Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Repro adott egy valaszt, de inkabb arrol van szo, hogy Te egy napot adtal meg ketto helyett: augusztus 20-21 vagy 20.rol 21 virrado vagy valami ilyen...
Dátum: 2009.06.08. 10:32:37
En viszont William Glendown konyveit es Beregi Tamas cikkeit ajanlom a figyelmedbe. O szokta igy "atirni" (megemliteni) a meseket realista szemmel.
Dátum: 2009.06.04. 09:10:32
Idézet: Awenhai - 2009.06.04. 09:06:25
Zoltanszon: Elhangozhatott... első, ötezer forintos kérdésként, ahol még szégyen, ha a játékos kiesik.
Mondom én, hogy Vagót megríkattam volna...

Szerk. Fogalmazni magyar újra
Dátum: 2009.06.04. 08:59:19
Idézet: Alvaron - 2009.06.04. 04:07:32
Speciel a Legyen ön is miliomosból van a kérdés. Ezek szerint ott kisseb az elvárás
Lehet. De ha én ülök Vágóval szemben, akkor ez után a kérdés után sírva megy ki a teremből. Nem hiszem el, teszem hozzá, hogy ez a műsorban, így ebben a formában elhangzott.

Idézet: Lanmandragoran - 2009.06.03. 22:58:12
Melyik földrész nem volt az ősi Gondwana része?
Dél-Amerika
Észak-Amerika
India
Afrika

India mint földrész?
Igen, India, mint földrész csúszott bele Ázsia déli részébe létrehozva ezzel a Himaláját lásd itt vagy itt
Walles helyett inkább Wales
Dátum: 2009.06.03. 12:13:36
Idézet: Awenhai - 2009.06.03. 11:51:23
Az alábbiak közül melyik nem bank nevét takarja?

HVG
OTP
BB
K&H

Reklám, törlendő.
Ha nekem a BB-ről a pezsgő jutott eszembe akkor bennem van a hiba?
Dátum: 2009.06.03. 12:09:37
Tilosnak kifejezetten nem tilos, de azért ez így ebben a formában megér egy törlést.

És a saját gyűjtés:
Ki harapta le Tyr kezét?

a Világkígyó
Fenrir
Hel
Mimír
Ehh

Ki nyerte a 2009-ben a Bajnokok Ligáját?

Arsenal
Barcelona
Real Madrid
Manchaster Utd.
Mármint United, mármint szerpelt, mármint ehh

Milyen állatot nem tudsz befogni a végzetúr világában?

zafírsörényű pegazus
kvazársörényű pegazus
rubinsörényű pegazus
smaragdsörényű pegazus
Én 35. szinten nem tudom. (De lehet, hogy csak nem figyeltem)

Mit jelent a felfelé álló ormányu elefánt?

Szerencsét
Esni fog
Szerencsétlenséget
Bánatot
Az attól függ. Bent a szobában felém fordulva állítólag szerencsét. Kenyában egy szafarin (minthogy ez, ha jól tudom, a támadás egyik jele) már nem biztos, hogy természetes lenne a mosolyom a láttan.

Mi az S.O.S. (segélykérés) morze-kódja?

ti-ti-ti tá-tá-tá ti-ti-ti
tá-tá ti-ti-ti tá
ti-tá ti-tá
tá-tá-tá ti tá-tá-tá
Volt ez már jobban is. Ez teljesen felesleges innentől kezdve.

Melyik húsfajtát a legegészségesebb megenni?

marha
csirke
hal
sertés
Hmmm... Ha jól tudom, akkor a mangalicát

Ki nyerte a tavaji Roland Garros női döntőt?

S. Williams
V. Williams
Jankovics
Ivanovics
Legszivesebben felnégyelném. Jankovic, Ivanovic és ez még csak a kezdet. Ott van még a keresztnevek hiánya, mit jelent a tavaj, meg amugy is lexikalis, speciális.
Igazad van, rosszul feltett kérdésre kellett volna értékelni, mintohgy ahogy Te is írtad, az a mérvadó, hogy "a többit viszont nemes penészgombák érlelik"
Ergo valahogy úgy kellett volna kérdezni, hogy "Melyik sajt gyártásánál nem használnak penészgombával való érlelést." (csak mindezt magyarra lefordítva).

Megfelelő körülmények között mindegyik sajt lehet penészes.

