Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sultankalifa

Oldal: 1234567
Dátum: 2009.06.05. 23:45:29
labirintus: Eshetnének térképek vagy valami hasonló a vadászat során esetleg, győztes portyánál be lehetne tekinteni bizonyos %-ban a legyőzött infóiba. (szakértelemhez közhetők)

mozgás kristálypontért, esetleg nagyobb labirintuskban lehetnének nagyobb monszterek (2-6 fős) vagy mégnagyobbak ahol akár több szövetség együttműködésére is szükség lehetne, ill ezekben a labirintusokban lévő dögöket nem csak egy szövetség hanem akár több horda tagjai is üthetnék!
Dátum: 2009.06.05. 23:09:52
egyedi szakértelmek, egyedi tárgyak nekem tetszenek!

pl második varázslat, vagy állandó hatású bűbájok (csökkentik a sebzést, növelik az állatok morálját stb)

random kalandok ill. egyéb lehetőségek nagyon kellenének a játékba (pl Labirintus mint TF-en) esetleg nagyobb monszterekkel stb. Kristálypontból lehetne felderíten a labirintust mozogni benne ilyesmi...
Dátum: 2009.06.05. 22:24:35
v2 halott, v1 en is gondok vannak de INDUL a V4!

gyertek srácok toljunk be oda is 50-60 ezer forintot az biztos jó lesz nekünk!
Dátum: 2009.06.05. 21:43:46
minek negyedik világ? vagy vége a béta teszteknek és most indul egy "éles" világ?
Dátum: 2009.06.05. 21:42:18
hát még időben beleolvastam és nem fizettem mbe újabb 5K Huf-ot!

ez mi? vicc? nem ezt ugatom hogy pvp játékból nem lehet végtelent csinálni? azt hittem a kristályhorda valami komoly esemény lesz ami arra utal hogy végre elindulunk a TF/ÖV irányba de befuccsolt....
mindegy, bíztam a kristálypontban, de ez? NE már!
szeptember-októberre megoldódik a dolog nem lesz senki a mostani top-ból addig a elér idáig a következő generáció ők is törölnek és nincsen probléma...

de indul a 4. világ Hurrá! minek kezdjek el újra 7-8 hónapot játszani? elég volt!
Dátum: 2009.06.05. 10:11:47
v2-őn is kezd hasonló helyzet kialakulni, pedig tapostátok az utat előttünk rendesen!
Dátum: 2009.06.04. 15:57:15
majd jól módosítjak akivel megkib@asztak az így járt és mehet reklamálni a sóhivatalba! szokásos ügymenet...
Dátum: 2009.06.04. 14:34:01
cirka 500K-t buktam a randomon erre a viadalra vonatkozóan! csak mert az 5% bizonyos helyeken egyenlő 3,5%-al. felfelé mért nem tud eltérni 1,5%-al a random? ha meglett volna 300 vadászatból a küldi neincs egy szavam sem de mostmár 520-nál járok és 18 van továbbra is a 26 helyett. így jártam, minek erőltetni?
Dátum: 2009.06.04. 12:58:58
vicc ez a kristálypont, meg a random is 500 csp-ből kimaxolt szakértelemmel (5%-os esély kiégett őskőre) ESIK 18 darab? és azt mondják ez normális? (nem fogtam be állatot mert direkt nem hagytam rá helyet, ezzel is növelve az esélyeimet! megéri megcsinálni a küldit javaslom mindenkinek nem kicsit deficites!
Dátum: 2009.06.04. 09:21:03
Pókerből meg lehet élni, de ugyon olyan kemény munka mint bármelyik másik. aki azt gondolja hogy szórakozás és könnyü pénzkereset az lesz a stabilan bukó játékos.
És nincs igaza a kedves hozzászólónak, aki mozog pókeres vagy szerencsejátékos körökben az tudja hogy az emberek sokkal jobban emlékeznek a nagy bukásokra mint a nagy nyereményekre, ha belehalgatsz egy-egy verseny előtti beszélgetésbe a várakozók között akkor mindig arról mesélnek mikor, hogyan "mákolták" le őket...
DE a pókerből meg lehet élni, ha munkaként kezeled, meg szabod hogy mennyi a munkaidőd és tisztában vagy a szabályokkal ( a mögöttes matametikai alapok elsajátithatóak, ha elég idődt és energiát fektetsz bele) az hogy stabilan nyerő vagy milliomos leszel a késségeken múlik de simán lehetsz bőven plusszos játékos.
Dátum: 2009.05.26. 08:32:05
ugye v2-őn is megjelennek!
MEGISMÉTLEM :kivégzés módosítása

adjon fixet ha bejött szint*kivégzés*10 (pl 50*50*10=25.000)

