Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sultankalifa

Oldal: 1234567
Dátum: 2008.12.10. 12:26:52
bocsi, de a domini mortisbol vertük meg a kubla kánságot....
Dátum: 2008.12.10. 12:15:18
sim cityben büszkélkedhetsz a városoddal, az arra való ez harci játék, de persz mindenki azzal játszik amivel akar csak annyit mondanék neked, hogy hiába van térkapud, azt ott jövő lényeket is le kell verni, amihez megint a harci skill-eket kell gyúrni.
ha rendszeresen elvernek játsz ügyesebben.
ne építsetek csak a karakterket fejelsszétek, hidd el 1 hét alatt nagyot tud koppani a támadó fél!
mi megcsináltuk hogy betámadott egy lényegesen erősebb szövetség, nem adtuk fel semmit nem húztunk csak a tulajdonságokat és megvertük őket! nagy csata volt majdnem 2 hétig elhúzodott de katakombákkal taktikázással és kitartással (meg némi szerencsével) győztünk! több mint 500 csata volt, de megérte és melessleg jelentős LE-t is zsákmányoltunk.

szóval sírás helyett inkább gondolkodj, ha meg nem akarsz akkor ott a sim
Dátum: 2008.12.10. 11:52:37
de az ilyen vadászatnál visszadja a csp-t, legalábbis én ezt tapasztaltam (igaz utánna jön valami csicska mob és ad a 700LE helyett 112-őt de hát ez van)
Dátum: 2008.12.10. 11:48:38
edigi csatáidban látod mikor támadtál utoljára, onnantól már matek
Dátum: 2008.12.10. 10:30:29
ha zavar a háborus kockázat játszál tamagocsit!
ez a játék a háboruról, harcról szól....
Dátum: 2008.12.09. 15:30:53
Hát a travian az beteg.....
mi speeden nyomultunk, na azóta én sem játszom soha többet traviant

az tényleg 7/24 ha komolyan csinálod
Dátum: 2008.12.06. 21:50:27
Lesznek számlálók a lélekútnál illetve az ősköves italoknál? ÉS ha nem, miért nem?
Dátum: 2008.12.06. 21:49:20
Kereskedelem szakértelem...
Dátum: 2008.12.05. 09:35:27
Jelenleg (2008.12.4) Mik klán a legerősebb(lélekkút nagysága szerint)?
Serpents of the Destiny
Azúr Légió
ELIT HORDA
Tökéletes Gyémánt


Kérem törölni! szerintem nem szorul indoklásra de ha mégis, akkor:
1. honnan tudjam ezt a világ2-es karakterrel?
2. Honnan tudjam ezt 1 hónap mulva?
3. helyesírási hiba

szedjétek ki légyszives, illetve csókoltatom a zsenit aki feltette, plusz azt (azokat) is aki átenged egy ilyen kérdést!
Dátum: 2008.12.03. 16:40:26
Miklós nincs igazad, mert:
1. nem egy klánban vannak a zsíros falatok
2. ha ahdatüzenünk nekik, aki egyébként nem költötte el a LE-t az is elfogja (kipróbáltuk)
3. utánna egy hétig nem tudunk farmolni rajtuk

tehát nem éri meg (tényleg teszteltük, mert volt egy klán ahol három farm is lakott 8 óránként fixen nagy kasza, háborúval csak buktunk az ületen, főleg ha taktikusak gyorsan kapitulálnak minimális kút töltés nekünk, és egy hétig más rabolja az értéke lóerőt.)
Dátum: 2008.12.02. 12:46:17
a viilám varázslatnál lesz szükség először mágia növelésére! szvsz
(M)alter-ego szövetség világ2 5.-6. szinten törlik a karaktert és csinálnak egy 1. színtüt aki újra belép a szövetségbe!
ez szabályos (1hét prémium a kvízből minden csp, még a mentor is építésbe) aztán majd ha már eleget építettek beugrik pár máshol fejlődő karaktar
én aggályosnak érzem!!!!
a 100%os szlopnak bőven van értelme, mert ott látod ki az egy szövi háborúban akit órán belül támadtak!!!!
Dátum: 2008.12.01. 11:15:30
nyugalom nemsokára megérkezik a 9 majd a 12 állatoa küldi is!

kár hogy nincsen állatkert (szövi épület)
ahol a kis végzeturak nézegethetnék a szövetségi szinten felhalmozott 100 feletti állatot!

Kis LE-t lehetne szedni belépőnek, sé romantikus sétákat tenni a vérszomjas dögök között!
csináljunk simscityt, ebből is, már javasolta a portya korlát bevezetésénél is sírjunk rgyüt hátha tényleg sims lesz belőle!
az kell a birkáknak
Ha csökken a lélakút nem lehetne a katalizátor hatásfokának növelésével kompenzálni valamelyest?
de abban egyetértek hogy oda kerüljön korlát, ahol még senki nem jár!
ismét elmondanám semmilyen jogállamban nem létezik a visszaható hatály ha az a delikvenseket negatívan érinti!!!!
Lehet korlátozni, de csak a jövőre nézve!!!
nem megmondtam, hogy hiába érveltek....
Értelmesen, jól meg indokoltátok miért nem szabad hozzányúlni a lélekkúthoz, teljesen egyetértek, mégis megszavazzák a legdurvább módosítást, akik nem gondolkodnak..............
Dátum: 2008.11.25. 10:13:05
nem kardos küldetések kellenek, de az hogy lépj még 1000 szintet rabolj 22 billió lélekenrgiát, vagy legy csilliárd lélekenrigiád mikor belépsz a küldetések menüpontba tényleg nem egy nagy fantáziáról tanuskodik.
és ha továbbra is 350LE vle kapunk érte többet nem is nagyon motíváló.....
Valóban sokat segítene, ha lehetne optimalizálni az itt töltött időt, mert abban teljesen egyetértek, hogy hosszútávon gond lesz!
Én játszottam Traviant is (SPEED SERVER) AHHOZ KÉPEST MÉG BARÁTI, de ott látszott a vége, ez meg elvileg végtelenített játéknak készült....
Oldal: 1234567