Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2010.09.29. 11:06:42
tudtommal a transzcendális nem véd a lélekszívás ellen nemde? jó-jó persze be is kell előbb szerezni olyan felszereléseket...
Dátum: 2010.09.29. 10:54:43
Látod Miklós bő 1 órája írtam hogy ezért a fejedet veszik Ma töltök egy lottót is hátha....

u.i.: Amúgy én örülnék ha maradna ez az egész úgy ahogy van.. Könyebb lenne átugranom azokat akik fölöttem vannak szintben
+6,7,8-ról úgyis elverem akármit csinál... (tisztelet a kivételnek )
Dátum: 2010.09.29. 10:43:47
én is vadásztam láthatatlanul majdnem fél évig az hogy meguntam mert "bepunnyasztotta" a játékom az az én egyéni döntésem!
Azóta másodvirágzásomat élem
Dátum: 2010.09.29. 10:37:46
azért ez sem teljesen igaz....
Nem mindegy hogy a láthatatlanságot milyen közegben vizsgáljuk!
2 példa:
40-es karakter üt egy 34-es láthatatlant vagy 100-as üt egy 94-es láthatatlant....

A második esetben néznünk kell a felszereléseket is! Míg az elsőnél nincs akkora szakadék, a másodiknál már elég tetemes... Nézd meg a különbségeket a tárgylistában és meglepődsz!
nem beszélve arról hogy magasabb szinten sokkal több LE van egy adott szintben (bocsánat a szóismétlésért) mint lentebb...

Összegezve mit ér a 94-es karakternek +44 mindenre??? A 100-as felszerelései a felét kompenzálják, a maradék "másik felet" meg BŐVEN az hogy a +6 szintben rengeteg LE van benne!

Probléma van a láthatatlansággal, mert van olyan közeg ahol semmit nem ér, de van olyan ahol elég erős...
Dátum: 2010.09.29. 09:45:54
mondjuk rá ez elfogadható....
de azt tudod hogy ezért a fejedet veszik
Dátum: 2010.09.28. 12:00:54
tapasztaltam furcsaságokat én is, ezek szerint ez az oka köszi

de tudod mennyi LE-ről beszélünk most? 3-4-5
legalábbis nekem ennyi diffek vannak amiket eddig nem értettem...
Dátum: 2010.09.28. 11:47:58
A lélekszívásnak semmi köze sincs az EH-val szerzett LE-hez... azt a csata végén hozzáadja a rabolt LE-hez... (félreértések elkerülése miatt, nem a csatajelentésben, hanem a tényleges kapott LE-hez)
tehát nyugodtan használhatsz lélekszívó tárgyakat!
Dátum: 2010.09.16. 11:15:09
Világ: V3
karakter: Leonard
Böngésző: Opera

Probléma: Amikor elindítom nem látom a kérdést, sem a válaszokat... csak egy "homokórát" ami a jobb alsó sarokban tölt már vagy 5 perce
Dátum: 2010.09.09. 17:16:16
Valami sárkány keménykedik Északon? Hadd jöjjön csak
Dátum: 2010.09.07. 08:19:17
ez nem igaz! Nem csak a TOP 5-ben vannak olyanok akik nem VF-el játszanak! Én jelenleg 91. helyen vagyok a V3-on és EH-val játszom már majd 3 hónapja.. és 64-77 között tudok neked mondani legalább 30 másik játékost is akiknél nincs VF...

illetve ugyanezen intervallumban legalább 100 olyat is aki VF-ezik és elverem... Sokan mondják hogy VF nélkül halott a karakter mert rommá verik... Bátran állíthatom "nem eszik olyan forrón a kását"

Hozzátartozik ehhez azért az is hogy az én "karakteremben" is benne van kb 1 év VF-ezés ezt el kell ismerni... Ebből csak azt akarom kihozni hogy aki a váltáson gondolkozik az azért lássa ezt az oldalt is... (ha már erről szól a topic)

A játékban választott cél az ami döntő a két szaki között...
Dátum: 2010.09.07. 08:04:51
Kocos egy egyszerű matematika te is tudod... minél aktívabban játszol VF nélkül, annál hamarabb túllépsz a VF-es karaktereken!
portyacélpontot bárhol lehet találni ha egy kicsit is tapasztalt a játékos...

