Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2009.03.02. 14:17:11
Köszönöm. Egyébként maradhatsz, nem kell kivándorolni
Idézet szó szerint:
"Nem tudom, nem ismerem, esetleg mond a valasztasi lehetosegeket"
Dátum: 2009.03.02. 14:12:12
Ok, megírom Neki!

Egyébként w3-n már írtam, de úgy néz ki, pillanatnyilag senki sem olvassa (aki tudná a választ):
Hátha majd itt jön a segítség.

Olyas kérdésem lenne, hogy ugyebár adott az a küldetés, hogy segítsek terelni a marhákat Steve Chucknak (közvetlen a Neki elszállítandó csomag után adja), amire 4 óra volt, hogy elvállaljam. Nnah most én ezt megtettem, de nem tudom, hogy visszamondhatom-e időlegesen és elvállahatok-e egy másikat a sherifftől (az ugyanis már megvan.)

Csak attól tartok, hogy ne legyen az, hogy Ok, visszamondtad, akkor mostmár szevasz, keress mást.
Dátum: 2009.03.02. 14:07:11
Hmmmm... Úgy látom, félreértettem. Viszont, ha anime, akkor a nővérem. "Kicsit" rá van kattanva

A Doomhoz mellesleg gratula.
Dátum: 2009.03.02. 13:59:14
Nem lehet, hogy mindösszesen csak túl voltál informálva? Én találkoztam anno egy kérdésel, miszerint kiről írta Henry Chariérre a Pillangó c. könyvet. A két válasz egyike az "Egy francia fegyencről" a másik "Önmagáról" volt. Nnah, most ha hozzászámoljuk, hogy Ő volt az, aki az ördög szigeteken raboskodott mindkét megoldás jó. Én beugrottam volna, az eslőnek, azt hivén helyes válasznak.
Mi is az? Majd bíráskodunk. Persze szigorúan elfogulatlanul
Dátum: 2009.03.02. 09:29:59
Idézet: Nicaeus - 2009.03.01. 16:30:16
Hogy Hivták Vuk Apját?
Iny
Roka
Öreg Vuk
Karak*

Ő nem a nagybátyja volt?

Vuk Íny és Kak egyik kölyke. Nevét nagyapjáról kapta (Vadászom, Utamból Kotródj!)
A legszomorúbb, hogy barátnőm feltette ezt a kérdést anno 2-3 hónapja, és kiesett a 25%-n

Byzon: Erich Hartmannról meg annyit, hogy ha megkérdezed nagybátyámat, akkor azt fogja mondani, hogy annyi gépet nem gyártottak az oroszok, amennyit a németek lelőttek. Csak gyakran előfordult, hogy egy gép lelövését több embernek is odaítélték, egyedül csak a szovjeteknél kellett igazolni fotogéppuskás felvétellel, meg ilyenekkel...
Dátum: 2009.03.02. 01:03:35
Üdv Mindegykinek!

Telk, minden előadás kérdése. Az én kedvesem a történelemmel vagy így komplett. Mondtam Neki, hogy valószínűleg a tanítási módszerrel volt gond. Engem speciel szintén nem érdekelne, hogy kit öltek meg orosz arisztokraták 1916 dec. 16.-17. éjjelén. De ha úgy néz ki a bevezető, hogy volt egy ember, aki úgy tudta befolyásolni a történelmet, hogy nem volt uralkodó, kormányzó, államfő vagy ehhez hasonló, illetve halálának napján megmérgezték, meglőtték, vízbe fojtották, egy "kicsit" szívesebben hallanék többet Grigorij Raszputyinról. Én lennék az egyetlen?

Egyébként hasonló dolog, hogy nekem biológiából kettesem volt a gimiben (nem sokon múlt, hogy nem buktam meg), és végül biofizikából államvizsgáztam ötösre, ahol a biológián volt a hangsúly. Más tanította, másként
Dátum: 2009.02.28. 13:52:38
Idézet: Csonti_himihumi - 2009.02.28. 10:22:25
Általában hány százalék az alkoholtartalma a söröknek?
75% felett
25-30%
60%
4-5%*
Tévedés a sör alkoholtartalma szlovákiában is 4-5%. Az a bizonyos 10-12% egy másik sörfok.
Dátum: 2009.02.28. 13:39:43
Idézet: Spityu - 2009.02.27. 20:28:08
Melyik filmben nem játszott Bruce Willis?
A hatodik érzék
Haláli fegyver
Halálos fegyver I.
Halálos fegyver II.


