Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

Dátum: 2009.09.24. 17:59:17
Nem igazán upgrade, amit javaslok, de sokkal ferebbé tenné a bajnoki viadalt!

Javaslatom az lenne, hogy a szövetségi bónuszokat adó épületek ne befolyásolják a viadalban résztvevő karakterek csatáját.
Tudom mindenki most azt gondolja, hogy azokért az épületekért keményen dolgozott, ezzel nem is vitatkozok, de vannak olyan tagok akik csak a kút feltöltésével ültek bele a jóba és vannak olyan szövetségek akiknek a tagjai többszörösét építették (nem az építő karakterekről beszélek), de fele annyira sem fejlettek az épületeik, mert a háborúba ezen épületek hiánya miatt mindig hátrányba kerülnek vagy éppen sokkal kevesebb taggal rendelkeznek...!

Igen itt jöhetnek az érvek és az ellenérvek, de szerintem az aki kiveszi a részét az építésből az így is előnyhöz jutna a viadalon, hisz a szerencséje még így is megmaradna!

A jelenlegi rendszer szerintem nem igazságos, mert egy gyengébb szövetség tagja mindig is hátrányban fog nevezni a topon lévő szövetségekkel szemben, és mindenki nem lehet tagja egy top szövetségen ezt remélem mindenki belátja. Sőt azok a szövetségek akik nem a top közelében vannak, azok még a háborúkban elszenvedett veszteségek miatt is lassabban tudnak felzárkózni... szóval ez egy ördögi kör:(

A felvetésemmel senkit sem ér veszteség, de a küzdelem sokkal igazságosabbá válik, hisz így tényleg a karakterek mérik össze az erejüket (itt csúcsosodna ki, hogy ki mennyire optimálisan fejlesztette a karakterét) és nem a szövetség+a karakter harcolna együtt karöltve a viadalon.

Ez egy észrevétel a részemről, szóval kérném mindenki mellőzze a lepontozást, inkább írja le a véleményt a témával kapcsolatban, mert kíváncsi vagyok, hogy mások hogy is látják ezt a kérdést?!
Köszönöm.
Dátum: 2009.09.17. 16:48:44
A vadászatban McPaul-nak adok igazat!
Én 50. szinten jóval 2000Le feletti átlagot hozok, természetesen 112-es szerencsével 100-as spektrális és 60 sajt mellett!
Az átlag sajtolásom 6000Le, de nem ritka a 8000 feletti sem.
Tegnap elértem a 2500Le-s átlagot 100csp után 10 elfogott lény mellett....

Szóval aki vadászatra optimalizál és a gép mellett ül (nem hagyja ott vadászni magában a gépet) annak összejön a 2000Le feletti átlag 50. szinten is.

Tudom vannak kétkedők, de meggyőzés képen itt az elfogott lények listája:
Ma, 00:36 A következő lényt ejtetted foglyul: varkaudar hadúr. Be kell idomítanod!
Tegnap, 23:45 A következő lényt ejtetted foglyul: izmos szkritter. Be kell idomítanod!
Tegnap, 22:40 A következő lényt ejtetted foglyul: minotaurusz vezér. Be kell idomítanod!
Tegnap, 22:19 A következő lényt ejtetted foglyul: nasothin nagyúr. Be kell idomítanod!
Tegnap, 20:54 A következő lényt ejtetted foglyul: minotaurusz vezér. Be kell idomítanod!
Tegnap, 20:40 A következő lényt ejtetted foglyul: minotaurusz vezér. Be kell idomítanod!
Tegnap, 20:24 A következő lényt ejtetted foglyul: irtóztató fatty. Be kell idomítanod!
Tegnap, 19:57 A következő lényt ejtetted foglyul: nasothin nagyúr. Be kell idomítanod!
Tegnap, 19:21 A következő lényt ejtetted foglyul: kyr orgyilkos. Be kell idomítanod!
Tegnap, 14:19 A következő lényt ejtetted foglyul: árnyékrája. Be kell idomítanod!
csak ez hozott közel 70000Le-t, és a szerencsém miatt igen sok óriás lény jött 3000Le felett + apró a 100csp-ből csak 2 volt

na most jöhet a leértékelés, mert itt ez a trend!
Dátum: 2009.09.02. 18:15:22
Mivel már volt róla szó, ezért a hozzászólást töröltem.
Dátum: 2009.08.21. 14:20:33
hát italokat adhatnának sűrűbben is, mert én a 317 manóból eddig 2 relikviát, 11 Fekete kehely és 12 liliomfőzet vertem ki (ha jól számoltam), ez nem nagy eresztés:(
Ha már ilyen kitartóan harcolok, akkor legalább a manók zsákja rejtsen valami meglepetést

