Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rubin Hood

Oldal: 1
Dátum: 2011.03.20. 23:17:08
Kösz Helion,hogy ilyen hamar válaszoltál,el se hiszed milyen megnyugvás ez most a megtépázott idegrendszeremnek.
Utánna néztem,de nem támadott/támadtam "szkarabeuszos" játékost.
Dátum: 2011.03.20. 22:36:06
Sziasztok.

Nem is tudom hogy kezdjem levelem,de nagyon elkeseredtem.

Vadásztam szokásomhoz híven.

55 000 körül volt a levadászott lélekenergiám.

Jött a következő vadászat,és 17 000 körüli lélekenergiára váltott át az összesitő.
Nem költöttem el sehova,nem fejlesztettem semmit.
A vadászat ideje alatt a vadászaton hagyom a gépet,és látom minden vadászatom.Közben a tv-ét sasolom.Na szóval az éppen esedékes levadászandó állatról váltott át az addigi 55 ezer lélekenergia 17 ezerre.

Megjegyezném,hogy természetesen ájult állapotban vadásztam,volt még vissza a regenerációig 55 perc,tehát nem rabolt le senki.
Nem értem hogy ez hogy fodulhatott elő,pedig már évek óta játszom,sose történt ilyen velem.
Gondolom mással sem,de most megtörtént.

Ment a levesbe majd 40 000 lélekenergiám-bizonyítani nem tudom.de talán utánna tudtok nézni.
Csak szólók,hogy valami "gázosodás" van,aminek utánna kell nézni,mert ez igen érzékenyen érint bárkit aki vadászat alatt ehhez hasonló helyzetbe kerül.

Talán ha másnak is lesznek ilyen negatív tapasztalatai a vadászat terén,akkor hisztek nekem.

Tényleg így volt,miért kajliznék.

Mellesleg nagyon szeretem ezt a játékot,ez miatt nem hagyom abba,csak kicsit rossz lett a szám íze.

Most meg azon agyalok,hogy a következő vadászataim alatt nem fordul mégegyszer elő megint ez a "gázosodás".

Félve vadászom.

Kell rá valami megnyugtató megoldás,hogy a jővőben ez ne fordulhasson elő.

És ha utánna tudtok nézni a vadászatomnak,akkor kiderül az igazam,és talán jóvá írjátok a levesbe ment lélekenergiám.

Ha nem ,akkor sajna így jártam.Csak az a lényeg,hogy máskor ne járjak így.
Dátum: 2009.02.08. 16:17:55
Hát elég sok hengerfejes kérdéssel találkoztam már,deeeee ez a "Csak Noriszos"viszi a pálmát!!!
Kár,hogy a regisztrációnál nem kötelező a fénykép,megnézném magamnak az ilyen agyast.
Ez a kérdés jobban üt,mint a baseball ütő!!
Szerintem kellene egy Hülye Kérdések oldalt nyitni,ahol az ilyen,és ehhez hasonló gyöngyszemeket lehetne olvasni,és pontozni.
Dátum: 2009.02.08. 15:25:06
Kösz CaveMaN hogy ilyen gyorsan válaszoltál.És meg is nyugodtam,a válaszodtól,már azt hittem,hogy valamiért pikkel rám a gép.
Na,megyek is,és fejlődöm,hogy hogy végre már valakit lepofozhassak.(De csak is a sikerélmény miatt,semmi visszaélés!!!:D:D)
Dátum: 2009.02.08. 14:59:46
Lenne egy kérdésem.
Reggeltem a Világ 3-on.Békésebb,nyugodt világ.Állítólag.
Ennyit még a másik Világon-a Világ 2-ön is játszom-se támadtak.De nem ez a problémám.
Attól ment ki az agyam,hogy nálam jóval gyengébb játékosok ellen sorozatosan vesztem a portyát.
Mondok egy példát,hogy érthetőbb legyen.
Teszem azt nekem a Tulajdonság összegem 157 és aránylag a szintnek megfelelő fegyverek.Erre egy 141-es Tulajdonságösszegű,csak buzogánnyal rendelkező játékost se tudok lezúzni.És ez rendszeres.Ja,és még csak nem is szövetségtag,hogy lenne neki Szerencse pontja.És nem pihen,és nem láthatatlan.És mindig frissen megyek portyázni.
Na ezt nem értem én,mert itt a logika nem érvényesül, az ember(bocsánat:a Végzetúr)joggal gondolná,hogy ez a csata nyerhető.
De nem.Talán a gép,azaz a szerver csak úgy véletlen szerűen hozza ki a győztest?!
Valaki mondja már meg,hol itt a turpisság.
Vagy van valami,ami elkerülte a figyelmemet,például aki támad az már eleve 30-40-50,esetleg 100%-kal kevesebb tulajdonsággal megy csatázni?
Oldal: 1