Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

Dátum: 2010.05.22. 17:51:33
Akármi is legyen a hiba oka igen csak bosszantó, ha épp a 118. epikust ütöd és Ő a Te kritikus varázslatod mellett lő rajtad egy kritikusat , mert itt már nem mindegy, hogy mented és sebeződsz 400-800 között vagy belő egy kritikust 3000-4000-el (megspékelve egy jó kis állatsebzéssel....)
Dátum: 2010.05.22. 17:20:21
Ez hiba a játékban, már velem is többször előfordult, írtam is Baraty-nak és azt mondta, hogy kivizsgálják...., mert ugye az ilyen mindenki üt kritikusat dolog elvileg nem lenne lehetséges
Dátum: 2010.05.22. 17:03:33
Nem kell hozzá 1-es szakértelem! (kritikus varázslat 0)
V2-es pókom 17. szinten Fairlight nyakláncával (5% krit. varázslat) rendszeresen lő kritikusat!
Szóval csak ismerni kell a szakértelmet, nem kell növelni rajta semmit
Dátum: 2010.05.12. 22:10:59
Hát ettől biztos nem leszek népszerű, de egy részmegoldásnak talán jó lenne, ha bevezetnének egy zúzás szabályt, azaz egy játékos a másik játékost egy nap alatt max. 4-5x támadhat meg! Ez más internetes játékoknál bevált szabály...

Bár ez nem oldja meg teljesen a felmerült problémát, de kezdő lépésnek jó lenne.

Még pár ötlet:
"A felhasználó részére az online játékba való manipulatív beavatkozás minden formája tilos. A felhasználó különösen nem jogosult olyan intézkedéseket tenni, mechanizmusokat vagy szoftvert használni, melyek zavarhatják a játék működését és a játék menetét. A felhasználó részére tiltott olyan tevékenységek folytatása, melyek a műszaki kapacitás nem gyanítható vagy túlzott terhelését vonhatja maga után. A felhasználó számára tilos a játékvezetés által generált tartalmak blokkolása, felülírása vagy módosítása vagy bárminemű a játékba történő zavaró beavatkozás.

Ugyanígy tilos olyan szkriptek és részben vagy egészben automatizált programok használata, melyek a felhasználónak a többi játékossal szemben előnyt biztosítanak. Ide tartoznak az automatikus frissítési funkciók is és a böngésző más, beépített mechanizmusai, amennyiben azoknál automatikus eljárásokról van szó.

Több felhasználói fiók használata tilos. Az ilyen többszörös felhasználói fiókokat ("multi-user account") a JV bármikor szabad belátása szerint törölheti vagy felfüggesztheti.

Zúzás
A karakterek közötti támadásokat az alábbiak alapján vannak korlátozva:
Időtartam ...................támadások maximális száma/karakter
24 óra .........................................5
36 óra......................................... 6
Amennyiben az adott intervallumban feltüntetett maximumot meghaladó támadás ér egy karaktert egy másiktól, úgy a támadó karakter 3 nap eltiltással büntethető."

ui.: ezeket a szabályokat egy általam rég játszott online játékból idéztem!
Na jöhet a lepontozás...
Dátum: 2010.05.12. 16:44:54
Ámen!
Ilyen határozottságra van szükség egy JV részéről!

Köszönjük Miklós!


ui.: vannak akik kicsiben csinálják, azokat is szűrjétek ki.
Dátum: 2010.05.11. 21:26:18
Pumur2:
ha a rablások, továbbra is így mennek a V4-en, akkor a V3 karaktereink fabatkát sem fognak érni ellenük, ezt garantálom neked, és azt hiszem az én karakterem sem mondható gyengének a V3-on....

mellesleg én már töröltem a V4-ről, és ezzel nem kevés őskövet buktam, de nem voltam hajlandó beszállni egy egyértelműen megbundázott versenybe!
Dátum: 2010.05.11. 20:17:57
Személy szerint az ilyen csalások miatt töröltem a V4-ről, hogy mindez nem tűnik fel a vezetőségnek az igen sajnálatos tény!
Nem kevés energiát fektettem a karakterembe, hogy a top harcosok közé bekerüljek, de így értelmetlennek láttam a játékot Minek küzdjek, ha mások mindenféle retorzió nélkül kihasználhatják a rendszert hiányosságait és ezzel tisztességtelen előnyhöz juttatják a karaktereiket

Sportszerű egy verseny, mindenki egyenlő..., Ti futni fogtok én meg kerékpáron megyek....
Dátum: 2010.05.06. 18:50:29
Mitől gazdag Svájc?


