Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tomreptile

Oldal: 12345
Miklós hol van ilyenkor?Miért nem védi meg a Zs kategóriás cégét?
Magyarul azt akarod mondani,hogy le sem szarják,hogy multiznak-e vagy sem?
Tudom,hogy erről van szó,sajnos én már túl vagyok a 3500őskővön.Pont ezért írtam,hogy mindenki gondolkodjon el a történteken és tegye fel magának a kérdést:Érdemes-e ennyi pénzt költeni egy ilyen színvonalú játékra?
Én 80as szintű vagyok.A beho tisztában van vele,hogy én már megfizettem bőven a fejlesztés árát.Innentől le vagyok szarva erősen."Ha marad a gyerek akkor talált pénz,ha elmegy kit érdekel,már lefejtük rendesen..."
Gondolom a multizások is innen erednek.Egy csomó karakter lehet így,hogy a beleölt pénz miatt nem törlik,hanem bedobják a közösbe...
És természetesen nem multizás,mert prémiumkarakterről van szó.
Csak azt tudnám,hogy minek néznek egyáltalán utána,ha nem csinálnak semmit,még akkor sem,ha igazolják,hogy azonos IPcímről hajtották végre az akciót?!
Természetesen,nem én találtam ki,én csak gyanúval éltem.Ők írták,hogy jééé,tényleg...
Egy eléggé kellemetlen szituációba kerültem az elmúlt napokban.Most 2 év után először fordultam ilyen panasszal a játékvezetőséghez.
Mint lejjebb ki fog derülni kár volt.Szövetségi és karakternevek nélkül írom a sztorit.
-megtámadtam egy karaktert és 11kt,hoztam tőle.Az ezt követő percek érdekesek voltak.Válaszcsapásként 10 percen belül 2, általam verhetetlen karakter támadott (korábban jó ha egyszer egy fél évben) és jó részét vissza is szedték.Mivel az először megtámadott embert nem végeztem ki ezért visszanéztem 1 óra múlva és természetesen nem volt nála semmi,még lélekszívható LE sem...Ezek a különös véletlenek után írtam,hogy legyenek szívesek megnézni,hogy nem multiznak-e.A válasz kimerítette a multizás fogalmát.Azonos IP címről egy szövetségben lévő tagok ugyanabban az időben ugyanazt a végzeturat támadták!!!!
Ennek ellenére a vezetőség nem találta megalapozottnak a multizás tényét.Most szó szerint idézek:"lehet csak egy jól megszervezett támadásról volt szó".Még egy figyelmeztetést sem küldtek nekik,legalábbis engem nem tájékoztattak róla.
Ezek után mindenki döntse el a beho hozzáállását a szabályokhoz.Várom a hozzászólásokat!
Dátum: 2010.07.10. 13:09:00
James Cameron új filmje (Avatar) az eddigi legmagasabb költségvetésű fantasy, megközelítőleg mennyibe került az elkészítése?

100 millió
500 millió
300 millió
700 millió

Azonnal törölni,a kérdezővel és az értékelőkkel együtt.Mond már meg te majom,honnan tudod hogy mennyi volt talán te fizetted?Ha a bulvárlapokból indulsz ki az pedig megírta az összeset,sőt még 1milliárd feletti összegről is beszéltek.