Szerk: Eszembe jutott egy Magusocska féle megfogalmazás:
Sokan nem szeretik a penészgombával érlelt sajtokat. Az alábbiak közül melyiket lehet kínálni Nekik?
Dátum: 2009.06.03. 08:54:10
Idézet: Alvaron - 2009.06.03. 01:15:40

Mennyi 1 köbméter levegő súlya.
1, 1,3g,
2. 1,3 dkg,
3. 1.3 kg
4, semmi.
Na erre mit nyomsz 6 sör és 2dl Wiskyi után, miután meglátod, hogy elutasítják a kérdést,
felszalad a pumpa ?
Részint ott a semmi. Továbbá súlyra kérdezel, de tömeget írsz válaszokként. És azért azt sem ártana tisztázni, hogy mekkorra nyomáson...
Ez eddig 3 hiba. Keressek még?
A számszeríjat nagyon nehéz volt "betárazni". Ennek könnyítésére volt a lövész övén egy kampó amibe az ideget és a szerkezet végén egy amolyan kengyelféle amibe a lábát tette az íjjász. Mikor kiegyenesedett (felállt), a fegyvert is felhúzta. Ezzel a könnyített módszerrel akár 8 íjjat is ki tudott lőni egy perc alatt. Ehhez képest egy gyakorlott hosszúíjjász elérhette a percenkénti 12-15 lövést is.
Ott a pont, ez felett elsiklottunk
Kisbetűvel szerintem is jó. De biztos, ami atom, csk holnap tedd fel.

Jjah, Semelyiknek is igaza van, szoval ne csodálkozz, ha jövő héten már nem lesz bent a 25%-s szűrő miatt.
Dátum: 2009.06.02. 10:00:48
Szokásos. Nagy adag Beho random. Nekem a kritikus varázslat 14-s eddig még csak egyszer jött ossze
Dátum: 2009.06.02. 09:57:10
Ha már ennyire lehet válogatni, akkor inkább egyiksem. Helyette jöhet esetleg a Quest világa.
Dátum: 2009.06.02. 09:49:41
Idézet: GabrielHunter - 2009.06.02. 09:10:39
Melyik csatornán megy az új Terminátor sorozat?
Rtl klub
Cartoon Network
Private Gold
Tv2


tosszák meg, már sehol. torrent ftw!

btw RTL Klub nagy tével, ellel és kával, plusz annak az "új Terminátor sorozatnak" azért van egy rendes címe is.
És ha megkéred Kovit, akkor ír Neked egy "új Terminátor sorozatot" a Private Goldra is
Dátum: 2009.06.01. 11:33:44
és az ilyenket hol lehet koldulni?
Dátum: 2009.06.01. 11:05:36
Szívesen. Remélem, tudtunk segíteni.
Dátum: 2009.06.01. 11:01:06
Hányadszorra rendeztek Várpalotán Pannónia Fesztivált 2009-ben?

Még sosem volt
Először
Másodszor
Harmadszor
Ok, akkor nézzük így:
Hányadszorra rendeznek Gútán Hanna-Hanna Fesztivált 2009-ben?

Még sosem volt
Először
Másodszor
Harmadszor
Részint ez nemzetközi (hollandiából, finnországból, angliából, skóciából, sőt vki kóreából jött el az utolsó kettőre), részint a Sziget bejáratánál láttam rá plakátot.
Csak tudom, hiszen itt lakom!
Én meg itt. És?
Igaz, hogy Gútának csak 11.000 lakosa van Váralota 20.000-ével szemben, de ez eddig nem érv.
Részint a rossz választ a "Még sosem volt" lehetőség teljes egészében kimeríti.
Kapja össze magát az illetékes... Ha valamit nem tud, de minősít, legalább nézzen utána!
De Te is, és olvass vissza ezen a topikon olyan 4 oldalt... Nem azért kapta a rossz értékelést, mert nem tudja ré a vélaszt. Azért, mert nem jó.

Szerk: Ahogy Ezüstszél is írta erre topikra a Neked szembejovő rossz kérdésekkel gyere, ezzel a "Nem fogadták el a kérdésemet, miért" részre látogass.
Jjah, és nézd meg az aláírásom! Mármint a linket.
Dátum: 2009.06.01. 10:22:53
A pláne, hogy szerény számolásom szerint mégha le is maradt volna a turbó első alkalommal, akkor is csak 106k-t lett volna szabad építeni. Szerintem inkább Te szólj Baratynak, hogy mi történt, lehet, hogy bug. Meg aztán Ő vissza tudja nézni a naplót is.
Dátum: 2009.06.01. 09:51:08
Azt hiszem, én értem a kérdésedet. Elköltöttél 60k LE-t, beépítettél vele 80k-t.
Aztán elköltöttél 40k LE-t, amivel építettél 120k-t építettél. Nem turbózted meg közben az építést?