Hogy ettől gazdag-e Svájc, nem tudom, de alapjában véve még
viccnek sem rossz ez a kis történet:

Svájcba emigrált magyar tanárnő fia szájából hallottam, hogy
amikor a mamát befogadta a helyi iskola, azzal tüntette ki az igazgató,
hogy ő intézhette az iskola számára szükséges eszközök beszerzését.
Persze bizonyítani akart, és összeállította a listát, amit izgatottan vitt a
bemutatásra.

Az igazgató vetett rá egy pillantást, majd elmondta, az úgy rossz,
ahogy van, lehet újraírni. Az értetlen arcot látva, jóindulatúan
elmagyarázta:

- Először meg kell nézni, hogy a városban gyártják-e ezt a cikket? Ha
igen, meg kell venni, mert az a legolcsóbb, hiszen a város lakóinak
munkát biztosítunk, és a későbbi minőségi problémák kizártak.

Ha nem, meg kell nézni, hogy a tartományban készítenek-e ilyesmit,
mert ez a második legolcsóbb, minőség vitára itt sem kell számítani.

Amennyiben a tartományban nem készül, megnézzük, hogy Svájc
területén előállítják-e a terméket. Ha igen, jöhet.

Végül felmerül a kérdés: mi a teendő akkor, ha nem gyártják
Svájcban?
Ekkor hátra kell dőlni, és behunyt szemmel, esetleg egy rövid
szunyókálás után, pihent állapotban azon lehet elgondolkodni,
hogy egyáltalán kell-e nekünk ez a szar?

Dátum: 2010.04.27. 18:43:36
Mennyi ősköved van még? remélem már csak pár darab
Dátum: 2010.04.24. 15:21:11
Az élet nagy igazsága :-)))

Egy öreg elmegy a kupiba, sok pénzt kifizet, mire a madam a legcsinosabb és legvérmesebb lányt adja mellé. Felmennek a szobába, levetkőzik az öreg, a nő meg kihajítja az ablakon az öreg összes ruháját.
- Megörültél kislány, mit veszek reggel magamra?
- Nyugi papa, egész éjjel szexelni fogunk, reggelre lötyögnének
magán azok a ruhák.
Levetkőzik a lány is, mire az öreg fogja a ruháit és kidobja az ablakon.
- Na, most bosszút állt?!

- Ugyan, dehogy! Csak aranyom mire felállítod a farkam, addigra teljesen más lesz a divat..!



Egy közvélemény kutató a szexuális szokásaikról kérdezi az embereket.
Megszólít egy férfit:
- Szokott-e ön szex után beszélgetni a feleségével?
- Persze, ha megtalálom a telefont.


Az anya tizenéves lányával bemegy az orvoshoz:
- Drága doktor úr, mit gondol, beszélhetnék a lányommal a nemi életről?
- Beszéljen csak, asszonyom, majd meglátja, mennyit tanul tőle.


Két barátnő beszélget:
- Mondd, mit tegyek ? Tegnap lekurváztak egy társaságban.
- Ne menj olyan helyre, ahol ismernek!
Dátum: 2010.04.24. 14:54:53
A két fegyveres ötlet nekem is tetszik, de ne a jelenlegi fegyverekből lehessen kettőt kézbe venni, hanem legyenek a csizmához hasonlóan új bal kezes fegyverek, amelyeket csak x szint után valamilyen épület felépítése és/vagy szakértelem kifejlesztése mellett lehessen csak használni. Alapból mondjuk a bal kezet -30 támadás mellett lehessen használni, mert ugye járatlanok vagyunk a bal kéz használatában, hiszen eddig csak pajzs volt benne... és ezért is kellene a szakértelem, mert mondjuk a 10., 30. és 60. szintje csökkentene a támadáson (azaz növelne) 10-et (lehetne lineáris csökkentés is, nem kell lépcsőzetes legyen), így 60-as szakértelem mellett ugyan úgy mínuszok nélkül lehetne használni a bal kezes fegyvert, mint a jobbkezes fegyvereket. Természetesen a balkezes fegyverek sebzésben jóval kevesebb lenne mint a jobbkezeseké, nehogy felboruljon a kényes egyensúly! Az biztos, hogy sokkal érdekesebb lenne a harc és sokkal jobban lehetne taktikázni

