Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.02.26. 09:23:57
Jó lenne, ha leírnád a kérdéseket a "Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?" topicba. De azt már most mondhatom, hogy ha túl könnyű a kérdés (1+1 kategória) akkor az bizony törlődik.
Dátum: 2009.02.26. 09:16:39
Ha hinni lehet az apokaliszist minden percben váróknak, és a Nostradamusban vakon hívőknek, akkor azt hiszem, Ő lesz a utolsó. Tartós tejet már ne vegyetek.
Dátum: 2009.02.26. 09:07:20
Kell venned meg egy fegyvert. Ha azt felveszed (a tárgyak alatti listából lehet válogatni), akkor el tudod adni a másikat.
Dátum: 2009.02.26. 08:59:54
Vagy a Napoleon hosszú "ó"-val nem tetszett az értékelőnek. De, ha engem kérdezel, akkor talán ott volt a hiba, hogy Jeanne d'Arc és Sarkozy nem uralkodó, de az értékelőnek (mint ahogyan nekem is) tetszett a kérdés, és csak javíttatni akarta. Szóval előre a javítás útján és még ilyet.

De ha előfordul még egyszer, akkor a "Kvíz - Nem fogadták el a kérdésemet. Miért?" topicba
Köszönjük.
Dátum: 2009.02.26. 08:50:36
Jó reggelt Neked is. A fészer nem tudom, milyen állapotban lesz, de a lepárló... Inkább a véremet. Vagyis inkább golyoka vérét
Dátum: 2009.02.26. 00:06:02
Akkor jól tettem, hogy a hűtő után szépen titokban rátettem azt a csövet...
Dátum: 2009.02.25. 23:56:09
Nnah én most csatlakozom a hölgyekhez, és megyek aludni. Nem tudom, mi van velem, hogy már ilyen korán. (Lehet, öregszem?)

Jjah, Lan, ha már ott vagy a lepárlónál, akkor meríts már a végtermékből, és az ihletből is légy szíves! Holnap reggel ugye lesz olvasnivaló..
Dátum: 2009.02.25. 23:12:33
Jó éjszakát. Már ilyen késő lenne?
Dátum: 2009.02.25. 22:27:53
De legalábbis jó úton haladunk...
Dátum: 2009.02.25. 22:14:24
Nem lehetsz iszákos, ha kevesebbet iszol mint az orvosod, és részeg, ha kapaszkodás nélkül tud feküdni a padlón. Én ehhez tartom magam
Dátum: 2009.02.25. 22:06:51
Honnét tudod mekkora az az üveg? Amúgy van itt még más is... némi házi, némi bor...
10-15 évvel ezelőtt mindenki megesküdött a 3-9 órára. Utána egy ideig a 2-10 óra volt a nyerő. Nem tudok ezzel lépést tartani.
Dátum: 2009.02.25. 22:01:18
Ok, akkor most Te jössz. És ha Telk kitilt a kocsmából, akkor nyugodtan látogass el felém, van egy üveg JD a szekrényben...
Dátum: 2009.02.25. 21:10:57
ok.
Azért hajrá, várom a legendák rovatot.
Dátum: 2009.02.25. 20:48:46
Aláírom, várom, mert így fura lenne írnom. Meg most olyan érzésem van, hogy beleszóltam, erre a mindenki elhallgatott...
A dolog azért is érdekes, mert mikor a rossz válasz opció eléggé távol esik a helyesírástól. Mégha a már szerepeltre üt vki érdektelent, azt mondom, hogy elnézte a sort, de ezt... Nnah mindegy.
Mintahogyan nekem is. Én a helyesírással (egyzserű) küldtem vissze, mint ahogyan mondtam a Kvíz 3-n is. Kár érte
Dátum: 2009.02.25. 09:00:43
Ami azt jelenti, hogy már csak 3 nap a péntek délutánig...
Szép hajnalt Neked is
Dátum: 2009.02.25. 08:55:06
Megpillantasz egy grizzlyt. Hogyan kiáltasz fel?

