Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

Dátum: 2009.08.06. 19:22:47
Én nem a Le vesztéstől félek!
Zsákmányolt lélekenergia: 702.909
Elvesztett lélekenergia: 11.149
Tőlem senki sem visz sokat, de az hogy belém vernek 2000Ép-t és már nem is tudok játszani, na az izgat igazán!
Ez kedvteleníti el a játékosokat. Szövetségi vezető vagyok és eddig 11 tagunk törölte magát részben e miatt... ha ez megéri a Beholder-nek, akkor maradjon így a dolog
Dátum: 2009.08.06. 18:35:29
Én nem vagyok gyenge sőt, (most nagyképű leszek) igen is erős vagyok, de ez a játék kezd unfair lenni, az hogy 5-6 szinttel magasabbról is támadnak és levernek (párat azért én is megverek:) ) nem igen építi az ember játékkedvét!!! A szintek növekedésével egyre nő a - ba támadás lehetősége, ez nem jó!!! Mi értelme van a játéknak, ha egy 49. szintű sokkal jobb felszereléssel lever egy 43. szintű (a szintjén nagyon erős) játékost, sőt ezt fokozom, egy csata alatt belever közel 2000-et! NA ez elveszei az ember kedvét a játéktól!
Dátum: 2009.08.06. 18:21:43

ne viccelj már velem, Wart-ot egy átlag gyémánttal összehasonlítani olyan mit Mercedest és Škodát egymáshoz hasonlítani
szerinted az aki "verhetetlen" és portyázik az miért ne menne át, hogy megkapja a 33%-os bónuszt?
A gond az, hogy oda el is kell jutni!
Érdekes, Wart miért nem vált szövetséget, ha már hordát váltott? Szerinted????
Dátum: 2009.08.06. 18:07:35
Na én gyémánt vagyok és sokszor elgondolkodtam ezen: miért is nem váltok még hordát????
Bár a V3-on Wart után a legerősebb gyémánt vagyok, de már csak a szövetségem iránti ragaszkodásom tart vissza a hordaváltástól!

Na igen azok a gyémánt bónuszok nem érnek semmit, ha valakit laposra vernek és nem tud játszani, mert a másik hordák harci bónusza mellett igen is letörpül a gyémánt bónusz, sajnos
Dátum: 2009.08.06. 17:24:38
43. szint gyémánt: (Aktiváláskor az elköltött LE 0.0144-szorosa kerül felhasználásra, ez a szorzó a szintedtől és a hordádtól függ)
na ez is siralmas!
2150Le-ből 31Le ment az aktiválásra, piszkosul megéri nem????
Dátum: 2009.08.06. 17:14:36
Nem mintha olyan nehéz lenne elverni őket!!!
-30%-ba mentem neki egynek és simán levertem, piszok nagy kihívás volt
Dátum: 2009.05.04. 15:52:02
Töröltem a hozzászólást, mert már értem! Leesett!
Dátum: 2009.05.04. 15:46:30
Sziasztok!
Ma kisütöttem a lélekkutat 524 őskővel 26. szinten és csak 19500Le-t kaptam!
Miért?
Nem 524*26*1,5-öt kellett volna kapjak?
Mert ez 20436, de én csak 19500Le-t kaptam:(((
Vagy talán más szabály szerint számol a gép?
Hol itt a kiemelt hatásfok? Még kevesebbet is kaptam mint kellet volna:(((
Az a gond, hogy rossz értékelést kaptam és elvesztettem a kérésfeltétel jogát:(
Érdeketeken lexikális tudás:( (szerintem nem érdektelen, ha már itt tarunk)

Ezzel vesztettem 1100Le-t:(
Szia!
Végzettség volt a kérdés, az ellentengernagy az nem végzettség, az egy katonai kinevezés, beosztás...
Katonai iskolát végzett és az tengerésztiszti végzettséget adott. (ez volt a diplomájában, ha volt neki)
Ezért is lehetett ellentengernagy:)

Én is történelmi könyvből vettem a kérdést és ott kisbetűvel írták a nagybányai -t.
Nekem is furcsa volt, de mivel a helyesírást is nézik ezért írtam úgy, ahogy ott volt.

