Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

Dátum: 2012.09.20. 18:17:51
Némi iróniát érzek ebben a szavazásos dologban, mert ha jól veszem ki, akkor ez már eldöntött tény, hogy bekerül ez a remek fejlesztés a játékba és már csak az a kérdéses, hogy-hogy fogja ezt Miklós lenyomni a torkunkon????
Dátum: 2012.09.20. 14:19:26
Beherit,:
már egy ideje EH-t tolok és nem tudom mit színesít a játékon, ha egy 170. szintű rommá ver illetve, ha én rommá verem a rég lehagyott farmjaimat????

A korlátlan támadás már okozta más játék halálát is és az én személyes véleményem szerint a jelenlegi rendszer is igazságtalan a túl nagy ütőtáv miatt (de ez az én meglátásom), persze megértem, hogy kell az új célpont az élen rohanó játékosoknak, mert piszok unalmas egyedül a játék, de a jelenlegi fejlesztés ezt nem oldja meg ellenben piszokul morálromboló.

Minek nézzek egy olyan csatát amibe jön valaki és sebez rajtam 30000-et varázslattal és vége is a küzdelemnek. Na ez piszkosul színesíti a játékot. Ehhez gratulálok!!!

Inkább olyan érdekes ötlete fejlesztéseken kellene elgondolkodni, ami csak a top számára elérhető (nem a top 10-re gondoltam, hanem a top 100-150), kell hozzá pp és hasonló tápot ad mint a jelenlegi portya. Nem kellene korlátozni az EH-ra, mert az aki ki szeretné próbálni úgy is erőltetni fogja a szintlépéseket, de ehhez valami ötletes jó fejlesztés kellene, ami tömegeket mozgat meg és nem megosztja a játékosokat.

pl.: Lehetne egy dimenziókapu, ami a más világok kristályos karaktereinek/ karaktereinek az elérését teszi lehetővé. Ez a küzdelem egyoldalú, csak a támadó nyer/veszít rajta, a célpontnál a csata meg sem jelenik. Ezzel igazán színesebbé lehetne tenni a játékot, lennének új célpontok, lehetne Le-t is rabolni és senkinek sem fájna, persze addig amíg nem veszít, de ez csak az én agyszüleményem bár ez nem hiszem, hogy tömegeket mozgatna meg?!
Dátum: 2012.09.20. 11:54:01
Nekem nem tetszik a fejlesztés és én a fizetős játékfenntartós karakterek között vagyok

ui.: csak nekem tűnt fel, hogy így az eddigi ütőtávon belüli szkarabeuszos célpontokat is be lehet kamrázni mindenféle veszteség nélkül??? (na talán ez az egyetlen pozitívum, ami persze a szkara tulajdonosoknak igen csak nagy érvágás )
Dátum: 2012.08.28. 18:06:54
Maximálisan osztom a nézeted Büyük!
Nálam a zálognál gurult el a gyógyszer

Jómagam lassan egy éve gyűjtök az övre és eddig már kétszer csúsztam le róla, mert egyre drágábban megy el az AH-ban!
Jelenleg az öv a legnagyobb táp a játékban és ha ez is mindenkinek elérhető lesz fix áron, akkor igen csak eltorzul a játék...
Dátum: 2012.08.28. 17:39:46
Sajnos a toplistán csak az szerepel, ami épp a karaktered AF képességein van, az nem amit pl. a térkifordítóval elvesztettél.
Jó lenne, ha az elvesztett AF pontokat is számolná a gép, ha már az össz elköltésről van szó.

Kb -200 AF pontnál járok jelenleg a térkifordítások miatt, bár ez gondolom kutyát sem érdekel max. engem...
Dátum: 2012.08.27. 11:11:11
Zsákmányolj legalább 2000 LE-t egy másik végzetúrtól, akit megtámadsz! küldetéshez partnert keresek!

V2 Betonfal, 25. szint
Zafír horda

21-29. szint közötti karakter segítségét kérném, természetesen kölcsönös alapon!
Illetve, ha valaki segít, azt biztos többet nem fogom támadni.
Dátum: 2012.08.23. 16:10:28
Ma vettem észre, hogy már nincs közöttünk!

R.I.P. Flawia!

Jó csatákat vívtunk
Dátum: 2012.07.31. 00:12:13
Lassan az egész játék egy vicc lesz! Miklós meg a főbohóc

Hogy gondolhatta bárki is, hogy 1500 dukát = 100 őskő???, amikor közel egy évig gyűjtögettem, hogy meg tudjam venni a zálogot!
Ez igen csak nevetséges, csak valahogy én nem nevetek rajta
Dátum: 2012.07.30. 23:57:17
Miklós:
Na ez a játék sokadik igazságtalansága amiért mélyen fel vagyok háborodva!
Keményen fizetek a játékért és folyamatosan érnek a negatív Miklós féle öncélú változtatások, és ez most az í-re a pont, mert én anno 1500 dukát felett fizettem a zálogért és az holmi 100 őskővel nem lehet összehasonlítani és most még a tárgyból származó előnyöm is oda nem beszélve a nagy nehezen megszerzett dukátaimról!

Én nem kérem, hanem egyenesen követelem a dukátaimat vissza, azt hiszem keményen megfizetek a játékért, és ezért minimum elvárható, hogy nem cseszünk ki a fizető ügyféllel!!!

Már bocsánat a kirohanásért, de lesz@rom, hogy kinek, miért nincs ellenfele és mennyire ragaszkodik a szövijéhez, mindenki saját maga választja meg, hogy milyen hordában indul és ha nem tetszik neki akkor, ott a váltás lehetősége ami 50 őskő.
Kezdem unni, hogy a játékvezetés a kénye kedve szerint változtatja a játékot, ha épp az az üzleti fogás a számára.