Mondjuk az elsőn kívül egyikben sem...
Pech! Aki látta a haláli fegyvert, bár lehet nem tűnt fel neki, észrevehette, hogy az első lakókocsi, amit szétlőnek az Buce Willisé, és csak utáne látogatják meg Emilio Estevezt.
Dátum: 2009.02.27. 15:42:39
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.27. 15:18:22

a kozel sört milyen állattal reklámozzák?
elefánt
zsiráf
birka-kos
majom

Alkohol, reklám, helyesírás... törölhető
Pláne, ha azt is hozzávesszük, hogy a kozel jelentése bakkecske
Dátum: 2009.02.27. 14:59:31
A magyar "sört" én sem.
Nnah, viszont most megyek, mert hosszú a szakállam, és 5kor indul a vonatom.
További kellemes napot meg hétvégét.

Jjah, és jöhetnek a további naplók ide is, meg oda is...
Dátum: 2009.02.27. 14:46:48
Gyere (gyertek) el erre van jo sor...
izé...
sör
[OFF]
Idézet: Kocos - 2009.02.27. 14:31:51
De teszemazt, ha en megkerdeznem, hogy melzik nem hasznalhato analitikus fuggvenykent az Oracle-ben, MIN, COUNT, LAST_VALUE, TO_DATE
Tippelhetek? TO_DATE (teszem hozza, hogy Oracle-t az életben nem láttam )
[/OFF]
Dátum: 2009.02.27. 14:08:21
Üdv Tenéked!
Dátum: 2009.02.27. 13:45:45
Hat erre leginkább azttudnám mondani, hogy próbáld ki! Támadj meg valakit, és írd le a LE-t a csata előtt és után is. Ha a különbség annyi mint amit a csata leírásban olvasol, akkor utána írj egy levelet az illetőnek, és kérdezz rá, mennyit vesztett.
Ha az 1. világon vagy és tudsz támadni egy 26. szintű smaragdot, akkor zoltanszon-nak hívnak.

Jjah, és ha megvan az eredmény, akkor legyszives írd le ide is. Köszönjük.
Dátum: 2009.02.27. 12:36:50
Úgy, hogy építkezel. És ha halkan mondod, is megértjük.

Szerk. Byzon nemcsakhogy megelőzött, de még gondolatot is olvas újabban...
Dátum: 2009.02.27. 12:34:52
Főleg ez az utolsó a perdöntő

Melyik játékban fordulnak elő akövetkező kifejezések: skíz, pagátulti

Tarokk
Máriás
Ulti
Bridzs
a következő szóközzel

Az amóniának milyen szaga van?

Kellemesen édeskés
Szagtalan
Mint a levendulának
Erős ,szúrós, kellemetlen
vessző szóköz, és nem fordítva.

Hogyan kezdődik a sorozat címe: ... , a flúgos nyomozó?

nincs ilyen sorozat
John
Monk
Ted
nincs is ilyen Grrrrrrrr

Mi Trnava (szlovák megyeszékhely) történelmi magyar neve?

Zólyom
Terebes
Túrócszentmárton
Nagyszombat
Ilyen jöhet? Mert akkor van nekem egy-két kérdésem a gyönyörű magyar nevekkel...

Melyik virág nem kék?

Sisak virág
Nefelejcs
Hóvirág
Ibolya
Az ibolya tudtommal lila...

Melyik megyében található Gátér?

Tolna megye
Baranya megye
Csongrád megye
Bács-Kiskun megye


Minek a rövidítése az AGP?

Apró GePárd
Almás Grízes Palacsinta
Accelerated Graphics Port
Alfa Gamma Pí
Görögül az utolsó is jó. Egyébként, ha hinni lehet az ameriaki filmeknek, akkor a diákok klubjait görög betűkről nevezik el (ennél jobban nem tudtam megfogalmazni, elnézést érte)

Az alábbiak közül melyik szám osztható 3-mal?

19
16
11
21
Nem kéne

Melyik programmal/űrhajóval lépett először ember a Holdra?

Apollo-11
Apollo-8
Apollo-10
Apollo-13
A kérdés jó, csak stilisztika: "Melyik programmal-űrhajóval...", ha már a válaszokban is kötőjel van.

Hogy folytatodik az eredeti közmondás? Aki másnak vermet ás,...

az sírásó.
maga esik bele.
az rosszat akar neked.
az Sebaj Tóbiás.
Sebaj Tóbiás?
Dátum: 2009.02.27. 09:30:56
Nnah azt én már nem várom meg azt hiszem, 3kor indulok a vonatra. Egyébként Incubus naplója jelenleg kb. 50 oldal...
Dátum: 2009.02.27. 09:06:09
Ne máááá... Mit csináltál? Remélem nem a w3-s "felkérésem" miatt. Nincs a közelben vmi üzlet erre szakosodva?
Az értékelést én sem értem.
Szerintem az egyetlen gond ott azzal a "lesz" szócskával van, ami hamarosan elévül, de akkor meg helyesírási hibával kellett volna visszaküldeni. Kár érte, főleg az igényes tübbi válasz miatt.