Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2010.07.25. 14:02:39
amint megvan a 15. legyőzött entitásod megjelenik egy lista, amiből 10 dukátért választhatsz egy kincset..
A választható kincsek szintjei függnek attól hogy milyen magas szintű volt az utoljára legyőzött entitásod!

Itt láthatod mekkora entitást kell legyőznöd az egyes kincsekhez:
http://vegzetur.wikidot.com/entitas-csata
Dátum: 2010.07.24. 15:53:03
add oda a tyúkoknak
Dátum: 2010.07.23. 18:50:27
nekem egy olyan kérdésem lenne hogy:
Milyen eséllyel esik esszencia:
Beidomítatlan állatból?
Beidomított állatból gradulátum nélkül?

illetve az esszenciák érvényesülnek majd a bajnoki viadalon is? mert teszem azt ha 5 perccel nevezés előtt megnövelem a kritikus ütést vagy a kritikus varázslatot az kihathat a bajnoki eredményére is....
Dátum: 2010.07.23. 18:48:08
alkimista labor szintje*10 perc
Dátum: 2010.07.22. 15:53:35
áááááá és majd iwiwen hirdetem mekkora király csatákat vívtam?
Nem játékon belül kellett volna ezt megvalósítani? jó-jó értem hogy reklám meg stb....

Az alkimista labor építési előkövetelményét én sokallom... 30-as kennel??? jó-jó ezt is tudomásul vettük hogy nem ilyen kis szövetségnek szánták mint a miénk.
Dátum: 2010.07.21. 16:14:01
meg az is vicc hogy már 1 egész napja ezen rágódtok...
pont úgy írtam hogy egy minimális gondolkodással kitalálható legyen a kérdés... google sem kell hozzá...
ez egy egyszerű kérdés, de ennél sokkal egyszerűbbekkel is találkoztam már...
Mi volt a címe az első magyar filmnek ami Oscar díjat kapott (Animációs rövidfilm kategóriában)?

A Légy (1981)
Mephisto (1982)
Magyar Vándor (2004)
A Csodacsatár (1956)

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

huh ez azért fájt
már semmi
Dátum: 2010.07.19. 19:16:48
beregadt a kincs vagy mi a fene?

A lény kincse, egy Északi vadászgyűrű a kincseskamrában várja, hogy elosszátok! Júl 17. 16:23
A lény kincse, egy Északi vadászgyűrű a kincseskamrában várja, hogy elosszátok! Tegnap, 13:28
A lény kincse, egy Északi vadászgyűrű a kincseskamrában várja, hogy elosszátok! Ma, 19:09
az olyan izé
töklámpással a kezemben menjek harcolni?
Dátum: 2010.07.17. 13:38:02
általános műveltség... de jó ilyen alapon azt is kérdezhetnék hogy ki Óhatpusztaröcsöge polgármestere
ebben csak az a hiba hogy hogyan is csinálsz kábítós küldit egy olyan játékossal aki döntetlenes vagy manás cuccban van...
hiszen 95%-ban el sem jutsz a harci körökig, mert a varázslat szétszedi... hacsak nem te vagy az a szerencsés aki full Ép-nél kapja el a célpontot....
az talán megoldás lenne ha nem lehetne a portyalistából támadni, hanem a karakterlap jönne elő... akkor talán megnéznék a felszerelést is a játékosok...
na de ennyire "védeni" azokat akik döntetleneznek vagy épp manás cuccban vannak??? szerintem fölösleges....
összetett egy dolog ez...
amikor döntetleneztem nem kértem és nem is írtam senkinek hogy miért támad... egyszerűen akkor nem volt nálam LE.. aki egy kicsit is körültekintően támad az a 2-3. támadás után nem jött többet... aki nem, az meg kapta az üres Tp-t

ugyanez van a mai napig amikor manakonstrukciós cuccban vagyok.. hiába írom ki az adatlapomra hogy amikor ilyen felszerelésben látsz hiába jössz LE-ért, mert 0 van nálam és akkor a lélekszívás is hiába van... ennek ellenére 3-4 támadás mindig becsúszik...

mit lehet ez ellen tenni? szerintem semmit... ez van és kész...
Dátum: 2010.07.16. 10:36:41
de léptem be az említett időben...
akkor holnap jön... ráérek, nem sietek
Dátum: 2010.07.16. 10:10:13
csak én nem kaptam a kínzókamrából V3-on semmit vagy többeknél előjött ez a hiba?
15 játékos volt benne, ki van zárva hogy 0 Le jött volna, sőt nem írt ki semmit sem...
Dátum: 2010.07.14. 17:37:09
találtam én is az aukciós ház V3-on bibis
Baraty csinálj valamit
Dátum: 2010.07.14. 17:33:17
de izék vagytok
nyugi már nem kell mindentől a falra mászni, szuuussszzzaaaa
Hibák mindenhol előfordulnak, evvan
Dátum: 2010.07.10. 11:29:32
egyéb, gazdaság