Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Konky

A sok off miatt lassan átláthatalanná válik a topic, ezért privátban reagálok.
Idézet: YoghDemer - 2008.12.24. 11:03:25

Konky: Hol értek veled egyet? Szerintem sehol.


Én egyetlen szóval sem mondtam olyat, hogy te egyetértenél velem. Nem tudom, honnan vetted ezt.
A kérdésedre a válaszom: eddig 25 kérdést tettem fel, melyek közül 1 kapott rossz értékelést, mert már szerepelt, az összes többit jónak értékelték. Te biztosan kicsit előbb kezdted a játékot, mint én, és az elején még 30 helyes válasz után lehetett kérdést feltenni, nyilván ez lehet az oka annak, hogy neked több feltett kérdésed van - de ezt már Lan elmagyarázta. Egyébként a helyedben nem lennék büszke arra a sok gyenge/speciális/érdektelen kérdésre, inkább felteszek 20 jót, mint 40 rosszat. És most jöhetsz azzal, hogy a többsége jó értékelést kapott, de ha mindegyik hasonló színvonalú, mint az itt említettek, akkor egyik sem érdemelte meg.

Egyébként nem gondolhatod komolyan, hogy majd minden egyes hozzászólásodra választ fogsz kapni. Nyilván, amíg másokat sértegetsz, addig lesznek válaszok, de azt azért ne várd, hogy pl. a kvíz topicban majd minden egyes hsz-re érkezik válasz.
Egyszerűen túl sok a hozzászólás, és csak a fontosabbakkal, illetve az indulatokat kiváltóakkal foglalkozik a többség.
Dátum: 2008.12.24. 11:11:53
Ki mondta?mert ahogy ..... mondaná: "háboru nélkül nincs béke" "jöttem, láttam, győztem," "a kocka elvan vetve"?
Julius Ceasar *
latin pásztorok
az egyik költő
agusztus császár

Helyesírás borzasztó, a válaszok hülyék - akárcsak a kérdés feltevője...

Mikor volt a tatárjárás Magyarországon?
1231
1241 *
1242
1232

1241-1242 lenne a helyes válasz.
Nem tudom, feltűnt-e, hogy karácsony van. Ilyenkor az emberek nem szoktak dolgozni, még nektek is szünet van az iskolában.
Egyik hozzászólásoddal ütöd a másikat, egyikben még érdekel a véleményem, mert nem tudod, másikban meg már teljesen kiismertél engem, mindent tudsz rólam.
Egy tanács: ne használj olyan szavakat, amelyeknek nem ismered a jelentését! Bár mostanában elég divatos lett demagógozni mindenre, elhiszem, hogy megtetszett a szó...

/Nem magyarázkodásként, csak okulásodra: a jogi egyetemről nem csak ügyvédek, ügyészek és bírók kerülnek ki; a jogi diplomával rendelkezők nagy része nem pereskedik, hanem egyéb területeken végzi tevékenységét./
Én nem foglak alpári módon sértegetni, nem alacsonyodok le a szintedre.
Azt hiszem, a hozzászólásomból érezhető volt, hogy mit gondolok rólad. Ha neked nem esett le, akkor olvasd el még néhányszor.
Ha továbbra sem sikerül kibogozni, akkor nagyon szívesen válaszolok privátban, nem pedig itt, szét-offolva egy topikot.
Dátum: 2008.12.24. 10:12:32
Hogy hívták József Attila anyukáját?
Bangó Margit
Szárazföldy Julianna
Károlos Tünde
Bőcze Borbála *

Pőcze.
Dátum: 2008.12.23. 20:54:59
Erre már egy másik topikban megkaptad a választ, itt is csak ugyanazt fogod elérni vele - csak lejáratod magad.
Szerintem még szerencséd is van, hogy két ilyen kulturált fórumozó reagálta le a hozzászólásaidat, mint cirip és Lanmandragoran.
Mások egészen más hangnemben küldtek volna el melegebb éghajlatra - megjegyzem, joggal.
Maximálisan egyetértek mind cirippel, mind Lannal, és a toleranciájuk előtt tisztelegve nem kommentálom bővebben a kifakadásodat.
Dátum: 2008.12.23. 15:35:40
Mennyiszer lehet vadászni legtöbszőr?
18
17
10
20 *

