Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tomeee

Oldal: 1
Dátum: 2012.04.12. 02:22:39
Landragór 2012. április 17 – május 8. <------ na most ez lesz vagy nem?


Kérdés, hogy ez mikor lesz ha lesz? Most tartalékoljak rá csp-pp-t vagy ne?

Már 12-ike van és még a Beho részéről nincs egy árva hsz se. Nagyon "el vannak foglalva" a Végzet templomával és az se kezdődik a beígértek szerint. Akkor a Landragór mikor lesz????
Dátum: 2012.03.12. 15:38:39
Most már jó

Ahhoz, hogy a kétszeres jutalmat megkaphasd, 1 szintnyi TP-ből még 11664 TP-t kell szerezned.
Ahhoz, hogy a háromszoros jutalmat megkaphasd, 2 szintnyi TP-ből még 38000 TP-t kell szerezned.

Köszönöm, ha azért, mert javították a bugot
Dátum: 2012.03.12. 15:37:54
Most már jó

Ahhoz, hogy a kétszeres jutalmat megkaphasd, 1 szintnyi TP-ből még 11664 TP-t kell szerezned.
Ahhoz, hogy a háromszoros jutalmat megkaphasd, 2 szintnyi TP-ből még 38000 TP-t kell szerezned.

Köszönöm, ha azért, mert javították a bugot
Dátum: 2012.03.12. 15:36:59
Nálam most már jó

Ahhoz, hogy a kétszeres jutalmat megkaphasd, 1 szintnyi TP-ből még 11664 TP-t kell szerezned.
Ahhoz, hogy a háromszoros jutalmat megkaphasd, 2 szintnyi TP-ből még 38000 TP-t kell szerezned.

Köszönöm, ha azért, mert javították a bugot
Dátum: 2012.03.12. 11:54:05
... nem tudom törölni a hsz-t
Dátum: 2012.03.12. 10:02:00
Ne hidd, hogy kezdő vagyok, csak mert ide nem írogatok

Akkor újra:

Van egy kis bibi a szöviküldikkel kapcsolatban.

Miért van az, hogy nem jelzi ki mennyi kell az egyes jutalmakhoz jutalomhoz?
Aktív vagyok, minden nap belépek, több éve szövi tag vagyok. Beleszámolt a szöviküldibe az értékek kiszámításánál és számolja azt is mikor csinálom a küldiket. (ezt a kalandosnál direkte figyeltem). Akkor miért nem jelzi, hogy mennyi Tp kell az 1-2-3-as jutalmakhoz?????? Az előző küldisoroknál nem volt ez, csak most. Ja és nincs meg még a 3-as jutalom! Kb az egyes és kettes között mozoghat a megszerzett szükséges tp.

Másnál is van ilyen probléma a V3 és a V2-őn is!
Dátum: 2012.03.12. 09:20:35
Akkor újra:

Van egy kis bibi a szöviküldikkel kapcsolatban.

Miért van az, hogy nem jelzi ki mennyi kell az egyes jutalmakhoz jutalomhoz?
Aktív vagyok, minden nap belépek, több éve szövi tag vagyok. Beleszámolt a szöviküldibe az értékek kiszámításánál és számolja azt is mikor csinálom a küldiket. (ezt a kalandosnál direkte figyeltem). Akkor miért nem jelzi, hogy mennyi Tp kell az 1-2-3-as jutalmakhoz?????? Az előző küldisoroknál nem volt ez, csak most. Ja és nincs meg még a 3-as jutalom! Kb az egyes és kettes között mozoghat a megszerzett szükséges tp.

Másnál is van ilyen probléma a V3 és a V2-őn is!
Dátum: 2012.03.12. 04:56:48
Van egy kis bibi a szöviküldikkel kapcsolatban.

Miért van az, hogy nem jelzi ki mennyi kell az egyes jutalmakhoz jutalomhoz?
Aktív vagyok, minden nap belépek, több éve szövi tag vagyok. Beleszámolt a szöviküldibe az értékek kiszámításánál és számolja azt is mikor csinálom a küldiket. (ezt a kalandosnál direkte figyeltem). Akkor miért nem jelzi, hogy mennyi Tp kell az 1-2-3-as jutalmakhoz?????? Az előző küldisoroknál nem volt ez, csak most. Ja és nincs meg még a 3-as jutalom! Kb az egyes és kettes között mozoghat a megszerzett szükséges tp.

Másnál is van ilyen probléma a V3 és a V2-őn is!
Dátum: 2012.03.12. 04:54:48
Van egy kis bibi a szöviküldikkel kapcsolatban.

Miért van az, hogy nem jelzi ki mennyi kell az egyes jutalmakhoz jutalomhoz?
Aktív vagyok, minden nap belépek. Beleszámolt a szöviküldibe az értékek kiszámításánál és számolja azt is mikor csinálom a küldiket. (ezt a kalandosnál direkte figyeltem). Akkor miért nem jelzi, hogy mennyi Tp kell az 1-2-3-as jutalmakhoz??????

Másnál is van ilyen probléma a V3 és a V2-őn is!
Dátum: 2012.03.12. 04:51:32
Van egy kis bibi a szöviküldikkel kapcsolatban.

Miért van az, hogy nem jelzi ki mennyi kell az egyes jutalmakhoz jutalomhoz?
Aktív vagyok, minden nap belépek. Beleszámolt a szöviküldibe az értékek kiszámításánál és számolja azt is mikor csinálom a küldiket. (ezt a kalandosnál direkte figyeltem). Akkor miért nem jelzi, hogy mennyi Tp kell az 1-2-3-as jutalmakhoz??????

Másnál is van ilyen probléma a V3 és a V2-őn is!
Dátum: 2010.06.30. 01:03:48
Cuki.
http://img175.imageshack.us/f/cukivu.jpg/
Oldal: 1