Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Impopo

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2009.03.11. 11:06:24
??? Valakinek ötlet ???

Jelenleg nem vadászol.
Nem mehetsz el vadászni, mert nincs cselekvéspontod!
Legközelebb 07:04 idő múlva kapsz cselekvéspontot.

?! Amíg vadászol, nem mehetsz el portyázni! ?!
?! Amíg vadászol, nem kezdhetsz el pihenni! ?!

És ez megy 20 perce, mióta észrevettem... Azóta százszor kiléptem és beléptem ahogy korábban írta itt valaki, de semmi változás.
Dátum: 2009.03.11. 10:42:06
Valaki csinálna egy összefoglalót, hogy akkor pontosan mi is lett bevezetve?
Dátum: 2009.03.11. 08:29:47
Én a 3. világban élő nyertesek közé tartozom.
Dátum: 2009.03.11. 06:00:15
Küldő:
Gameforge
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Tegnap, 23:43:48
Gratulálunk!
Akciós őskő sorsolásunkon benne voltál a sorsoláson részt vett
500 karakter között. Ezúton Tudunk neked biztosítani Bruttó 150 Ft.- ért
200 őskövet.
Telefonszám: 0690647635
SMS Kód: GAME dsxuak
Akciónk 2009. 03. 18-ig tart, későbbiekben nem lehet visszaigényelni,
másra nem átruházható!
További jó játékot.

Végzetúr csapata.
Dátum: 2009.03.06. 12:54:15
Mi ez a lélekkút kisütés? Mire jó azon kívül hogy tolni kellene hozzá a lóvét?
Én pedig ezek után azokra a kérdésekre, amik egyáltalán nem tartoznak az érdeklődési körömbe és nem jut kapásból eszembe a válasz, kapásból rossznak fogom értékelni... Persze ami érdekel annak utána fogok járni, de egyébként miért lenne másnak jobb mint nekem?
Ez jó... de akkor sem értem az admin maga ellen értékel? speciális érdeklődési kör? aki játszik, azt csak érdekli mivel játszik vagy nem?!
De a fantasy regények írója meg hősei talán nem ide tartozik? mégis tele van vele a kvíz!
Mennyi esélye van annak, hogy első szintű kapta meg?
Egyik kérdésem:
A legendák hanyadik fejezeténél találkozol a lélekkufárral?

1. fejezet => megjelöltem jó válasznak... mindenki aki egyszer is veszi a fáradságot a legendák elolvasására, és minimum egyszer szintet lép az tudja
2. fejezet
3. fejezet
4. fejezet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Egy korábbi:
Hányas szinten vehetsz mithril buzogányt?
1
2
3
4
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Most ez komoly? miért szivatják egymást a játékosok?!
Dátum: 2009.03.02. 08:15:59
Egyik kérdésem:
A legendák hanyadik fejezeténél találkozol a lélekkufárral?

1. fejezet => megjelöltem jó válasznak... mindenki aki egyszer is veszi a fáradságot a legendák elolvasására, és minimum egyszer szintet lép az tudja
2. fejezet
3. fejezet
4. fejezet

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Egy korábbi:
Hányas szinten vehetsz mithril buzogányt?
1
2
3
4
A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Most ez komoly? miért szivatják egymást a játékosok?
Dátum: 2009.02.11. 14:58:56
A veszíts 200LE- küldetés megváltozott, a friss híreket ajánlom mindenki figyelmébe!!! Ill a küldetéseket is.

Van valami amit azonban nem nagyon értek... Vannak szövetségek, ahol a 14 tagból 3 semmit nem fejlődik, csak építkezik mint az őrült... látványosan le vannak maradva a többiekhez képest TÖ-ben (141 6-os szint) és látványosan sokszorosan többet építkeztek (25k)... Ezt ellenőrzi a szerveren valami algoritmus, vagy bármi egyébként? Mert nehezemre esik elhinni, hogy ezek önfeláldozó csapattagok, és nem multi accok.
Dátum: 2009.02.11. 08:05:35
Lehet előre tudni valamit ezekről a változásokról? Vagy csak találgatás van még?
Dátum: 2009.02.11. 07:53:48
Üdv mindenki.
Gondolkodom a karakterem törlésén... de szövetségben vagyok, és beépítettem egy raklap LE-t már... Keresem a legkevésbé káros lehetőséget.
Ha kirúgnak akkor ugyanannyi LE-t viszek magammal, mintha simán kilépek?
Mi történik, ha törlöm a karakterem, elveszlik az addigi beépített LE?
Ha kilépek a klánból és úgy törtlöm magam akkor megmarad a beépített LE, vagy eltűnik?
Kösz a válaszokat előre is.
Dátum: 2009.02.05. 08:44:00
http://vegzetur.wikidot.com/
Ezen az oldalon szinte minden kérdésre kapsz választ.
Dátum: 2009.02.05. 08:01:16
Nekem csak a játék random mibenlétét magyarázza el valaki... A 3-as világban szerintem nagyon elő is jön ez a kérdés igaz én csak a kettesen játszottam korábban 9-ig szintig és töröltem magam. Hogy lehet, hogy azonos szinten álló karakterek, azonos tulajdonságösszeg mellett... nekem van 1500 építésem, neki 5k... nincs szakértelmem, neki 2-es szintű állata van. azon túl nekem az egyes szintű cuccaim, neki csak a prémiumos 5-ös szintig bezárólag... 5-ös szintig eljutva fej-fej mellett, több ezres LE diferencia van a két karakter között... +kb 1k-el rabolt össze többet mint én. Valahogy nem tudom kimatekozni, hogy ez hogy jöhetett össze.
Oldal: 123456789101112