Most akkor mit lehet csinálni ezzel a rossz kérdéssel, ami szerintem nem is rossz?
Miért kaptam az alábbi kérdésre érdektelen lexikális tudás miatt rossz értékelést?

Mi volt a végzettsége Vitéz nagybányai Horthy Miklósnak?

tengerésztiszt*
lövésztiszt
tüzértiszt
felderítőtiszt
Dátum: 2009.04.22. 18:55:23
Igen kényes területre tévedtünk, de ha már itt vagyunk akkor én is elmondom, hogy mi is a véleményem.

Jeriko:
Nem értek egyet veled az ingatlanadó ügyébe. Egy társadalomnál nem mindig a gazdagabb szférából kell kiindulni, hanem az átlag embereket kell nézni!
Nagy nehezen veszel egy ingatlant (telket) és azt megadóztatják, aztán adózott termékből építesz rá egy házat és ha kész akkor fizeted a luxusadót, ingatlanadót, garázsadót, műhelyadót, kéményadót.... ez nem nevetséges? Az egész élet egy küzdelem, de ha véletlen örökölsz valamit akkor azt is megadóztatják, aztán el szeretnéd adni mert szeretnél egy kis pénzt, hogy törleszd a hiteleid azt is megadóztatják és ez már 20-25% adóköteles! Na ez nagy szemétség, mert az amit örököltél az után az elhunyt családtatod fizette ki az előbb felsorolt adókat!
Ezt mind tapasztaltam, és ilyenkor az ember jó hogy elkezd trükközni, mert az hogy ebben az országban mindenkit hülyének néznek az már nonszensz:(

Had idézem a néhai Hofi Gézát: "mindig a fejtől büdösödik a láb, a lábfejtől"

Miklós hozzászólásával egyetértek és a parlament létszámát kellene drasztikusan csökkenteni, minek nekünk enni képviselő, fejlettebb országokban is sokkal kevesebb van és ők legalább eredményesek. A fizetésük is nevetségesen magas főleg, hogy meg sem dolgoznak érte! Miért jár nekik egy sor extra adómentes juttatás? Egy jól menő cégnél is ki kell érdemelni minden plussz juttatást, hát a parlamentben is legyen, de csak akkor, ha az a képviselő vagy miniszter letett valamit az asztalra! Az, hogy elbohóckodnak és az eddig is megsarcolt középrétegről akarnak lehúzni még egy bőrt az már sok.

Akkor egy kis nosztalgia, és lehet nem a legjobb a példa, de kicsit tükrözni fogja a mai megélhetési lehetőségeket.
Én szerencsés ember vagyok, mert 76 éves a nagypapám és még mindig jó egészségen örvend és remélem ez még sokáig így is marad.
Szóval a papám nagy politikus, de most nem az Ő politikai nézete a fontos, hanem az Ő megélhetés változása a 76 év alatt.
A régi rendszerbe, amit mindenki szidott Ő egy Lóval kezdte el az önálló életét, semmi más vagyona nem volt. Egy erdészházban aludt a nagymamámmal....
Kétkezi munkával elkezdett földet művelni és rövidesen vett egy tanyát, majd elkezdett állatokat tenyészteni és növelni a gazdaságát és ebben senki sem segített neki!
10 év kemény munka után eljutott odáig, hogy saját földje volt ahol megtermelte az állatainak a terményt és ezzel teljesen önellátó lett.
Forradalom meg minden, ezt is átvészelte...
A 80-as évekre eljutott odáig, hogy felépített egy két generációs házat és volt egy nagy gazdasága. Segítette a gyerekeit, az én szüleim házát is Ő építette fel.
A gazdaságát egyre növelte és természetesen minden adót rendszeresen fizetett. A 90-es évektől egyre nehezebb lett a helyzete, mert mindenféle új adók jöttek és a gazdákat sem úgy támogatták, mint ahogy azt a sajtó beharangozta.
Mára 76 éves, nyugdíjas és 40000ft a nyugdíja:( A mai napig dolgozik és műveli a megmaradt földjét, hogy megéljen, mert az új rendszerben már teljesen ellehetetlenedet a helyete:(
A gazdaságot kénytelen volt teljesen leépíteni és csak annyit tart fent, ami épp elég a családnak.

