azt is értem, hogy akkor ne akarjon bajnokit nyerni.
Illetve nem, de nem baj, ez nem téma.
Az, h valaki a 10 szintes egységben alulról végigveri a mezőnyt, mert olyan tárgyai vannak és ügyes, az nem életszerű. Az igen, ha ügyes. Szóval ez az értelme. Aki ügyes nyerje meg így. Nem kell aggódnod, te ügyes vagy. S nem, én nem vagyok az, az a kor már elmúlódott.
Azt is vágom ám, hogy ezt nem boxhoz kellene hasonlítanom, hanem motorsporthoz, hogy az erősebb csapat versenyzői nyernek, de ne máá, ez fantasy szerepjáték-jellegű játékféleség.
Dátum: 2014.05.16. 15:02:11
Idézet: Kuzma.f.t - 2014.05.16. 14:27:27

Az viszont megfontolandó, hogy minden karakter csak azzal villoghasson az olimpián, amit saját erejéből hozott össze magának.

A bajnokin induló karakterekről le kellene fejteni pár olyan karaktert erősítő tápot, melyek valójában a szövetség adta bónuszok.

Amikre gondolok:

- épületbónuszok,
- relikviák (kivéve a bajnoki övet, hiszen pont erről szól),
- minden kategóriában induljanak a nevezők egyenfegyverzetben.


Há' de ezt mondom én is. A bajnoki öv igaz, az télleg erről szól. Legalább lenne értéke is. De nem, meggondoltam magam, az sem kell. Az maradjon meg a másik bajnokira.

Idézet: Kuzma.f.t - 2014.05.16. 14:27:27
A medálokhoz kapcsolódó jelenlegi negatív módosítókat is lehetne erősíteni, de ezzel az a baj, hogy a régen sok-sok medált szerzett pókokat soha senki nem hozhatja be - már most sem - medálok száma tekintetében. Ettől függetlenül nem lennék ellene, hiszen nekem is van már pár darab. Lehetne maximálni azt is, mennyi TÖ-módosító szerezhető bajnoki medálokból. Ez utóbbi lehetne sávos is.


Fenét! Nem kell semmi! Se bónusz, se állatok, se semmi.
Nem kell állat sem, mert most konkrétan úgy néz ki egy csatakezdet, mint egy Walt Disney-film nyitójelenet: felsorakozva a főhős mellé balról egy őzike, fent két kismadár (egy kék és egy sárga-zöld harántcsíkos) ja és ki ne hagyjam a nyuszit a lábnál. Hasonló a túloldalon is. Mindezt úgy, h talpig csiricsáré páncélkölteményeken csillan meg a védőfal mögül kibukkanó nap fénye. Ez nem bajnoki, ez cirkusz konkrétan.
Ha a medálokat mégis szeretnéd figyelembe venni, akkor vegyük úgy, h pluszt nem adnak, de mínuszt igen. (mosoly és halk gonoszkacaj)

Nincs bónusz, marad az erő. Azt kell mondjam így is azok fognak nyerni akik optimalizáltak és erősek, de legalább a kis szövetségek bajnokaspiránsai is könnyedebben indulnának csatába. Ennél nagyobb egyenlőségre nincs szükség, mert tényleg az nyerjen aki beletette magát.
Dátum: 2014.05.16. 11:55:09
Amikor bejött ez az uccsó vérig izé, s terveződött a bajnoki mikéntje, abban reménykedtem, hogy egy olyat hoznak össze, hogy -> arénába be; kapsz egy bőr páncélt és pajzsot, egy buzogányt és uccu neki, mennyé' fiam, üsd le a fejét! Nincs szövetségi bónusz, nincs tárgybónusz, semmi, csak az alap tulok, vér valamint izzadtságszag. Aki erős, az itt is erős lenne, de mégsem külső tényezők miatt. Úgy meg már izgibb a dolog.

Nem ez lett. Lett ugyanaz mint volt csak épp pepitában.

Amúgy sem értem mi a görcs köze van a szövbónusznak a bajnokihoz? Odaviszem a védőfalat meg a gyakteret a zsebemben együtt a zsepivel?
Dátum: 2014.05.14. 23:27:12
Az átkok oldalon mi történt? Már csak a saját ütőtávomat hozza fel az ajánlatban. Oké, be tudom írni pl Rogert, de meglepett h most már legalább 1 percet kell eltölteni ezzel a küldetéssel.
S saját szövtársaimat is meg tudom átkozni? Van még mi meglepjen tömött sorokban.

Ugyanitt megjegyzem, hogy a végtelenül nehéz és már-már teljesíthetetlen láthatatlanos küldetés kapott alternatívát, de a költsd el az összes csp-det na aaaaaz nem. Szép mondhatom!