Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.02.12. 11:07:52
Jaaaaj gyerek... Adok nyalókát, csak legyetek kicsit csendben...

Más: Ha valaki kérdezi, hogy miért lett helyezírási hiba a "Melyik nem a II világháború alatt játszódik?" (nem emlékszem pontosan a kérdésre), akkor a válasz az, hogy "Messze volt a híd" helyesen "A híd túl messze van" (A bridge too far).
Dátum: 2009.02.12. 10:52:39
Még esetleg az a stílusú vita hiányzik, hogy Nem! De! Nem! De! Nem! De! Nem, és az én apukám erősebb! Két keményfejű...
Dátum: 2009.02.12. 09:47:07
Idézet: Csonti_himihumi - 2009.02.11. 22:21:19
Mikor egyesült ujra Kelet-és Nyugat Berlin?
1989*
1991
1986
1987

ismét akkora a különbség, h egyszerűen gondolkodás nélkül is megmondod...
Igen. Ezt azért lehet tudni még ilyen számokkal is.
Szerinem ez olyan mint a Mohács 1520, 1526, 1530, 1522 válaszokkal
Dátum: 2009.02.11. 20:52:22
Üdv mindegykinek tőlem is!

Amateon miért _ennyire_ szomorú ez a kutyus?
Dátum: 2009.02.11. 20:50:46
Idézet: Csonti_himihumi - 2009.02.11. 20:31:36
Melyik országban található a Stonehenge titokzatos kőtömbjei?
Dél-Afrikai Köztársaságban
Ausztráliában
Angliában*
Kanadában

található ---> kőtömbjei
inkább találhatóak
És, ha egy skótnak megemlíted, hogy Anglia, mint ország, akkor az illető lehet, hogy előhúzza a Claymoreját, és lekaszabol. Anglia esetleg, mint tagállam...
Dátum: 2009.02.11. 18:10:46
Vagy mindenki gondolkodik nagyokat...
Dátum: 2009.02.11. 17:06:49
Idézet: Jucus - 2009.02.11. 16:53:26
Fejezd be: Lassan járj...
lassan mész.
elgyúrnak a zebrán.
Győzike elkap.
tovább élsz.

A 3. válasz helyett lehetett volna mást írni.
Továbbá a mondás eredetileg úgy szól, hogy Lassan járj, tovább érsz.

U.i. Kezdem magma hülyén érezni a folytonos javítgatás miatt...
Dátum: 2009.02.11. 16:18:44
Idézet: cirip - 2009.02.11. 16:07:49
Mikor és kik lőtték fel az első műholdat?
Amerikai Egyesült Államok Explorer-1
Nagy Britannia Ariel-1
Szovjetunió Szputnyik-1
Kína Dong Fang Hong
vessző kellene az ország és a műhold neve közé, vagy bármi ami elválasztja
Csak én nem látom a mikort? Mert most inkább a "Melyik ország lőtte fel az első műholdat, és mi volt a neve?" kérdésre válaszolunk
Dátum: 2009.02.11. 15:49:33
Hogy hívják a Tolkien sárkányát, amely a Magányos hegyben él?

Lofwyr
Fafnir
Smaug
Fuhur
Igen, köszönöm. Én is szeretlek.
Dátum: 2009.02.11. 14:16:14
Ez mindenképp kiesik, mert ha nem írod be, hogy kakukktojás, attól még az marad
Félreértettél, példát hoztam fel arra, hogy bámennyire is szeretem az írót, bármilyen jól is ír, és bármennyire is fantsy-ról beszélünk, ez egy tipikusan speciális kérdés. Nem teszem fel, mert, ha egy kvízadmin kapja meg, akkor nem elég, hogy rossz kérdés lesz, még anyu is csuklani fog, esetleg kapok egy felhívást, hogy sz@rjak sünt

Szerk. Látom, megbeszéltétek, cirip mindenhol megelőz
Melyik nem William Glendown mű?
Boszorkányszombat
Lendhorni küldetés
A szivárvány
A játszma

Gyorsan kereshető, de a kutyát nem érdekli rajtam és pár emberen kívül, azon kívül speciális is. Nem is kérdezem meg.
Pedig ajánlott irodalom
Dátum: 2009.02.11. 13:28:12
Mi a fekete törpe?

dél-amerikai rágcsálófaj
nagy sűrűségű kiégett csillag
különleges színű barlangi mohaféle
nincs ilyen
nincs ilyen... hmmm
Uff! Félreolvastam rendesen....
Inkább a Kvíz 2. fórumon jelezd. Ott hamarabb olvassa Hatsepsut.
Dátum: 2009.02.11. 10:54:51
Kellett nekem elkiabálni
Ki vetette a honfoglaló vezéreke?

Tas
Attila
Álmos
Árpád
Vetette? Egész európa megvetette Őket, mert legyaláztak szinte mindenkit. De a vezéreket Árpád és Álmos is vezette.

Melyik egy rádioműsor címe?

Bumeráng
Diszkosz
Gerely
Kapa
rádio - rádió. Azon kívül... Nem tudom, mit lehetne ezzel kezdeni...
Dátum: 2009.02.11. 09:38:27
Egyébként tökéletesen igazad van, hogy csak simán spec., nem érdemelne azonnal törölnit.
Gondoltam, egyébként, hogy valami "saját" listát is teszek fel, de azon kívül, hogy a "Hull a hó és hózik..." után a négy lehetséges válasz mindegyikében kisbetűvel volt írva Micimackó neve, semmi érdemleges nem volt. Azt meg helyesírással visszaküldtem. Túl optimista vagyok, ha ezt jó előjelnek tekintem?
Dátum: 2009.02.11. 08:50:43
Továbbá ne zárjuk ki azokat sem, akik 15- 20 éve érettségiztek, vagy nem tanultak programozást, esetleg nem Pascalban tanultak, hisz lehet, egy most diplomázó gépész-, villamosmérnöknek nem volt a tantervben olyan mélységig a Pascal, hogy ezt tudja.
Dátum: 2009.02.11. 00:40:08
Idézet: Roseprincess - 2009.02.10. 20:05:57
hát eddig akárhányszor láttam anyukámat vagy nagymamámat savanyúságot elrakni, ként spec soha nem láttam, hogy használnának, ként a borászok szoktak használni a hordók fertőtlenítésére, de hogy savanyúsághoz használnának olyat nem hogy nem láttam, de mág hallani sem hallottam róla soha...
Pedig nagyon jó savanyítószer, próbáld csak ki. Ha valakit nem szeretsz, akkor ügyesen kitolhatsz vele, ha jó sok ként teszel az ételébe. Utána meg figyeld az arcát.
Persze ajánlom, hogy előtte pakolj be, és köszönj el mindenkitől, mert a menekülési kapkodásban erre szerintem már nem lesz időd.
Gondolom Tosca is így (ironikusan) értette, hogy ott van a só mellett.
Egyébként komolyra fordítva a szót, igazat adok a reklamációnak, mert a higany -9 fokon már aktívan párolog, tehát idő kérdése, hogy mikor lesz a teljes higanymennyiség gáznemű. Ezért is szórnak rá ként, mert az leköti. Arany ugyan jobb lenne, de az otthon tartott aranyporhoz kevesen férnek hozza, mert az urán útban van.
Dátum: 2009.02.10. 23:23:10
Szellemirtók első része. Dana (Sigourney Weaver) mondja Dr. Venkmanak (Bill Murray) mikor megszállta Zuul szelleme. Ajánlott...