Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Yasmina

Dátum: 2010.11.14. 20:36:12
Az EH is brutál táp, ha csak lefele ütsz és kombinálod a térkiforgató dimenzionáló löttyivel!

Jelenleg én is ezt alkalmazom és megszűnt a 0Le-s portya sőt a 80-90Le/Tp szinte mindig megvan. Jöhetnek a TP tömők, mert most már Le-t is hoznak magukkal (az állatokat eddig is elég jól fejlesztették ).
Szerintem nem szorulna erősítésre az EH, de ha már az erősítés mellett döntött a JV, akkor a jelenlegi ár elég korrekt, mert nem keveset fog profitálni az aki kifejleszti az összes ide tartozó AF képességet és nem lenne jó, ha mindezt egyik napról a másikra elérhetné. Gondolj csak bele, hogy mennyi +Le fog bejönni és ezzel mennyi + célpontja lesz, mert az akit eddig nem támadott az esetleges rossz arány miatt, az most mind potenciális célpont lesz!
Dátum: 2010.11.14. 20:24:00
Idézet: Tiha - 2010.11.14. 20:14:43
Miről beszélünk? Mikor nem voltam kulturált?
: itt tudsz lepontozni gyökér....

hagyjuk már meg a szabad véleménynyilvánítás lehetőségét!
Tudom vannak akik csak úgy brahiból lepontoznak mindenkit, de vannak akik elég korrekt módon használják ezt a funkciót, az ő nevükben is kikérem a "gyökér" megkülönböztetést!
Persze, tudom, akinek nem inge...
Dátum: 2010.11.14. 19:51:31
Graham Treefrog - Azúr Légió
__________________________________________________ itt tudsz lepontozni gyökér:


Lehetne kicsit disztingváltabban, ez egy kulturált fórum, az ilyen bejegyzéseket használd máshol!
Remélem aki szavazott az látta mindegyik filmet?! mert elég egyoldalú úgy dönteni, hogy "csak a Gyűrűk Urát láttam az tetszett, a többit meg nem is ismerem....".

Nekem van mit bepótolnom

A szavazás meddig tart?
Én biztos ezt a tábort fogom erősíteni Már el is kezdtem a csp gyűjtést
Dátum: 2010.11.10. 00:07:27
Hú ez tetszik, végre valaki érti a Matek

repült a 10 pötty
Dátum: 2010.11.09. 23:55:00
Biri: ez puszta matek, vezesd le milyen előnyt adna nekem az inspirátor? mert én nem látom!

100 csp nekem 300.000LE vf mellett 2700Tp
200 csp 600.000LE vf mellett 5400Tp...
hol itt a táp??? persze a küldetések terén okozhat némi tápot, de van más relikvia is ami igen csak nagy táp a küldetéseknél...
Dátum: 2010.11.09. 23:29:34
Na ezt nem teljesen értem, miért is gond vagy táp ez?
Nem mindegy, hogy 30 vagy 60 Csp-t nyom el egy nap alatt? A Tp így is úgy is jön, a szinteket lépni fogja az, hogy egy héttel korábban költi el a Csp-t szerintem tök mindegy, mert ezzel az előnye max. annyi, hogy elhagyja a saját szintjén lévő karikat és fentről tud csapkodni.... semmi pluszt nem ad, a TPLe arány nem javul csak gyorsabban ugorja a szinteket és többet költhet (több TP megszerzése mellett). Persze erősebb lesz, de csak azért, mert még Vf-el is gyorsabban fog szintet lépni, mint a normál Vf-es kari, hisz több csp-t nyom el, de ezzel nem jut előnyhöz, nem kap ingyen Le-t!
Bár az is lehet én látom rosszul, de már este van és lehet nem jól forog az agyam

Itt jegyezném meg, hogy már közel fél éve felvetettem Baratynak, hogy kellene egy virtuális csp tároló, amibe a karakter fel nem használt (túlcsordult) CSp-je lenne eltárolva és ezt időszakosan némi díjazás ellenében (akár őskő) igénybe lehetne venni, persze a fokozatosság elvét betartva ...
Dátum: 2010.11.06. 15:59:44
A V3-on is ez a helyzet, pedig én szorgalmasan raboltam a Le-t és kerek 0-át ír ki az összesítés:(
Dátum: 2010.11.06. 08:59:48
Tüskés bőr: új szakértelem
Negatív aura: új szakértelem
Ellenálló bőr: a tüskés bőr és negatív aura szakértelmeket kompenzálja

ez a három, ha minden igaz


mod: ha kell az is melyik AF képesség adja:

A bőr evolúciója. Leírás: Minden szint öttel növeli a tüskés bőr szakértelmed lehetséges maximumát. Max. szint: 20. Költség: 5. (Tüskés bőr: új szakértelem, a visszacsatoláshoz hasonlóan, ha megsebez vki közelharcban, ő is sebződik). Előfeltétel: nincs Az aura evolúciója.

