Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - TomNem

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.03. 15:57:43
köszönöm a segítséget!!!

Aki nem segítette arra kinyujtom a ynelvem!!!!!--->
Dátum: 2009.02.02. 19:02:51
Írta: Archibald Cunningham
Ma, 18:27:00 [Idézet ebből]
Ez a kérdés szégyen:

Milyen menüpont NINCSEN a tevékenységeknél?
Szakértelmek
Lélekkufár
Portyázás
Vadászat


Ezzel a kérdéssel én is találkoztam!
Dátum: 2009.02.02. 18:57:21
Szeretnék Jó ként értékelni kérdést. Mert tényleg jó kérdést tett fel az illető de nem tudom hogyan lehetne:(
Tudnátoks egíteni? előre is köszönöm.
Dátum: 2009.02.02. 17:40:14
Szaisztok!

Hu lehet hülye vagyok, Sőt biztos is nah de nem dicsérgetem magam;)

Ha valaki ír a fórumba és az írása alatt van egy vonal és a vonal alatt még egy írás az h megy oda? ki rakja oda? én tudok olyat csinálni?Mellékesen má 3-mas szintű avgyok és vagány:)
Dátum: 2009.01.28. 19:16:51
Hát a kvízolimpia nagyon odavágott, mivel kicsit lassab a netem ezért az idöm nagyon elfogyott huszon pár kérdést feleltem meg azt is ugy h az elején még elolvastam a kérdést gondolkodtam rajta és angyábol ment a hejes válasz oylan felesbe:D de miután a 10. kérdésnél jártam és maradt még 8 percem ugy gondoltam nem olvasok csak válaszolok:D:D
több mint husz kérdést nem bírtam megfelelni időhiányában....
Eltudjátok képzelni h anyáztam a lassú netet:D
Amugy a kérdések néha nagyon alapok néha pedig esküszöm még szerintem tanárok sem tudnák:D Meg azt had kérdezzem má meg hogy kerülhet eb oylan kérdés amire semilyen váalsz sem jó? és csak tippelni tudtam^^
Dátum: 2009.01.28. 15:54:57
Smaragd vagyok szerintem vagányak nem írok indoklást mert mindenki leírta már vagy 20x az összes horda tulajdonságait Szóval Smaragd vagyok tetszik de nem becsülöm le elenfeleim, szerintem megcsinálták annyira a játékot h kiegyenlítettek legyenek az esélyek.Habár a gyémántot akoár hogy méregetem nem jövök rá miért válasszák olyan sokan^^hozzá teszem ugy mondom véleményt h pár napja játszok:D


Helyesírási hibáért bocsika^^ 2es vok belőlle tudom berakhatnám word-be de nincs kedvem

ui.: ez a játék nagyon vagány
Dátum: 2009.01.28. 13:51:34
Sziasztok!

Emberek ez a játék iszonyat vagány Komolyan legjobb online játék amivel valaha játszottam, sokat kiprobáltam de mindegyik értelmetlen volt számomra de ez ez odavág

Nem tudom elmondani mi fogott meg benne de tegnap kezdtem el és nagyon elején vagyok de még így sem unalmas mitn a többi játék!! Gratulálok, elismerésem a készítőknek!!! Nagyon jó lett;)

És a történet is nagyon frankó. A karakterek az ötletes kis "álatkák" Hát tálleg jóóóó
Oldal: 1