Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

A zenei kérdések is benne vannak a tiltólistába?
Mert én rossz értékelést kaptam egy ilyen kérdésre:
Melyik együttes slágere volt a "Get Freaky" (1998)?

Music Instructor
AC/DC
Queen
Bomfunk MC's

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Azt gondoltam, hogy egyszerűt kérdezek, hátha azt jóra értékelik!
Nagyon ki van szolgáltatva az ember az értékelőnek!
Csak egy példa: megkérdeztem, hogy Milyen hosszú a Golden Gate híd? visszadobták érdektelen lexikális tudás miatt!
A minap találkoztam ezzel a kérdéssel olyan megfogalmazásban, hogy Körülbelül milyen hosszú a Golden Gate híd?)) így meg valakinek átment! Ez kicsit fura nem???

Annyi értelmetlen kérdés van, ami átmegy a rostán, számtalan helyesírási hibás kérdés is szerepel, és már találtam olyat is amire a megadott (megjelölt) válasz nem volt jó, ezeket valaki miért nem szanálja ki???
Nagyon szomorú vagyok:(
Itt már 700Le járna a jó kérdésért!
Ezt azért nem szeretném elveszteni:(
Ez a másik kérdésem, ami ezek szerint szintén rossz:(
Hogy tudok helyette másikat feltenni, mert akkor valószínű ez is rossz értékelést fog kapni:(((

Melyik megyében található Kehidakustány?

Zala
Nógrád
Somogy
Vas

bár ez azt hiszem ez igen csak látogatott hely Ozorával ellentétben:)))
Szia!
Nem igen olvasom a fórumot, mert nincs rá igazán időm! (dolgozok, tanulok...)
Az itt leírtakban nincs benne amit Te említettél. Az alábbi sorok a kérdés feltételénél olvashatók!
"Amikor elmész vadászni, kapsz egy kérdést. Ha helyesen válaszolsz rá, akkor a vadászatért 10%-al több lélekenergia jár! Ha egyszerre több vadászatra indulsz, egymás után több kérdést is kapsz. Ha a vadászatod közben megszakítod, a kérdésekre adott válaszok a következő vadászatodnál kerülnek beszámításra.

Ha legalább 100 kérdésre helyesen válaszoltál, attól kezdve lehetőséget kapsz arra, hogy saját kérdéseket szerkessz. Ezután minden 100 helyes válaszod után feltehetsz egy újabb kérdést. De egyszerre csak egy kérdést írhatsz, ha az kiértékelésre kerül, akkor írhatsz csak következőt. Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.
Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb). Ha ilyen kérdést kell értékelned, válaszd a Rossz kérdés opciót. Kérjük, ügyelj a helyesírásra, és használj magyar ékezetes betűket! Ha olyan kérdést kell értékelned, amelyben súlyos helyesírási hiba van, válaszd a Rossz kérdést.
Kérdésedet a többi játékos és/vagy a játékvezető fogja értékelni. Ha értelmetlen, vagy netikettet sértő kérdést teszel fel, vagy a válaszok nem egyértelműek, kérdésed "Azonnal törölni" értékelést fog kapni, és egy időre elveszted a lehetőséget, hogy kérdést írjál. Ha ez sokszor megismétlődik, véglegesen. Ha a kérdésed egyszerűen csak nem jó, lehetetlenül nehéz, helyesírási hibák vannak benne, lexikális tudást igényel, vagy csak egy speciális csoport tudhatja rá a választ, akkor a "Rossz kérdés" értékelést kapod. Ilyenkor tiltást elsőre nem kapsz, de sokadszorra igen. Ha a kérdésed tetszik a többi játékosnak, akkor lélekenergiát kapsz jutalmul, amit ezen az oldalon vehetsz át.

Az értékelés lehetőségével ne élj vissza, mert akkor egy idő után a gép elveszi tőled ennek lehetőségét. Hasonlóképp, ha tudatosan rossz választ jelölsz meg a kérdés írásakor, egy idő után teljesen elvesztheted a lehetőséget, hogy kérdést írj."

Ha bármiféle változtatás lépett életbe a kérdésfeltétellel azt szerintem ki kellene írni oda és nem itt a fórum kellene közölni!
Azzal meg végképp nem értek egyet, hogy rossz értékelést kap a kérdés!
A kérdés nem rossz, csak már sok van belőle, akkor írjátok ki azt, és legyen lehetősége a delikvensnek új kérdést feltenni.
Szerintem, de ez az én véleményem!
Mellesleg azóta tettem fel egy másik hasonló kérdést is, szóval azt is bukom majd ezek szerint:(((
Ez nem fer 1500 jó kvíz válaszom van és 12 jó kérdésem, ilyenen ne csússzak már el!


még egy kis érdekesség Ozoráról:
Az ozorai ütközet az 1848. – 1849. évi forradalom és szabadságharc első olyan diadala volt amelyet magyar részről népfelkelők és nemzetőrök vívtak ki. 1848. október 7-én a Perczel Mór vezette magyar sereg fogságba ejtette a Carl Roth és Nicolaus Philippovich császári és királyi vezérőrnagyok által vezetett császári hadtestet.
Így március 15. után nem is érdektelen kérdés:)))))
Miért érdektelen lexikális tudású ez a kérdés???
Az ozorai vár története a XV. századig nyúlik vissza. Zsigmond király 1416-ban adott engedélyt az akkor már évtizedek óta Magyarországon élő Filippo Scolarinak (alias Ozorai Piponak), hogy Ozorán várat építtethessen.Habsburg Miksa sikertelenül, Török Miksa második alkalommal sikeresen ostromolta a várat. A negyedik alkalommal a törökök igyekezték bevenni a pompás építményt, az akciójuk 1545-ben sikerült, és a vár 1686-ig török kézen maradt.
Csak pár érdektelen lexikális tudás!!!
Üdvözlöm az értékelőt, történelem megbukott!

Melyik megyében található Ozora?

Somogy
Baranya
Pest
Tolna

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
OKÉ!
Sorry
Már átraktam!