Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Thegedis

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.11. 19:44:44
Mostani portyáimban (második világ) azzal kellett szembesüljek, hogy ha megtámadok 1 nálam jóval gyengébb játékost (pl. nincs varázslata, és a tulajdonság összege 10-15-el kevesebb az enyémnél), akkor valamiért a random jobban mellé áll, mintha olyat támadnék, aki csak kicsit gyengébb nálam, ill. velem hasonló felszereléssel és tulajdonsáág összeggel áll. Ez pusztán a véletlen műve, vagy a gyengébb játékosok mellett áll egy olyan segítség, hogy ha már sokat buktak, akkor harcról harcra kicsit nő a találati esélyük, jobbat dob neki a gép? (Vagy csak simán +200% random jár annak, aki buzogánnyal és kis bőrpajzzsal harcol)
Kösz, aki segített, vagy válaszolt, azóta 1 állatot sikerült befognom, úgyhogy jön a szerencse, érzem:D Aki meg a sörözést komolyan gondolta, azokkal még megbeszéljük a kondícókat;)
No, kb két szint óta 4-es a csapdakészítésem, és 10-es a vezetőkészségem. Ezalatt kb 200-300 vadászaton voltam, ebből elvileg 4-6 alkalommal kellet volna új állatot fognom. Az eredmény ehelyett 0. Kell még vmi ahhoz, hogy meglegyen a 2. illetve a 3. állatom, vagy csak ne menjek mostanság lottózó közelébe, mert nem érdemes?
A random valóban érdekes faktor... A csapdakészítésem 4-es, a vezetőkészségem pedig 10, és így az elmúlt kb 150 vadászatban 0 szörnyet sikerült befognom, ellenben 4 kiégett őskövet találtam, amire szintén 2% esélyem volt... Miklós, Zoli, vagy valaki, nem cserélnétek be 2 kiégett őskövemet 2 állatra?
Dátum: 2008.11.01. 10:07:44
Pont azért kérdeztem, az energiakristályosítót, mert ha nem növeli a lélekkutat, és a szerencsét, akkor nem igazán éri meg kifejleszteni. Ellenben, ha pl. 1 betolt kiégett őskő mondjuk 100 LE-nek megfelelően növeli a lélekkutat/szerencsét, akkor már érdemes elgondolkodni a dolgon (elvégre párhuzamosan fejlesztheted másik épülettel hiszen más az erőforrás típusa, nem fogja meg annyira az egyéni fejlesztésedet, mintha LE-t használnál építésre, stb)
Dátum: 2008.10.30. 17:22:31
Lenne pár kérdésem az energiakristályosító épülettel kapcsolatban:
Az épület őskőből, vagy kiégett őskőből építhető... Ez eddig rendben, de ennek az épületnek az építése is növeli a lélekkutat, illetve az építő szerencséjét? Ha igen, akkor milyen mértékben (1 őskő, ill. kiégett őskő hány LE-nek felel meg)?
Dátum: 2008.10.05. 14:04:06
Tegnap este találtam vmi ilyet:

Mi az elektromos feszültség jele?

lehetőségek:

I
A
U
V

Megadtam rá a jó kérdés értékelést, de csak válasz után derült ki, hogy a kérdező rossz opciót adott meg. szerinte a helyes válasz V, ami nem a jele, hanem a mértékegysége. utólag legyetek szívesek javítani. Köszönöm:)
Dátum: 2008.10.04. 17:06:18
ok, thx:)
Mindig tanul az ember:D
Dátum: 2008.10.04. 16:46:09
Ez is jó volt:
N oldalú dobókocka dobási átlaga...
Pislogtam, h miért nincs jó megfejtés, aztán rájöttem, h lemaradt a zárójel...
nem N+1/2, hanem (N+1)/2

És a következő:D:D:D
Hány egyjegyű prímszám van
készítő szerint helyes válasz 4, szerintem 5 (1,2,3,5,7) Vagy az 1-et nem tekintjük prímnek?
Dátum: 2008.10.04. 16:36:35
Következő kérdés:
Melyik nem alapszín:
kék, vörös, sárga, zöld
Erre miért is a sárga lenne a helyes válasz, amikor azt nem tudom kikeverni más színből? ellenben a zölddel, ami sárga és kék keveréke?
Megjegyzem, a három alapszínre mindig voltak viták, h zöld, vagy sárga:P nade akkor is...
Oldal: 1