EZ már nem az a játék, amit lassan 3 éve elkezdem és lassan már csak én maradtam az aki még mindig játssza a kezdő team-ből. Igen csak jó lenne elgondolkodni azon Miklós, hogy a régi fizető játékosok miért is mentek el?!

ui.: a gyengébb idegzetűek hagyják ki a hozzászólásom, és jöhetnek a lepontozások.....
Dátum: 2012.07.20. 10:41:34
Az event előtt épp háborúztunk a Kristályosokkal és igen jól álltunk és akkor jött az event és a háború minden előzetes jelzés nélkül megszűnt. Ez is igen furcsa és nem hiszem, hogy jól működött a rendszer
Dátum: 2012.07.20. 08:59:01
Lehet, hogy pont egy halálos sérülést úsztál meg és most sokk alatt vagy, így nem tudsz támadni amíg magadhoz nem térsz
Dátum: 2012.07.20. 08:54:06
Kocos:

Nem ellened drukkolva, de remélem nem csatlakoznak, mert már csak a kristályos klónok maradtak akiktől még 10000Le felett tudok rabolni, ha ők is belépnek az eventbe, akkor tényleg nem marad semmi értelmes célpontom!

Azért van némi különbség a két csata között:

nem csatlakozott kristály klón ellen:
Ma, 07:02 Yasmina *Morgan* Te nyerted a csatát.
A jutalmad 14633 (+2771) lélekenergia és 52 TP.

event karakter ellen:
Ma, 06:45 Yasmina xxxxxxxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3023 lélekenergia és 34 TP.
Dátum: 2012.07.19. 21:40:24
Alapvetően nekem is tetszik, de ha ekkora átalakításon esik át az oldal, akkor javasolnék egy kis formai változtatást is a tetszetősebb megjelenésért.
Bár nem értek a programozáshoz és nem tudom, hogy a javaslatom mennyire terhelné meg a szervert (és lehet csak nekem van ilyenre igényem), de azért belinkelem a képet, mi is az amire gondoltam.

Ne várjatok nagy csodát nem vagyok egy nagy képszerkesztő, de igyekeztem és csak az elrendezés bemutatása volt a célom a körítésen lehet még finomítani
Dátum: 2012.07.18. 14:01:35
0 lélekgyémánt, és kaland se esik már 150csp óta, nincs térkifordítóm... szóval ezt megszívtam

Na mindegy, a hibákból tanul az ember és végül is csak 3 millió Le körül fogok bukni a három hét alatt... a jutalom meg majd kompenzál valamit.

ui.: siránkozás vége, mert lassan szét offolom a topicot
Dátum: 2012.07.18. 13:37:13
Ez számomra a legrosszabb event, de ettől még biztos nagyon jó minden más játékosnak

Szerintem igen csak rombolja a portya karaktereket.....
Mivel akiktől eddig 10-25ezerLe-t raboltam és kb 5-10ezer Le-t szívtam azoktól most mind egységesen 2500-3000Le között kapok, nyista lélekszívás és ami a legbosszantóbb, hogy a kapott Tp is igen csak megnőtt... , így az eddigi 300Le/Tp arányom az event idejére visszaesett 88Le/Tp-re és ez nem kis Le kiesés...
Most verem a fejem a falba, hogy megint a csordaszellem hajtott ahelyett hogy kicsit gondolkodtam volna
Dátum: 2012.07.18. 13:10:08
Lehetne kérni egy olyan opciót, hogy kilépés az eventből?!

Már rohadtul bánom, hogy csak megszokásból neveztem.....
Dátum: 2012.06.17. 08:29:37
Valaki esetleg Veszprém környékéről nem szeretne elmenni kocsival a talira?
3 főnél már elég barátságos 2300Huf-ra jönne ki az útiköltség fejenként (négynél 1800Huf).

Akit érdekel, dobjon egy privit, mert erre a talira most szívesen elmennék!
Dátum: 2012.06.01. 14:23:52
Idézet: Miklós - 2012.06.01. 13:19:43

Sajnos nem... ez a küldetés trivializálása lenne... Ezért is jó hogy felkerült a válaszom google doksiba, ott mindenki megnézheti, egy halom ilyen jellegű javaslat volt, hogy XY küldetés legyen teljesen triviális, a templomnak nem ez a célja.


Mi is ebben a trivializálás??
Kiszámoltad, hogy ehhez mennyi esszenciát kellett beleölni, hogy tudd teljesíteni az általam javasolt módosítást?! Pont a küldetésben kért mennyiség 5x-ét kellett felhasználni, hogy létrehozd az 4 ultra-esszenciát és az egy ultra katalizátort!

Azt hittem, hogy 25 esszencia ily értelmes módon történő elköltése az igen méltányos a küldetésben kért 5 esszencia elpocsékolásával szemben.
Dátum: 2012.05.31. 15:38:43
Egy két új templomos feladat (ötlet) érdekesre sikerült:

Végeztesd ki magad 3x!
Hát ez nem lesz a kedvencem ha bekerül. Nem kimondottan vagyok az az öngyilkos típus

Tegyél 7 térkapus fókuszkristályt térkapus ékszerbe!
Csak az összefoglalódat idézem, amit az esszencia felhasználáshoz írtál és mellesleg azzal egyet is értek!
Ez is egy nagy pazarlás!
Dátum: 2012.05.31. 15:19:43
Miklós:

Megvalósítható lenne az, hogy a használj el 5 esszenciát küldetés, akkor is teljesüljön amikor használom az ultrakatalizátort az ultra-esszenciák segítségével?
Elvileg ez is 5 esszencia felhasználás.

Megoldható?