Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Conan63

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.03. 14:18:02
Ha megkérdezem :Mikor született Jimi Hendrix?Pontos dátumot írok,a többi kitalált ,akkor mi az hogy "rossz értékelés -nem pontos válaszok".Tudtommal 1 nek kell jónak lenni!!! Ha ezt 4 szer eljátszák az emberrel és ezért nem tud egy küldit elvégezni az NEM KICSIT DÜHÍTŐ.
Dátum: 2009.07.11. 16:54:46
NEM az első hogy egy IQ gyenge gyökér miatt megszívok küldetést.Oda kéne figyelni hogy a feltett kérdésre mit jelölnek helyes válasznak.A 20 helyes kérdéses küldit most azon buktam hogy a " gyökér " a -hol volt Arany János gimnáziumi tanár- kérdésre Nagykőröst jelölte helyes válasznak,holott Nagyszalontán tanított .Gratula azoknak akik felügyelik a kérdéseket.
Dátum: 2009.07.11. 16:47:45
Idézet: Zoli - 2008.09.23. 09:40:41
Ide írjátok azokat a hibákat amiket találtok a játékban, legyen az akár helyesírási, akár játéktechnikai hiba. Kérem, hogy igyekezzetek röviden, lényegretörően leírni, és minden szükséges adatot megadni a hiba megtalállásához. Így a programozónak is könnyebb nyomonkövetni és javítani a hibákat. A kvíz hibákat a kvíz topicba írjátok.
Dátum: 2009.06.07. 17:31:03
Nem tudom minek ez a fórum ha semmi nem történik!Megint elbuktam a küldetésem,-20 helyes kvízválasz hiba nélkül-,a /18.nál/.IQ LIGHT kérdésfeltevő rossz helyes választ jelöl meg,JÓNAK.NEM NÉZI SENKI????? Kérdés -MI a FLASTROM ? /Ilyenkor az ember használja a netet/mindenhol a TAPASZ szerepel.A kérdező szerint -KÖTÉS- a helyes .Két napon belül ez már a 3. IQ --0-- kérdező és ez BAROMIRA IDEGESÍTŐ.KICSIT ODA KELLENE FIGYELNI A HELYES KÉRDÉSEKRE!!!!!
Dátum: 2009.06.06. 19:43:49
Eléggé idegesítő,hogy egy küldetésnél, -válaszolj 20 kérdésre úgy hogy közben nem rontassz-,olyan kérdések BEKERÜLHETNEK amire az IQ light kérdező eleve ROSSZ helyes választ jelöl meg!!!Ma így kétszer is buktam a küldetést.Ez 15 helyes válasz után elég idegesítő./a második ilyen kérdés az volt hány része van a Cápa sorozatnak?A feltevő szerint 4. A jó válasz 5 ,mert Spielberg készítette 2008 ban .
Dátum: 2009.03.26. 16:29:03
Miért van az ,hogy támadta a szövetségünket egy másik és azt mondták ha nem tetszik hogy 8 an jönnek 2 ellen kapituláljunk.Megírtam hogy hiába támadnak nem kapitulálunk.Ma megint próbálkozott egyikük,ismét levertem ezután az eseményekben azt irta hogy kapituláltunk.De kicsoda és miért?
Dátum: 2009.02.23. 17:14:49
Kicsit kellene figyelni a kvízkérdésekre és a lehetséges válaszokra.Példa: az üres sakktábla sarkában álló bástya hány irányba tud lépni? A válaszom 2 volt mivel bástyával a sarokból csak 2 irányba tudsz lépni.A "HELYES" válasz a 14 volt amit még a középen álló királynő sem tudna.Ez főleg akkor bosszantó ha a küldetésed hogy válaszolj egymás után 10 kérdésre helyesen és benyalsz egy ilyen kérdést!
Oldal: 1