Ez aztán a jó fagylalt!
Még az egyzserű tejbegrízt se szeretem!
Nem is olyan rossz ez a spanyol rizsfajta!
Te jó Isten, hova szaladjak!
Ez jó, ez tetszik! Csak a helyesírás miatt küldtem vissza.

Mi az ellenállás mértékegysége?

Amper
Watt
Ohm
Farrad
Látom magam előtt a Pravda szalagcímét 1943-ből: A fasiszta Németország katonái nem tudtak mit kezdeni a 6,4 Ohmos szovjet ellenállással Sztálingrádnál. Nem kéne oda egy "elektromos" szócska?

Mi Norvégia államformája ?

köztársaság
parlamentáris királyság
népköztársaság
törzsközösség
A kérdés jó, de... Törzsközösség? Nem lehetett volna inkább hercegség vagy diktatúra? Bár még mindig jobb, mint a nemtudom, nincsisneki, egyikse.

Ezeket viszont a 3. világon kaptam (ott nem értékelek)
3,5,7 folytasd?

6
8
11
13
Én a 9-cel szeretném. Miért nem lehet?

egymás utáni 3 portyázáskor mennyi bónusz tulajdonságot kapsz 1 órára?

-30%
-20%
-10%
+10%
Helyesírás, fogalmazás, bent van szebben is. Lehet törölni ezt is.

Hány helyes kvíz válasz után írhatsz Te is kérdést?

1000
100
50
1005
Duplikátum.

Mennyi a rulettkeréken található számok összege?

1000
1526
999
666
Affranc ezt én akartam... De már vagy egy hónapja gondolkodom, legyen-e.

Ki a mostani miniszterelnök Magyarországon?

Gyurcsány Ferenc
Horthy Miklós
Abraham Lincoln
Kádár János
Részint idióta válaszok, részint kérdezzük meg 2 év múlva.

Mi az apalúsza?

indián ló
indián étel
indián törzs
indián varázsló
Ööööööö.... Akkor ez most fordítás, vagy nem?

1 óra hány perc?

60
30
45
15
Miklós, hol is van az a "Nem, köszönöm, nem akarok feltenni kvízkérdést, inkább csak a potya LE kell" gomb?

Mi a különbség ember és küklopsz között ?

Az embernek van csak karja
A szem a fór...
semmi
A küklopsz négylábú
A kérdés jó is lenne, de ott van az a semmi. Ha már nem tudja kikerülni az illető, akkor már legyen nagy kezdőbetővel, mint a többi válasz.

A végzetúr játékban hány helyes válasz után tehetsz felé egy kérdést?

50
100
20
10
Mintha már lett volna hasonló...

Hány országgal határos Magyarország?

4
7
6
5
...és szerintem ez sem egyedi példány.

Milyen színű a dzsinn az Aladdin c. rajzfilmsorozatban?

kék
zöld
sárga
vörös
Ok, hogy Dzsinni kék, de Jaffar is visszatér (mint dzsinn), rá inkább a vörös a jellemző. Meg az sem mindegy, hogy melyik sorozatban.

Mi a film címe? " A négy .......

mustrálás
mustáros
muskétás
muskotály
Idézőjel után a szóköz felesleges, a válaszok után viszont egy-egy macskaköröm hiányzik. És csak addig érvényes, amíg valaki nem forgat az alkoholistákról egy dokumentumfilmet "A négy muskotály" címmel.

Phuuh!!
Csak 12 meg 1 kekeckedés a 40ből. Bár, ha belevesszük, hogy az első 20ból nem raktam bele a helyesírási, hibákkal teli meg egyéb rossz kérdéseket...
Dátum: 2009.02.25. 00:33:22
Csatlakozom az előttem szólóhoz, Jó éjt, és szép hajnalt mindenkinek!