Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Malorge

Oldal: 1
Dátum: 2008.12.17. 10:42:37
Azért az elég rémisztő, hogy ilyen emberek szabadon kószálnak a világban.

M.
Dátum: 2008.10.17. 15:02:38
Pontosan ez a baj, a szövegben megjelent, de LE értékemhez nem lett hozzáadva.

Elnézést kérek a pontatlanságért, valóban kiégett őskőről volt szó.

M.
Dátum: 2008.10.17. 13:12:53
Üdv!

Vadászatnál érdekes dolog történt, találtam egy őskövet, ellenben a legyilkolt lényért nem kaptam meg a lélekerőt. (Közben nem támadtak meg, nem költöttem semmire stb.) Meglehetősen biztos vagyok a dologban, mert árgus szemekkel figyeltem a LE változást.

Ma, 12:52:08

"Rövid zivatar örvendezteti meg a kiszáradt földet. A víz előcsalogat néhány lényt a rejtekhelyéről, úgyhogy ez kiváló alkalom vadászatra. Hamarosan felbukkan előtted egy owooti alligátor. Szükség van minden ügyességedre és ösztönödre, hogy le tudd győzni a nemes ellenfelet. 125 lélekenergiát nyersz ki belőle a csata végén. +7 TP A szerzett lélekenergiából 11 a helyes válaszért kapott LE. A vadászat során találtál egy kiégett őskövet!"

M.
Dátum: 2008.10.17. 11:37:44
„Kiről nevezték el az írók az Egy rém rendes család c. sorozat főszereplőjét, Al Bundyt?

egy sorozatgyilkosról
egy kevéssé ismert festőről
a forgatókönyvíró kutyájáról
egy színészről”

A kérdező szerint egy sorozatgyilkosról, de valójában egy birkózóról, szóval egyik válasz sem helyes.

Idézet a Wikipédiából:

„A készítők a „Bundy” családnevet kedvenc profi birkózójuk King Kong Bundy neve után választották, habár sokan tévesen azt hiszik hogy a név a texasi sorozatgyilkosra, Ted Bundyra utal. King Kong Bundy két alkalommal szerepelt is a sorozatban. Először Peg primitív, beltenyésztett unokatestvéreként, másodszor pedig a NO MA’AM kedvenc birkózójaként.”

Ha már valaki ennyire speciális kérdést tesz föl vehetné magának a fáradtságot, hogy utánanéz, hogy jó-e az általa megjelölt válasz.

M.
Oldal: 1