Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Westy

Oldal: 1
Dátum: 2010.11.17. 10:06:22
Eddig összesen 2 térképdarabot találtatok.
Te eddig 2 térképdarabot találtál.
Dátum: 2010.03.02. 12:43:53
Nekem ez az új skin nem tetszik, (ez a színösszeállítás igen káoszossá teszi az egészet és sztem igen ronda, nehezen átlátható annak ellenére, hogy minden ott van, ahol eddig is volt) ezért jó lenne, ha lehetne választani (legalább) az új és régi skin közül.
Ha tudod, hogy kik voltak az Árpád-házi királyok, akkor tök mind1, hogy egymás melletti számok vannak-e megadva válaszul, vagy sem. Ha meg nem tudod, akkor meg tök min1, mert úgyis tippelsz.
Attól nem válik semmi lexikállissá, ha egy kérdésre egymás melletti, vagy egymástól teljesen különböző távolságra lévő számok vannak megadva válaszul.
Mennyi Árpád-házi királyunk volt?

23
25
24
22

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

És ez miért? Elég szomorú, ha egyes embereknek ez lexikális tudásnak minősül, mert szerintem ez egy általános műveltségi kérdés kategória inkább. Elég szomorú, ha valaki akinek van 8 osztálya nem tudja a magyar történelmet, és nem tudja felsorolni az árpád-házi királyokat, és ehhez a kérdéshez még csak uralkodási idejüket, sorrendjüket sem kell tudni. Már az általános iskolában is tanultunk az Árpád-házi királyokról, így könnyedén megszámolható, hogy hanyan is voltak. Nem évszámra, meg ilyen tényleg lexikális tudásra kérdeztem rá.
Az biztos, hogy valaki igazságtalanul bírál, kénye kedve szerint. Ugyanabban a témakörben az egyik kérdésem elfogadták, a másikra meg azt mondták, hogy rossz ugyanabban a világban, mert csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ. Ez a témakör a mozi/film. Mind a két kérdés a szereplőkre vonatkozott.

De lehet csak a bírálónak kevés az agya és, ha ő nem tudja a válasz, akkor elutasítja...
De lehet csak bulvárt olvas és Mónikát néz, mert az olyan szintű kérdéseket elfogadja, azokra lehet tudja a választ és örül magának... De lehet, hogy csak politikus az illető..

Igazából nem értem ezeket a minősítéseket, mert a NET 5 perc alatt 99%-ban bőven megmond mindenkinek mindent....bármi legyen is a kérdés. Úgyhogy miért nem mind1, hogy a kérdés lexikális tudást, vagy olyan, amit csak egy bizonyos csoport ismer, ha itt a NET és van rá 5 perc???
Oldal: 1