Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Salven

Oldal: 123
Dátum: 2012.11.06. 18:41:44
Már látom a jövőt. Relikvia: Epik hatásfok kompenzátor. Ára 100 őskő.
Dátum: 2012.08.17. 11:41:33
Dzskar El Khebir,V3 Illuminati Rubra Manifestatio. Viszlát Dzsaki! Jó vezető voltál. Mindannyian sajnáljuk. Riszpekt.
Dátum: 2011.12.17. 14:29:05
Hát ez az. És mondhatni, h ez egy időparadoxon. És mindez miattad. Na eriggy és azonnal foltozd össze a tér-idő kontinuumot!
Dátum: 2011.04.01. 18:25:37
Sajnos továbbra is el kell viselnünk. Pedig már csináltam neki gumiszobát.
Dátum: 2011.01.03. 12:54:49
Mi ez itt,latin óra? Sok önérzetes kis latol.Le kéne lőkni a padlóla mind.De nagyon dulván.
Dátum: 2011.01.02. 21:56:58
Ejjj,ejj Mort.Te képmutató szemétláda,te.
Mit is mondhatnék erre? Semmit.

A Porféta szólott
Álmennyezet
Dátum: 2011.01.02. 19:30:49
RIP (Emlékük örökké...):
Mort 34. helyről
Reinkarnációja: Mort A Halál Kisinasa

Engem bezzeg nem említettél meg anno,mikor újjászülettem,h verjen meg a csatkai Szűz Mária.
Dátum: 2010.11.20. 21:50:26
Végre egy topic, ahol nem kell olvasni, csak nyomkodni. Csudálatos. Panna, áldjon meg érte a csatkai szűz Mária.


ui: Na fél évig megint nem kell megszólalnom.

ui2: Amúgy pontozni se szoktam.Se le, se fel. De a topic, attól még frappáns.
Dátum: 2010.06.11. 22:20:04
Semmi akadálya.
Majd addig kitalálom, hogy melyik szopóálarcomat vigyem magammal. A harcit, vagy az ünneplőset. Esetleg mindkettőt? Nehéz ügy.
Dátum: 2010.06.11. 21:53:46
Én az Illuminati szakadár csoportjához a GETZI-hez tartozom. Én vagyok az egyik algetzi. Célunk a teljes pusztulás és káosz.Jelszavaink a 3G:Gonoszság, Getziség ,Gardrobszekrény.Legerősebb csapásmérő fegyverünk a Getzitadella, de legvégső esetben bevetjük a leghatalmasabb gonoszt e világon,kinek neve Hercegnő, avagy más néven az Antikrisztus.Na erről ennyit.
Shutrukkal egy időben együtt homokoztunk, de ő mindig elvette a homokozó lapátom és ezért azóta szeretem.
Dátum: 2010.06.11. 21:00:00
Ha elviszed a Zant,végre láthatlak te drága ember, hogy egyem a zuzádat.De a te népszerűségeddel én nem reklámoznám így magam. Egy biztos. Székláb ide vagy oda a Galetki Ellenes Taktika és Zanológiai Intézet (röviden GETZI) tagjai ott fognak várni a színpadnál. Engem könnyű lesz megismerni.Szopóálarcban leszek.
Ezúton szeretném feljelenteni magam,ugyanis úgy döntöttem,hogy perpill nem kívánom használni a Halálkristályom és helyette Lesthomist teszek a varázslatomba.Megválni nem óhajtok tőle,viszont a Halálkristály így is működőképes,hogy itt van a zsebemben.Tessék engem zárolni,vagy egyéb szankciót alkalmazni.
Előre is kösz.
Salven,az aberrált szopóálarcos
Dátum: 2010.05.19. 21:33:20
Korrigálnom kell.Chera is szeret.Mi több,a nejem így vu-ilag..Így aztán házastársi kötelessége,hogy szeressen..Csak nehézkes a szex,mert mindig útban vannak a 9 farkai.

(Bocs,h szétoffolom a topicot,nem szokásom.És asszem ugrik a napocskám is)
Dátum: 2010.05.19. 21:27:06
Na végre vki szeret.Ezt is megértem,így másfél év játék után.

Egy pikk 8-ért még nem tiltanának le,de úgy látszik a mélytorok technika részletes leírásáért sem. A szopóálarcról nem is beszélve.
Dátum: 2010.05.19. 21:21:02
Nawazz.Mindig tanul az ember.Nem hiába végeztem nyóc általánosot.
Dátum: 2010.05.19. 20:54:07
Tessék.Beraktam.Csúnya,rossz Salven nem szólt,h bugos a kristálya.Mosmá' szerecc?
Ha már itt tartunk.Nyomjál már fel a lapom miatt is. Eddig senki nem tette meg. Letiltva még úgyse voltam.Az még hiányzik a vu-s karrieremből.
Dátum: 2010.05.19. 19:21:00
Upppsz.Akkor most lebuktam. Hát végül is elég jól kihúztam tavaly november óta.Csúnya,árulkodós Czakk. No sebaj.15 sebzés ide,vagy oda.
rövidtáv:törölni és inkább tisztogatni a szopóálarc gyűjteményem
hosszútáv:nemtörölni és úgy tisztogatni a szopóálarc gyűjteményem

Impopo!
Mikibá megmondta,h nincs a játékban olyan,h varázsló.Bár sztem csak az van.Kék varázsló,zöld varázsló,piros varázsló.Lehet választani.A kérdés csak az,h melyik szín a szimpi.A harcosok kora lejárt.Bár sztem sose vót.Vagy az idők homályába veszett.
Dátum: 2010.04.08. 09:25:54
V3-on szintén hasonló szitu.Az Illuminati nem vette át a tornyot.Egy cseppet sok a gebasz mostanság.

ui.:Próbáltam finom lenni.Nehezen ment.
Mindenki tisztában van vele,h miről szólnak ezek a háborúk.Alkalmazzuk mi is és mások is.Nevess és szánakozz.Ahogy tetszik.
Oldal: 123