Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Castiello

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.13. 20:09:50
Agatha Christie regényének címében hány kicsi indián szerepel?

13
10
3
40

Nem indián, hanem néger van a regény címében, a regényből készült filmben van indián, mert különben "rasszista" lenne.
Dátum: 2009.07.25. 18:51:30
Ki nem szerepel a Naruto-ban?

Kiba
Rock Lee
Yugi
Naruto
Aha ez az olyan 5 éves gyerek írhatta nem hiszem, hogy ezt tudnom kéne
Dátum: 2009.07.24. 11:41:51
Milyen állat Pakkun (Naruto)?

kígyó
csiga
kutya
béka

Na ez mi a ...? Ki fogad el ilyet?
Kikéne tikltani az összes ilyen f***szopót a játékból, basszus ez asszem nem bonyolult kérdés, ráadásnak, nem is nehétz plusz olyan esemény ami jó ha 20 évente egyszer sikerül egy csapatnak.

Két férfi futball csapatnak is sikerült, triplázni(3 nagy kupát nyerni) a 2008/2009-es szezonban, ám melyik ez a két csapat?

Mancheser United ; F.C. Barcelona
Inter; Liverpool
Arsenal; Chelsea
AC Milan; Juventus
Elvileg lexikális tudásra hivatkoztam
Sz*pj*n már le
Dátum: 2009.07.20. 22:15:54
Melyik NEM prímszám?

3
1*
2
4*
2 megoldás van mert a prímszá,m az aminek csak és kizárólag 2 osztója van!

Jelenleg hol focizik Cristiano Ronaldo?

Portugália (FC Porto)
Olaszország (Juventus)
Spanyolország (Barcelona)
Anglia (Manchester United)* focizott

Kicsit hibás, miután ez már nem így van hibás kérdés.(Jelenleg a Reál kidobott jó sok pézt rá és az övé)
Hogy végződik Madách: Az ember tragédiájának kilencedik színe, mely Párizsban játszódik?

Dantont (Ádámot) lefejezik(jó válasz
A nép elkiáltja magát: Szabadság, Egyenlőség, Testvériség!
Elindulnak a Bastillehoz
Megválasztják Dantont örök vezetőjüknek
EZT MINDEN KÖZÉPISKOLÁBA JÁRT EMBERNEK TUDNI KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Egyszóval az lenne a normális hogy az adminok nézzék a kérdéseket ne h*lye 5 évesek akiknek a legkurtúráltabb kérdése a Pokemonról szól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Na szóval miután megkaptam már több ezer ennél h*lyébb kérdést én fel nem fogom, hogy mi ezzel a gond, miközben, pl. hogy mivel gyógyítják magukat a Dragon-Z kocka sorozat szereplői(varázsbab azt persze elfogadták.)
Dátum: 2009.02.04. 21:08:38
Ne kérdezz olyat, ami lexikális tudást igényel (pl. évszámok) vagy csak egy speciális csoport ismeri rá a választ (HKK, képregények stb).
Tőlemmeg megkérezték hogy:
Ki nyerte a 2007-es HKK bajnokságot?(na a válaszokra már nem is emlékszek annyira béna nevek voltak:))
Dátum: 2009.01.31. 09:34:24
Kinek a szolgái a Harry Potter-ben a halálfalók?

Frodó
Gollam
Valdemort
Gandalf

Azt hiszem ezt sem kell magyarázni
Dátum: 2009.01.29. 20:19:58
Kérdés: Hogy halt meg Sarah Tancreidi(nem tom hogy jól írtam e a nevét de aszökésről volt szó)?
Nem halt meg
Levágott fej
vízbefojtás
(erre már nem emlékszek)
Elvileg levágott fej rá is nyomtam de azt írta rossz és hogy nem halt meg ez elég nagy baki
Oldal: 1