Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pearl

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.07. 09:00:14
Sziasztok!

Én 47-es szinten vagyok és van 3 küldetésem amivel lassan 1 hónapja nem tudok mit kezdeni. Légyszíves segítsen valaki hogyan tudnám megoldani ezeket.

1.) Győzz 10 egymás utáni portyában amikor te támadsz.
2.) Támadj meg egy végzeturat és öld meg beidomított lényét.
3.) Zsákmányolj legalább 750 Le-t egy másik végzetúrtól akit megtámadsz.

Köszi, Pearl.
Sziasztok!

Én már sokat gondolkodtam ezen, hogy miért értékelik rossz kérdésként az én feltett kvíz kérdéseimet és szerintem sokan vagyun így ezzel. Sajnos erre még mindíg nem találtam meg a választ, talán itt most választ is kapok valakitől. Sok hasonló kérdéssel találkoztam már a játék során mint amiket én is írtam. Egyszerű gyorsan megválaszolható kérdésekkel. Az én kérdéseim álltalában lexikális tudásra hivatkozva lett elutasítva, érdekes. Sokszor nekem is a google-ban kell megkeresnem a választ, de ezért senkinek nem adtam rossz értékelést a feltett kvíz kérdésére. Most már nem írhatok kvíz kérdéseket csak lemondhatok a kérdés feltevéséről 1058 Le-ért. vicces. Nem nagyon értem hogyan működik, de miért van az, hogy aki nem tud helyesen írni, vagy tényleg lexikális kérdést tesz fel neki elfogadják és jó kérdésként értékelik a feltett kérdését. Szeretem ezt a játékot és szívesen játszom vele lassan egy éve már, de ez egy kicsit arcul ütött. Lehet, nem a játékosoknak kéne értékelniük a kérdéseket? Elgondolkodtattó!!!
Üdv, Pearl.
Dátum: 2009.10.01. 10:43:51
Sziasztok!
Hogyan tudom lenullázni a varázspontjaimat, hogy a küldetést megcsináljam?
Üdv,Pearl.
Oldal: 1