de lehet engem se szeret az a fránya random
Dátum: 2009.08.20. 23:52:06
nekem 100 körül esett az első relikvia és 300.-ra a második
Szóval nem Te vagy az egyetlen
Dátum: 2009.08.20. 13:46:46
Egy alap 31. szintű és 35 szintre felfejlesztett lényből mennyi lenne a reálisan sajtolható???
Köszönöm

edit: 60-as sajtolással
Dátum: 2009.08.19. 20:15:28
Nekem nem változott a manók szintje!
Eddig is 57. szintű volt mindegyik és most is az
Dátum: 2009.08.18. 23:18:09
nem tudom, mert ez is nézőpont kérdése: "erőfeszítéseinek mértékében"
játékosként mindenki többet szeretne kapni mit amit befektetett! (és ezt meg is értem, én is ilyen vagyok )

de játékmester fejjel gondolkodva, szerintem a befektetett energia egy bizonyos százalékát térítik meg valamilyen jutalom (relikvia...) formájában, de az biztos, hogy mindent nem fognak kompenzálni. Sajnos

Bár titkon remélem, hogy a játékosok fejével gondolkodnak
Dátum: 2009.08.18. 23:08:58
A jutalom relatív, minden fázisban van egy új relikvia, lehet ez az egyik jutalom?!

Én is toplistás vagyok (2.), de már akármilyen jutalmat adnak (persze ha fent tudok maradni) az sem kompenzálja a befektetett energiát!
Ennek ellenére tovább küzdök, hajt a verseny szellem!
Dátum: 2009.08.18. 20:02:36
Tö-m még 46 szinten sem rossz, főleg ha azt nézzük, hogy 50-es az egészségem és 46-os a mágia, így kimondottan magasnak is számít, de a manókhoz a 184-es Iq is kevés:( ez azért durva
Dátum: 2009.08.18. 19:54:02
hát pont az előbb vertek el 100%-on:
Ellenfeled:
Viskóti Dán - 57. szintű torzszülött
A csatában összesen 609 sebzést okoztál, és 916 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

egyre keményebbek és lassan meglépem a következő szintet is!
Holnaptól nekiállok fejleszteni, mert ez már orosz rulett, vagy bejön vagy nem
Dátum: 2009.08.18. 19:42:01
A szintemen, még én is jó vagyok, bár már meg kell válogatnom az ellenfeleket, de a manók piszkosul megerősödtek!
Már 57. szintű manók jönnek gyilkos matéria varázslattal, és ha bejön nekik akkor nagyon csúnyán elintéznek
Dátum: 2009.08.18. 19:35:30
én eddig összesen 4 szintet léptem:(
ezalatt semmit nem fejlesztettem, csak vadásztam és irtottam a manókat!
Nagyon legyengültem
Dátum: 2009.08.18. 19:30:32
azóta megint öltem 3-at, de már 1000-et varázsolnak
régen ment zsinórba 10 is, most jó ha 3-at le tudok verni
Dátum: 2009.08.18. 19:24:02

én irtom a manókat, de a másodikat sem adja be!
Dátum: 2009.08.18. 14:06:34
Nekem is tetszik a dolog, de a jövőben lehetne sokkal pontosabb és mindenki számára egyértelműbb tájékoztatást adni, ha valami új kerül a játékba? Főleg akkor, ha versenyhelyzetet teremtetek a játékosok között! Akkor biztos, hogy drasztikusan csökkenne az elégedetlenkedők száma és nem lenne ennyi morgolódás....

edit: helyesírás
Dátum: 2009.08.18. 13:49:07
Ha nem esett ki, minden egyes manó megölésével nő az esély egy picit, igy X manó megölése után 99% lesz (X nem olyan nagy szám)


Miklós szerint X számít, nem a fázis!
Dátum: 2009.08.18. 13:44:04
284 és nincs meg a második:(
De kitartok, csak azt furcsállom, hogy van akinek a századik csata után megvan mindkettő, nekem meg lassan megvan a 300 és nincs meg a második (pedig már nagyon kellene, mert a manók egyre nagyobbakat varázsolnak)!
Dátum: 2009.08.18. 13:22:44
Neeem még nem , de ha számít a leölt mennyiség akkor nem értem, miért nem kaptam még??? (bár nem vagyok egy nagyon szerencsés típus, biztos e miatt van )
Dátum: 2009.08.18. 13:11:30
ÖÖÖ ha ez így van akkor én nagyon peches vagyok
282 manó legyilkolása után igen csak jöhetne már az új relikvia