illetve egy VF-est is el lehet verni +7,8 szintről, főleg 70. szint környékén... ott már azért tetemes LE van egy szintben VF ide vagy oda... a felszerelésekről nem is beszélve
Dátum: 2010.09.05. 16:40:46
a turbó és az esszencia között van pár különbség:
- A turbót varázspontból bármikor visszarakhatom, az esszenciát viszont nem
- A turbó szakértelem akár csak a kereskedelem, az esszencia viszont nem
- A turbó nem növel max fölé, az esszencia pedig igen (elvileg)

Értem a mondatod Panna, valóban kicsit vicces felvetés volt de:
jelenleg 72-es vagyok és a felszereléseket nézve:
+17 kereskedelem
+2 alku ezüst lánca
+1 fekete piaci tagság
+2 eszencia

ezek összesen azt eredményeznék hogy 72-n, 94-es felszereléseket tudnék venni? alapjáraton pesszimista vagyok, de ha ez így van akkor az nagyon jó dolog
Dátum: 2010.09.05. 15:51:19
ebben az esetben akkor a +20 kereskedelem pl hogyan hat? 250 percig tudok +2 szinttel magasabb felszereléseket venni, aztán ha lejár már nem tudom őket használni?
Dátum: 2010.09.05. 12:13:12
Sziasztok!
Lehet hogy a kérdés mondhatni mosolyogtató lesz, de inkább megkérdezem mintsem tévedjek egy nagyot

Szóval az ultra esszencia hatása (25-ös alkimista labornál) végleges? Illetve maximum érték fölé is növel?

Előre is köszönöm a segítséget!
Dátum: 2010.09.03. 10:28:12
kössz a listát!
Dátum: 2010.08.31. 21:11:12
Idézet: Darah - 2010.08.31. 21:07:30

Szóval EH szerintem míg nem egyenrangú, addig nem használható.


Optimalizálásra? valóban nem...
végre nem csak a vadászatokat nézegetni? kiváló
Dátum: 2010.08.31. 21:06:19
hát igen.. élvezet olyanoktól hozzászólást olvasni az EH témában akiknek közük sincs hozzá mert soha nem próbálták ki hogy valójában mit is tud az a szaki.... (főleg V3-on, ahol nagyban számít a nyert/vesztett csataarány is)

Ez a topic tudtommal az EH-ról szól! ha a VF-ről vagy a láthatatlanságról akartok vitatkozni, javaslom keressétek meg az erre vonatkozó topicokat!

Az EH-ról pár észrevétel:

Bár korántsem éri meg így játszani, nekem nagyon tetszik! Főleg amikor jönnek a nagy "tömőgépek" és azt hiszik milyen nagyot ártottak nekem... ( a preventor. gyűrűvel ráadásul fele TP-t adnak)
Végre nem kell attól félnem hogy csupán üres TP lesz a portyázásom eredménye, s egy jó kis lélekszívással karöltve elég szép LE/TP arányt lehet hozni vele...

2 hónapja játszom EH-val, az hogy ezalatt a 2 hónap alatt 11 szintet léptem, mellékes, legalábbis nekem
Majdnem 1000 nyert portyám van azóta, és majdnem +3 millió rabolt LE-m...

de ami valójában a lényeg:
+7,8 szintről továbbra is elvernek, de azok akik pár hete még +5-ről elvertek, most én támadom őket...

tehát összességében lehet itt optimalizáni, láthatatlanul vadászni..stb aki 5-6-7 szinttel alattam van azt úgyis elverem, ahogy engem is vernek +6,7-ről... Változott valami? igen, mert legalább én is nyugodtan támadhatok, nem kell tartanom attól hogy magam tömöm üres TP-vel!
Dátum: 2010.08.22. 12:41:09
így van!
nem valósidejű, hiszen a szerzett LE differenciát 8 óránként frissíti a rendszer.. 8 óra alatt pedig ha drasztikusan nem is, de változhat az LE diff....
Dátum: 2010.08.21. 00:07:52
a vas 1535 fokon olvad meg... a válasz sem jó...
persze ha nagyon pontosak akarunk lenni, azt is oda kellett volna írni hogy normál légköri nyomáson....
Dátum: 2010.08.11. 13:56:52
szerintem lehet..
Hiszen mondjuk egy szinguláris ismerettel rendelkező játékos kapott TP-jét egy konstans értékkel épp úgy le lehet osztani, mint mondjuk egy VF-es kapott TP-jét felszorozni... természetesen abban az esetben ha ez a osztó/szorzó érték egy időintervallumhoz van kötve...