Mi is a valós tanmese lényege?
Az, hogy aki régen dolgozott az jutott is valamire, de ma, ha bele gebedsz is nagyon nehéz kiugrani annyi a teher az embereken:(
Az aki ma becsületes az semmire nem jut az életbe:(
Az hogy birkák vagyunk és még a mai napig is hiszünk a csalóknak akik eladják nekünk a az édes mázba burkolt sz@rt:(

A baj az, hogy mi mindig lemásolunk valamit, de soha sem azt ami működik, vagy ha véletlen még meg is találjuk a jó alternatívát akkor azt jó magyar módra honosítjuk:)
Igen változásokra van szükség, de nem hiszem, hogy ilyen irányba kellene mennünk, ha ellehetetlenítjük a középszféra és kisvállalkozások működését abból semmi jó nem fog származni.
Sajna ez a hajó már süllyed, de még nem merült el. Ilyenkor kell megfontoltan latolgatni, hogy most mit is tegyünk? Nem kell fejjel rohanni a falnak!

Növeljük az ÁFÁ-t igen, még ezzel egyet is értek, mert ez az adó az amit mindenkinek be kell fizetni és senki még a fekete munkaerős sem tudja kikerülni!
Ennek csak az az előfeltétele, hogy drasztikusan és itt a drasztikuson van a hangsúly csökkentsük az SZJA-t! Ne 1.7 millióról toljuk az adósávot 1.9 millióra, hanem toljuk ki 3-5 millió közé az alsó adósávot! A minimálbért növeljék 90000Ft körülire, ami még mindig nevetségesen alacsony, de kezdetnem nem lenne rossz!
Csatlakozva az előttem szólóhoz, az lenne a lényeg, hogy senkinek ne érje meg trükközni és mindenkinek érdeke legyen adót fizetni.
Sajnos ma nem ez a célja a kormánynak:(

Na röviden ennyi....
oké!
Köszi a tanácsot!
Legközelebb jobban odafigyelek majd, hogy elkerüljem az elírásokat
javítva jó értékelést kapok majd rá?
hol van benne hiba?
már látom kötött

javítva jó értékelést kapok rá?
mi a baj ezzel a kérdéssel?
1943. január 12-15 kötött, hol szenvedte el a 2. magyar hadsereg a magyar hadtörténet legnagyobb vereségét?

Don-kanyarban
Győri csatában
Budapest védelme
Kurszki csata
Dátum: 2009.04.14. 00:42:07
Hibás kérdés!
Pontosan nem tudom idézni, ezért elnézést, de a válasz szerintem egyértelmű lett volna!

Milyen nemzetiségű Nicole Kidman színésznő?
ausztrál
amerikai
német
meg valami (erre nem emlékszem)

a kérdés feltevője szerint ausztrál, ami szerintem téves!

Született 1967. június 20. (41 éves)
Honolulu, Hawaii,
USA Amerikai Egyesült Államok
Honoluluban született, amerikai–ausztrál kettős állampolgár:)
Bár mindenhol ausztrál színésznőként emlegetik, de a születési hely alapján amerikai!!!

Sajna buktam a válaszolj 20 kérdésre helyesen küldetést e miatt:(((
Bár még csak 2000 kérdésre válaszoltam helyesen, de nem találkoztam ezzel a kérdéssel!
1998 egyik legnagyobb slágere volt! Minden zenei adó ezt játszotta!
Ha ez nem egy át akkor mi?
Nem értem mivel jobb egy Britney Spears szám???
Buktam 900Le-t!

Ezek után kíváncsi vagyok, hogy a mostani kérdésem átmegy-e?
1802-ben ki alapította meg a Magyar Nemzeti Múzeumot?

gróf Széchényi Ferenc
gróf Széchenyi István
Kossuth Lajos
Pollack Mihály
Valaki meg tudná mondani miért kaptam rossz értékelést a fent leírt kérdésemre?