így van egy normál rablásod a szabályok szerint és van egy fix bónuszod a kivégzésből amit a másik nem veszít el!!!
reális keretek között maradunk!
LOL v2-őn 2 szintre vagyok mindenkitől üljek és passziánszozzak?

a kivégzés módosítása lett elrontva DE NAGYON egyetértek, azzal hogy arról kéne leszedni a plusz le termelést (vagy ahogy írták más javaslatokban adjon fixet pl. ha bejött szint*kivégzés*10(100, 1000) nindegy csak legyen korlátozva) így van egy normál rablásod a szabályok szerint és van egy fix bónuszod a kivégzésből amit a másik nem veszít el!!!
PVP nem működik a végtelenségig semmilyen játékban vagy van vége, vagy meghal dolog...
ill. meg kellene szüntetni a szakértelem mexokat. aki akar portyázik kreatívval kivégzéssel stb. aki akar az meg vadászik 300-500%+ spektrálissal meg sajtolással szigorúan 15% alatt...
ill az ilyen kiskapukat be kell zárni! 10 milla kimondhatatlanul sok és ha lekorlátozzukés csak napi 100. K.-t tudnak ilyen módon összehozni az is elfogadhatatlan
A vadászatba sincs sehol belekódolva a másik kirablása, és nem lehet visszaélni vele. Ha a portyáért ugyanúgy szinttől függő LE-t kapnál, mint vadászaton (némi randommal), teljesen jó rendszert kapnál - hiszen mind a csp, mind a pp napi szinten korlátozott. A kreatív pedig pont az lehetne, mint vadászatnál a spektrális.

A részleteket kell finomítani, de nem a szerzett LE miatt, hanem hogy ne feltétlen a nálad 5-6 szinttel alacsonyabbakat üsd.


Ez a fajta megoldás rengeteg dolgot tenne rendbe, és megmaradna (és értelmesen) a kreatív affinitás szakértelem is.



Ezt támogatnám én is, ez egy normális játékmenetet adna de süket fülekre találunk!
pénzügyekben meg egy tárgy 35 őskő sms-ben kb. 1000 Huf-ot fizetek azért hogy legyen egy kép a karakterlepomon kb 2 hétig?
ez nóóórmális? met az ok hogy 5000-10000 huf egy hónapra a játék kell/nem kell kész, de ez az exponenciálisan emelkedő költség elfogadhatatlan, főleg hogy a válasz az hogy olcsóbb lesz de gyengébb!
hát ha a fertőzés lekűzdése nem hoz valami komoly játék élményt adó fejlesztést akkor sokan el fognak tűnni...

Miklós azt nem látja át hogy egy pvp játék nem mehet a végtelenbe, tf, kg, őv stb. nem alapvetően pvp-re épült így ott lehetet tolni, travin pl. nem véletlenül fejeződik be hanem mert különben értelmét veszíti!
megnyílik azesély a toplista vezetésére! csak az már gáz ha 1 ember lesz a listán amit vezetni lehet...
pénzügyi optimalizáció még mindig nem sikerült bár valmekkora csökkentés történt de miért nem lehet fix előfizetést belőni?

van egy keret amit az ember rá szán miért kell emelkednie a költségeknek csökkenő játék élmény mellett?
Dátum: 2009.05.19. 09:57:23
mennyit érdemes ebből gyűjteni jó lenne tudni valamit róla 150-200 elég lesz vagy 1000-1500?
mi a fenére lesz jó?
infót KÉRVÉNYEZNÉNK TISZTELETTEL!
Dátum: 2009.05.06. 09:37:59
Ha két szintet láp egyszerre az állatom akkor beszámolja mindkettőt a küldihez?
Oldal: 1234567