Sőt jó lenne, ha lenne a karaktereknek valamiféle sisakja is, mert jelen pillanatban semmi nem védi a fejet, az meg ugye igen érzéken bárminemű külső behatásra
Dátum: 2010.04.23. 21:00:27
Ez piszok hasznos, köszi Birka!
Dátum: 2010.04.21. 12:46:31
Ennyit a random istenségről!
Félre ne érts nem panaszkodni akarok, sőt remélem ezután is ez lesz nálam az etalon!!!

2010.04.12. 22:54:39
Ma, 22:49:35
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy megkövesedett óriássün. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!

Ma, 22:46:06
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy felhőóriás. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!

Ma, 22:42:37
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy homokféreg. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!

Ma, 22:39:08
Vadászni indulsz, és a szimatod ezúttal nem csal: egy élőlény nyomaira bukkansz! Becserkészed, és hamarosan már látod is, hogy ez egy megkövesedett óriássün. Felméred a helyzetet, és úgy ítéled meg, hogy az állat befogható. Csapdát állítasz, és ahelyett, hogy lélekenergiáját vennéd a lénynek, léprecsalod, és foglyul ejted! A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!

Szép sorozat volt
Dátum: 2010.04.20. 18:46:57
Először olvasd el a játékszabályokat és utána dobálózz a szavakkal!
A helyettesítés megengedett bizonyos keretek között, szóval akik megadták a jelszavukat azok semmilyen szabálytalanságot nem követtek el! Az viszont igen szabálytalan, ha ezzel valaki visszaél és Hercegnő ezt tette....

Én személy szerint nagyon meglepődtem, hogy egy este alatt Hercegnő kivételével mindenki kilépett a szövetségükből mivel nem értettem a dolgot, dobtam egy levelet az egyik ottani ismerősömnek, hogy mi a fene folyik arra???, amire a válasz csak annyi volt, "nem tudom én is csak most léptem be és valaki kirúgott"... pár óra múlva (amikor Ő is szembesült a ténnyel, tömören ezt írta), Hercegnő begőzölt és kirúgta az egész szövetséget...

mod.: szóismétlés
A V2-ön a volt szövi társam 13. szinten 1,9milla Le-t zsákmányolt eddig, képzeld el mennyi lesz neki ha eléri a 16. szintet?!
A dolog elképzelhető, hisz azokon a világokon a pók karakterek egy kis odafigyeléssel csodákra képesek

mod.: most nézem már 2milla is megvan neki!
Dátum: 2010.04.02. 22:45:24
a szintednek a kétszerese
Dátum: 2010.04.01. 00:20:14
Hol van a szörny? A nyúlon túl? Nem! A nyúl a szörny!

Dátum: 2010.03.31. 21:12:08
Emlékeim szerint csak epikus esetén jár a 10 dukát, ha entitásból esik a tárgy, akkor nem jár, de javítsatok ki, ha tévedek!
Dátum: 2010.03.30. 18:16:31
Nem piskóta, de ezt nézd meg:
márc. 15.-e a 112. epikus szörny ellen az egyik lelkes szövetségi társam csatája.
A csatában összesen 4067 sebzést okoztál, és 4067 sebzést kaptál.
A csata eredménye döntetlen.
Dátum: 2010.03.28. 21:50:12
A Le szívós állat felszerelések összeadódnak?
4db lélekszívó mancs 4x5%+Le vagy simán 5%?
Köszi!