Az aura evolúciója. Leírás: Minden szint öttel növeli a negatív aura szakértelmed lehetséges maximumát. Max. szint: 20. Költség: 5. (Negatív aura: új szakértelem, ha megsebez valaki varázslattal, ő is sebződik). Előfeltétel: nincs A bőr evolúciója.

Fájdalomtűrés. Minden szint öttel növeli az ellenálló bőr szakértelem maximumát. max. szint: 20. Költség: 5. (Ellenálló bőr: a tüskés bőr és negatív aura szakértelmeket kompenzálja).
Dátum: 2010.11.06. 08:50:23
Idézet: Birka - 2010.11.06. 07:48:22
Az új AF képességekhez kapcsolódó szakértelmek maximuma alapból 0 lesz, tehát csak akkor tudod fejleszteni, ha megvan az AF képesség. Növeli a többi szakértelem fejlesztési költségét, és nem lesz akadémiához kötve.


Hol találom ezeket az af képességekhez kapcsolódó egyéb képességeket amik 0-ról indulnak?


Biri: csak akkor jelenik meg a szakértelmek között (az új szakértelem), ha a hozzá tartozó AF képességet kifejlesztetted (azaz minimum 1-re felnövelted).
Idézet: Shutruk Nahhunte - 2010.11.05. 20:21:35
És elég dukát is csörög a zacsidban?


Mivel az event alatt nem esett aukciós bérlet így elég sok gyűrűm meg láncom van, amit nem adtam el... de 1200 körül így is van, bár ez már nem számít soknak Talán több jó tárgy is lesz és erre már senki sem akar majd licitálni
Remélem a V3 megint lesz A szívósság öve, mert most el tudok menni a találkozóra és az előzőről lemaradtam:(
Dátum: 2010.11.05. 17:22:04
Idézet: Tseby'dr akula - 2010.11.05. 15:14:19

És nekem igencsak deficites volt ez a kis medál, mert VF-esként cirka 40k TP ért kaptam 1700k Le-t ami 40Le/TP arány vadászattal meg két és fél-háromszorosa ugyanennyi TP-ért, DE A MEDÁLOMRA BÜSZKE VAGYOK ÉS ÖRÜLÖK NEKI, mindamellet valószínű hogy többért nem nevezek be érte.


Nekem nem volt deficit, sőt kb 700 csatával értem el a 2 Milla Le-t és volt olyan csata ahol "A jutalmad 16060 lélekenergia és 10 TP" volt a zsákmány ! Most elkezdtem EH-ni, így minden eddigi 0LE-s csatám is hozza a minimum 80-100LE/1Tp-t (egy EH-s csata lefele 7 szinttel: "A jutalmad 907 lélekenergia és 10 TP.", nem is rossz) , majdnem megegyezik a Vf vadászat normál szörnyével:) Egyre jobban tetszik az EH és az, ha valaki betámad 0LE-vel

Egy kis EH reklám, ja és még ki se fejlesztettem az AF-ből az EH-t erősítő képességeket.... azok után nagyon kíváncsi leszek mi lesz majd az eredmény?! Lehet örökre elfelejtem a VF-et?!
Dátum: 2010.11.03. 22:57:36
Idézet: Tseby'dr akula - 2010.11.03. 22:50:55
Idézet: Dozer - 2010.11.03. 13:11:58
Ha lefelé ütsz Yasmina akkor még lassabban fog jöni az AF pont ha csak portyázol.


Igen, lehet hanyagolni



Nem menekülsz, ne is reménykedj! Sőt, ha az EH úgy műkszik, ahogy gondolom, akkor már a sok 0LE-s csata is el fog tűnni, vadászni meg havi egyszer elég lesz! Éljen a térkifordító bigyó
Dátum: 2010.11.03. 14:40:34
Ez megért egy 10-est
Dátum: 2010.11.03. 14:26:41
Vf mellet a 13Tp-s lefele ütésemmel, amivel mellesleg a 27Tp-s vadászat (középérték) 2x Le értékét raboltam, pont megegyező AF pontot kaptam mint, ha vadásztam volna! Hol éri meg a VF-es karakternek? Portyából dupla Le-t szerzek, kevesebb Tp mellett és ugyanannyi AF pontot kapok....

Tudom az AF csak opcionális, ezt is gyűjtögetni kell, de ez most tényleg a VF-es karakterek ellen van:(

mod.: térkifordító ital számomra nem elérhető és az event alatt sem esett egy sem...
Dátum: 2010.11.03. 13:18:31
Ütök én mindenkit, ha van nála LE , lefele csak azért megyek, mert javítani kell az átlagon!
A V3-on is el lehet érni lefele ütésekkel az 800-1000Le/1Tp-t
Dátum: 2010.11.03. 12:13:34
Akkor átmegyek pók kariba
Már úgy is unom a vadászatot, reszkessen mindenki a szintem környékén, megyek
Dátum: 2010.11.03. 12:09:20
Remélem a portyánál már normál módba számol, mert ha ott is a vadászat képlet alapján számol az tényleg nagy szívás lenne!!!