Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltanszon

Dátum: 2008.11.05. 14:04:03
Mit lehet erre mondani...

Szegyen a fejemre
Dátum: 2008.11.05. 13:52:05
Megint en vagyok a hulye (gondolom):

"Kiről írta Zrínyi: "Fegyvert, s vitézt éneklek, török hatalmát, Ki meg merte várni, Szulimán haragját"?

Nagyapjáról
Hunyadi Jánosról
Mátyás Királyról
Kinizsi Pálról


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."

Most melyik?

Tudtommal a kolto Zrinyi Miklos nagyapja vedte Szigetvarat II. Szulejman ellen 1566-ban. Vagy most az a vaj, hogy nem irtam ki kulon, hogy Zrinyi Miklos megegyszer?
Dátum: 2008.11.05. 13:16:12
Idézet: cirip - 2008.11.05. 13:11:14
Idézet: Kocos - 2008.11.05. 13:06:32
Viszont jo tudni, hogy a mandula terem nalunk. Bar nem tudom mit jelent az, hogy kulso korulmeny.
és még milyen vicces szüretelni... fogsz egy nagy botot és elkezded ütni szegény fát, majd az előre leteritett ponyváról kidobálod az ágacskákat, leveleket, és máris van rakat mandulád
(vidéki neveltetés előnyei)


En is videki vagyok, de mi csak olyan fat nevelunk, aminek a termesebol palinkat is lehet fozni, nemcsak likor-t (barack, cseresznye, korte, szilva... )
Dátum: 2008.11.05. 13:13:28
Idézet: Kocos - 2008.11.05. 13:06:32
Idézet: Zoltanszon - 2008.11.05. 12:51:56
Talalkoztam ma egy kerdessel:

Melyik nem illik a sorba:
Mandula
Banan
Alma
Citrom

En az almat jeloltem, minthogy a tobbi nem terem meg felenk kulso korulmenyek kozott. En hibam, a megoldas a mandula

Kerdesem a kerdezohoz, milyen alapon a mandula? Mert tulajdonkepp barmelyikre tudnek okot mondani...


Olyan alapon, hogy csonthejas. De tokmind1, nem veletlenul tiltottajk a kakukktojasok.
Viszont jo tudni, hogy a mandula terem nalunk. Bar nem tudom mit jelent az, hogy kulso korulmeny.


Ok, Mea Culpa, Tenyleg megterem (jo tudni :-) )
Dátum: 2008.11.05. 12:51:56
Talalkoztam ma egy kerdessel:

Melyik nem illik a sorba:
Mandula
Banan
Alma
Citrom

En az almat jeloltem, minthogy a tobbi nem terem meg felenk kulso korulmenyek kozott. En hibam, a megoldas a mandula

Kerdesem a kerdezohoz, milyen alapon a mandula? Mert tulajdonkepp barmelyikre tudnek okot mondani...
Dátum: 2008.10.31. 14:55:01
Idezet a Vegzeturrol:
"Ha a kérdésed egyszerűen csak nem jó, lehetetlenül nehéz, helyesírási hibák vannak benne, lexikális tudást igényel, vagy csak egy speciális csoport tudhatja rá a választ, akkor a "Rossz kérdés" értékelést kapod. Ilyenkor tiltást elsőre nem kapsz, de sokadszorra igen."

Ismet egy idezet:
"A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban."

Adja magat a kerdes: mintohgy nem ismerhetek minden kerdest, mi tortenik, ha 20 olyan kerdest teszek fel ami mar szerepel az adatbazisban, es ezert rossz ertekelest kapok ra.
Dátum: 2008.10.31. 13:09:24
Idézet: Rammstein - 2008.10.31. 08:04:49
Ki mondta; "Isten halott" ?
Gottfried Benn
Bertolt Brecht
Friedrich Nietzsche
Johann Wolfgang von Goethe

Csak hogy jót is írjak
Annyiúra nem zavaró,de a ; helyett : kellene,de ezen kívül szerintem jó. Érdekesség képpen azért elmondom,hogy van egy amolyan szójárás,hogy:
"Isten halott
by Nietzsche"

"Nietzsche halott
by Isten"


Mindketten halottak!
Godin
Dátum: 2008.10.31. 12:38:24
Ujabb gyongyszem (en ekezet nelkul irom, es minthogy nem fotografikus a memoriam, hat csak korulbelul proballok idezni, de a lenyeg ott van):

Lehet-e portyazni vadaszat kozben?
Lehet
Nem lehet
Megnezem a GY.I.K-t
Lehet, de meg kell szakitani a vadaszatot

Namarmost: Amikor vadaszat ideje alatt a Portyazas gombra kattintok esetlegesen olyan uzenetet talallok, hogy "Nem mehetsz portyazni, epp vadaszol" Ez szerintem teljes egeszeben kimeriti a 2. valaszt Ugyanakkor az utolso is igaz.
Jelenleg ott allok, hogy 2 helyes valasz kozul kell valasztani...
Dátum: 2008.10.30. 10:52:50
Ok, mar megtalaltam :-)
Dátum: 2008.10.30. 10:37:22
Idézet: Craslorg - 2008.10.30. 10:14:18
Van egy olyan szakértelem, hogy sebgyógyítás. Ezzel tudod az állatodat gyógyítani. Bővebben: sebgyógyítás


Koszonom!

Viszont a masodik kerdes meg nyitva van. Mi tortenik, ha lecsokken meg jobban a EP. Meghal, vagy egyszeruen sebeit nyalogatva nem jon harcba?
Dátum: 2008.10.30. 08:37:15
Igen, termeszetesen Eletpontra gondoltam.
Igy jar a hulyegyerek, ha nem olvassa el, hogy mit ir le :-)

Adodik hozza meg egy kerdes: Az allat meg tud halni? most 2/30 az Eletpontja mi tortenik, ha lecsokken 1-re, vagy nullara?
Dátum: 2008.10.30. 08:29:42
Udv, Sorkerdes:

Allatom elegge gyatran all LE pontokkal. Kerdes, hogyan lehet ezt novelni? Elkuldtem pihenni, de ez nem segitett. Gyogyitani megintcsak nem tudom. Tanacs?
Dátum: 2008.10.17. 13:53:44
Sorkerdes, mert erre meg nem talaltam mashol Topicot.

Baratnom az en hivasomra jelentkezett be erre a jatekra. (O BlacknessAngel, en Zoltanszon, raadasul egy klanba is tartozunk (Ha mar lud, legyen kover )
Altalaban, nem is lenne gond, minthogy O pesten van, en meg hat... Nos nem eppen. Viszont jovo het szerdan erkezik hozzam, es valoszinu, hogy elinditja ezt a jatekot is. Ergo, ha valaki akkor nezi meg az IP-ket, akkor egyertelmu, hogy mi is tortenik.
Ezert ragadtam most billentyuzetet, hogy mi is itt a teendo?
Kinek irjak, mikor meg amugyis

Elore is koszonom
Dátum: 2008.10.10. 11:54:18
Bitte Danke, ahogy a mester mondana :-)
Dátum: 2008.10.10. 11:43:05
Udv!

Rakerestem ugyan a gyorskeresovel, de nem mutatott talalatot: Ha en 1 EP-rol indulok es 43 EP-nel vagyok tamadhato (ami ugye a max. 285 EP 15%-a) mennyi idom van vadaszgatni?
Mas nyelven, mekkora a EP regeneracio?