Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Én inkább azt mondanám, hogy nem tudhatja egy első szintű játékos
Most olvasom jobban, hogy a közel-keletre kérdeztél. Oda több arab államot is sorolhatunk, ahová tilos alkoholt vinni. Kuvaitból pl. kiutasítanak a legkisebb mennyiségű alkohol miatt is
Dátum: 2009.03.04. 20:05:14
Neméppen. Volt (olyan, mint Byzoné), de leszedtem, mert így kisebbek a hozzászólásaim.

Bár, ha belegondolok, erre írok egy olyan aláírást, ami hosszabb, mint egy kép...
Dátum: 2009.03.04. 19:39:56
Szép estét minden kedves jelenlevőnek, és azoknak, kik csak ezután csatakoznak!
Dátum: 2009.03.04. 17:15:06
Idézet: Roseprincess - 2009.03.04. 17:09:24
Hogyan keletkezett a Föld égi kisérője, a Hold?
Egy meteorbecsapódás után kiszakadt a Földből.
A régmúltban befogta a Föld gravitációs mezője.
A Földnek nincs is holdja.
Mindig is a Földünk mellett keringett.
A harmadik válasz miatt pedig rossz kérdés, rossz válasszal
Akkor megnyugodtam
Ha szóról szóra (vagyis betűről betűre) így írtad, akkor tényleg rossz az értékelés, én a rossz választ mondtam volna a csupa nagybetű miatt. A számba rágod a megoldást, ergo hülyének vagyok nézve. Én mondhatom magamról, de kevés az az ember, akinek ezt megengedem. Azt hiszem, Te nem tartozol a szűkebb családi ill. ismerettségi körömbe, tehát ez a lehetőség nem áll fent.

Ha csak a kedvünkért emelted ki, akkor tényleg rossz az értékelés, végülis R2D2 van olyan híres, mint Yoda, vagy Han Solo.
Dátum: 2009.03.04. 16:14:31
Viszont onnantól elszaporodnának a "Ki írta a Toldit?", "Ki a Toldi írója?", "Kinek a műve a Toldi?", "Kinek a tollából született a Toldi?" (stb.) variációk, minthogy sokan csak ötletadónak használnák az adatbázist.
Szerintem a nulla semmivel sem rosszabb válasz, mint a 386, elvégre azzal meg azt az elvi hibát vétem, hogy keverem az EU és a Magyar Parlamantet.
Épp ez a jó a kérdésedben, hogy nem olyan egyszerű. Akkor is rossz válaszok lettek volna, ha a 22 mellett a 638542 szerepel, mert ez meg irreálisan nagy, és ezzel megint az lenne a baj, hogy valamilyen szinten primitív a válaszlehetőség ergo én mint kérdezett, hülyének vagyok nézve.

A hajtóvadászat meg onnét ered leginkább, hogy nem egy olyan kérdés jött elő, mint ez:
Milyen állat a tapír?
rovar
emlős
madár
nincs is ilyen állat

Ha egy 20-s csomagban 14 ilyen kérdést kapsz, ahol a kérdező egyszerűen lusta gondolkodni, akkor Neked is beletik a pohár. Egyébként azt hiszem, én vagyok a leglágyszívűbb ilyen szempontból az itt megszólalók közül, mert én néha át szoktam az ilyeneket engedni. Mondjuk esetedben a "2009-ben Magyarország még nem formálhat jogot képviselők küldésére" ilyen lehetőség, mert itt nem a lustaság beszél az emberből. De ez csak én vagyok azt hiszem.
Apropopó, már most látom, hány "Ki Magyarország képviselője az EU parlamentben" kérdést fogunk kiszórni. Vagy legalábbis megpróbáljuk kiszórni.
Idézet: Kocos - 2009.03.04. 15:47:33
es a jovoidovel kezdj valamit, mert az hamar elavul, es akkor a kerdes jo.
86 is lehet.
Ez is igaz.

Esetleg próbáld így

"Hány képviselő delegálására jogosult Magyarország az EU Parlamentbe a 2009-es választásokat követően?

386
24
22
10"
Dátum: 2009.03.04. 15:50:13
Eselteg kérdezd meg erről a Sony Ericsson igazgatóját. Vagy az USA-ban inkább elterjedt Motorolaét.
De mondjuk a 12 jó lett volna, és nem is kötöttünk volna bele. Próbáld azzal, míg másnak eszébe nem jut.

Idézet: majnx - 2009.03.04. 15:16:07
"Ad2. Idiótáknak nézed a válaszolókat."
Megdöbbennél, hogy hányan nem tudják, mi az az Európa Parlament!
Én a "Milyen színű az ég?" példádra reagáltam.
Arról, hogy mennyien tudják a kérdésedre a választ sajnos nincsenek illúzióim.
Dátum: 2009.03.04. 15:11:08
Egy dolgot még tehetsz. Ideiglenesen kihagyod (visszaadod, ha már elfogadtad), más küldetéseket csinálsz, és akkor jóval többet kaszálhatsz.
Idézet: majnx - 2009.03.04. 14:44:50
Milyen színű az ég?
Zöld.
Ez azért lenne visszaküldve, mert
Ad1. Kérdem én, mikor? Ha ferde szögben éri fény, a levegőben található vízprárán megtörő fény ugyanis vörös színt ad az égnek. Ettől lesz festőien szép a naplemente.
Ad2. Idiótáknak nézed a válaszolókat.

Magyaro. tagja-e az EU-nak?
Kérdezem én, milyen 4 lehetséges választ adnál erre kérdésre?

Szerk. Szerintem mindjárt átmegyek(ünk) közellenségbe
Dátum: 2009.03.04. 14:43:36
Nem lexikális, inkább érdektelen.
Olvass utána Te!
Fat Man és Little Boy volt a két bomba
Idézet Wikiből, ami ugyan nem mindig megbízható, de jelen esetben máshol is ezt találod.
Az első Japánra dobott bombát az Enola Gay nevű B-29-es bombázó szállította, a neve Little Boy volt. A Nagaszakira dobott bombát Fat Mannak nevezték. Előbbi uránt, utóbbi plutóniumot tartalmazott.


Mellesleg én (is) értékeltem rosszra.
Kiemelném a Rád vonatkozó részt:
Hány Európa Parlamenti képviselője lesz Magyarországnak a 2009-es választásoktól kezdődően?
386
24
22
Egy sem

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Kell még magyarázni?
Ez esetben vedd olybá, hogy nem szóltam. Ha meg is tettem volna, az csak azért lett volna, amit látok (vessző előtt szóköz)
Szóköz vessző helyett vessző szóköz:
rabszolgák ,a szedés - rabszolgák, a szedés
névből ,ez - névből, ez