Hát, a legtöbb szőr talán a gyapjas mamutokon volt, hogy pontosan hány szál, azt sajnos nem tudom...
Egyébként nem vesézném ki a kérdés, láttunk már ebből rengeteg verziót; ez az igénytelenek egyike.
Igen, valóban jó ötlet, dícséretes kezdeményezés, maximális elismerés és tisztelet érte. Két gond van csak, hogy sajnos sokan nem fogják megtalálni, és rossz helyre fognak posztolni továbbra is, valamint jönnek majd ide is a nem ide tartozó, értelmetlen posztok, lásd Lygia.
Erről nyilván nem cirip tehet, nem is szemrehányásként mondom, csak megállapítandó a tényt, hogy mindig lesznek olyanok, akik nem veszik a fáradságot, illetve nem rendelkeznek a szükséges értelmi képességekkel, hogy a megfelelő topicba megfelelő színvonalúan posztoljanak.
Dátum: 2008.12.23. 13:57:50
Ki volt Álmos(honfoglalás kora)?
Egy útonálló
Egy ellenség
Nem volt ilyen személy
Árpád apja *

Színvonalas.
Dátum: 2008.12.23. 12:28:25
....... bűzlik a hal,folytasd,mitől bűzlik a hal?
fejétől *
pikkejétől
belétől
farkától

Na jó, azért ez már erős. Egyébként már bent van vagy 3 variáció, és ennél mindegyik igényesebb.


A Harry Potter-ben ki volt az aki megalkodta a Bölcsek követ ?
Albus Dumbledore
Nicolas Flamel *
Harry Potter
Voldemort

Helyesírás és spec.


Melyik filmből származik az alábbi idézet: Hakuna Matata?
Krokodil Dundey
Múmia 2
Lion king *
Az istenek is a fejükre estek 3

Helyesírás: Dundee, Oroszlánkirály (ha már magyarok vagyunk) és nem kell az 'is'.
Dátum: 2008.12.23. 11:26:46
Ki let tavaly a bundes ligában a bajnok 2007-2008 szezonba?
Vfb Stutgart
Bayer München *
Fc Schalke
Borussia Dortmund

Helyesírás, és "tavaly (...) a 2007-2008 szezonba"?
Dátum: 2008.12.23. 10:22:06
Mit jelent a hexa előtag?
(nem másoltam ki, mert a helyes válasz szerintem 6, be is jelöltem jó kérdésnek)

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: 5


A Budaivár hanyadik kerülete Budapestnek?
I. *
IV.
XII.
III.

No comment.
Dátum: 2008.12.22. 12:00:41
Úgy kb. 35 évvel ezelőtt (az apámtól tudom) még tényleg 3 vizsga volt:
1) teszt - nem volt szétszedve részekre, egyszerre volt KRESZ, műszaki, egészségügyi
2) egészségügyi gyakorlati - felfújni a babát, stb.
3) gyakorlati - ez is rutin és forgalom egyszerre

De ma már ugye nem így van; én 8 éve 5 vizsgát kellett, hogy tegyek, ahogy azt bokorn felsorolta.
Dátum: 2008.12.22. 11:13:49
Mik a valkürök?
Nincs is ilyen.
Egy svéd együttes gúnyneve.
A feladatuk az volt, hogy a csatában elesettek hősöket, és a Valhallába kisérjék őket. *
Egy madárfajta.

Valkűrök. A helyesként megjelölt válasz pedig értelmezhetetlen, és nem is válasz a kérdésre.
A "Nincs is ilyen" pedig már csak hab a tortán, főleg így, egyesszámban.
Dátum: 2008.12.20. 17:20:53
Milyen ünnep van Dececember 31-én?
Húsvét
Karácsony *
Pünkösd
Halloween

Ezt most így miért?
Dátum: 2008.12.20. 13:49:26
A hatalom kártyái nevű játék röviditése mi?
HKK
Nem tudom semi közöm hozá!!!
HKKK
HK kártya

Színvonalas.
Dátum: 2008.12.19. 20:12:45
Idézet: _WHITE_ - 2008.12.19. 19:45:42
Nemrég ébredtem de az agyam nem fog:-)

Két piros és három kék golyót hányféleképpen tudsz sorba rakni, ha az azonos színűeket egyformának tekintjük?

6
12
35
10

Mi van?:-)


Ez kombinatorika, tényleg fárasztó tud lenni, de ez még szerencsére megy fejben is. Ne kérd, hogy levezessem, de 10 lesz a helyes válasz.

Idézet: Cirmos cica - 2008.12.19. 18:41:07

Bármilyen hihetetlen, a mije az pontos j.


Így van, mije. És szerintem nem helyes ly-nal, mert az sem helyes, hogy mosodálya. Ilyen ez a fránya birtokos jelző...
Én az idiótákra a "Rosszul feltett kérdés"-t szoktam nyomni. Ha már kötelező besorolni, akkor ez illik rá a leginkább.