Azoknak akik próbálnak normálisan játszani az 500 a jó válasz...
Dátum: 2010.07.06. 15:13:03
Fertőzés leküzdése után,ugye plusz 5tel megnövelhetőek a szakértelmek.Ez azonban az elementáris,fúziónál nem működik.111nél magasabbra nem tudom feltornázni.Az egyik szövetségi társam tapasztalta ua. a hibát és az övé már javításra került.Ugyanitt tapasztaltam,hogy az (nálam) alap 58 el.fú. egy +4et adó Jokerral turbózásakor figyelmen kívül hagyja a bónuszt és a varázspontból levonásra kerül a teljes költség,jelen esetben az 53.
Előre is köszönöm a választ
Dátum: 2010.07.06. 13:04:31
Fogalmam sincs,hogy pontosan hova kell írni a programhibákat.Kezdem itt és,ha valaki megmondja akkor majd átmásolom oda.
Fertőzés leküzdése után,ugye plusz 5tel megnövelhetőek a szakértelmek.Ez azonban az elementáris,fúziónál nem működik.111nél magasabbra nem tudom feltornázni.Az egyik szövetségi társam tapasztalta ua. a hibát és az övé már javításra került.Ugyanitt tapasztaltam,hogy az (nálam) alap 58 el.fú. egy +4et adó Jokerral turbózásakor figyelmen kívül hagyja a bónuszt és a varázspontból levonásra kerül a teljes költség,jelen esetben az 53.
Előre is köszönöm a választ,vagy az útbaigazítást.
Dátum: 2010.06.08. 09:18:32
Köszönöm most kaptam választ!!!
Dátum: 2010.06.08. 09:15:43
Megtudná mondani valaki,hogy az AHban megvásárolható rubin gyűrű (Típus: gyűrű Hatás: A specializált tulajdonságot 5%-al kevesebb LE fejleszteni) relikviaként működik,vagy fel kell venni és úgy?Légyszíves ne írjátok,hogy kérdezzem meg a játékban,mert megtettem,de választ nem kaptam.
Köszönöm!
Dátum: 2010.05.07. 12:59:27
.
Dátum: 2010.03.11. 12:29:29
Az a baj amíg lószar van addig veréb is!!!
A +1es tárgyak árérték arányban többért mennek, mint a +3asok.Nyugodtan be lehet rakni a plusz felet,harmadot,negyedet adó tárgyakat is,mert ugyanúgy meg fogják venni.Ezzel csak a korábban említett probléma van ---> igénytelenné válik a játék!!!!!!!!
Dátum: 2010.03.10. 19:39:48
Gratulálok a fejlesztéshez!!!És egyből élnék is egy javaslattal.Ráértek őszre berakni az aukciós házba,mert nagyon kreatív.
-az erő még kisebb köve:Típus: Egyszeri hatás Hatás: Megvásárlásakor erőd permanensen megnő féllel
-a támadás még kisebb köve:Típus: Egyszeri hatás Hatás: Megvásárlásakor támadásod permanensen megnő féllel
-a védekezés még kisebb köve:Típus: Egyszeri hatás Hatás: Megvásárlásakor védekezésed permanensen megnő féllel
-az egészség még kisebb köve:Típus: Egyszeri hatás Hatás: Megvásárlásakor egészséged permanensen megnő féllel
-a mágia még kisebb köve:Típus: Egyszeri hatás Hatás: Megvásárlásakor mágiád permanensen megnő féllel
-az IQ még kisebb köve:Típus: Egyszeri hatás Hatás: Megvásárlásakor IQ-d permanensen megnő féllel
-a taumaturgia még kisebb köve:Típus: Egyszeri hatás Hatás: Megvásárlásakor taumaturgiád permanensen megnő féllel
Már megbocsássatok,de az ilyenekkel csak lejáratjátok az egész játékot!!!Látom ide is begyűrűzött a válság...
Dátum: 2010.03.02. 17:37:29
Kedves Psych!
Tényleg sokat kellene még gyakorolnom,ha a Te 81-es szinteden is 30 a maximális szintje a csapdakészítésnek!Amúgy megköszönném,ha lennél kedves bemásolni egy linket,hogy hol találom a hozzá szóló topikot.
Köszönöm!!!

Ja és még egy,attól,hogy a beho lusta kijavítani a hibát attól az még hiba!!!Ha valaminek van egy maximális szintje és afeletti a követelmény akkor ezt úgy hívják,hogy megoldhatatlan probléma.Ha ez volt eredetileg a cél,hogy ne lehessen megoldani a feladatot akkor ezáltal ez nem hiba és így igazad van!!!
Dátum: 2010.03.02. 14:34:51
A sárkányvadászat című kaland során a következő hibát találtam:

38. szintű csapdakészítés próba: csapdakészítés: 30 + 3 + 5 kristálypont = SIKERES!

Áruljátok már el,hogy lehet elérni a 38as szintet amikor a szakértelem maximális szintje 30!?

Kérem javítsátok,mert szerintem az is elég,ha a kalandszakikat a kért szinten tudjuk tartani,nincs szükség lehetetlen küldetésekre!!!
Köszönöm!!!
Dátum: 2010.03.02. 12:29:34
Miklós | Végzetúr friss hírek | 2010.02.24. 20:13:49
Március 2-án, kedden délelőtt 10 órától 11 óráig tervezett szerver leállás lesz. Ezidő alatt feltöltjük azt a meglepetést, amin az elmúlt hónapban dolgoztunk. Reméljük, hogy tetszeni fog nektek!

Tetszik!Bár be kell vallanom nem ilyen meglepetésre számítottam!Egy Zarknod ébredése alapjaira épülő új közös kalandnak jobban örültem volna...de hol van még az év vége!!!
Dátum: 2010.02.24. 20:53:07
Lehet 2 egyforma tárgyat is vásárolni az aukciós házból?
Amennyiben igen a tulajdonságok duplán érvényesülnek?(2 tudás könyve +2 tulajdonsággal növelheted a szakértelmeket)
Köszönöm a választ!
Dátum: 2010.02.22. 21:32:07
Hova kell írni,ha hibát találtál,mert itt nem nagyon történik semmi!!!!
Dátum: 2010.02.21. 16:36:47
Ha jól emlékszem tegnap került be az aukciós házba az isteni ital (sárga lötyi,ami feltölti maximumra az élet- és varázspontodat).
Pont gép előtt voltam amikor bekerült és elkezdtem licitálgatni rá.A maximum licitem 20 dukát volt.Ma reggel belépéskor láttam,hogy hiányoznak a dukátjaim,pedig a licit azóta már 400felett van.Mi volt a probléma,mikor kapom vissza a dukátokat?
A választ előre is köszönöm!!!
Oldal: 12345