Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2010.10.02. 16:03:10
és mégegyszer

Engem aztán hidegen hagy az hogy mit csinálnak ezek a "monstrumok"... mire ő 1 szintet lép én lépek 5-öt A TOP-ra ez ugyanúgy igaz SOHA.. érted SOHA nem érnek fel a TOP-hoz!!! Azért ne nézzük már hülyéknek azokat a játékosokat akik ott vannak a TOP 50-ben pl... Ők "derítették" fel a játékot nekünk alacsonyabb halandóknak...
Dátum: 2010.10.02. 15:59:00
leírom akkor én is lassan neked ok? 50-es pók nagyobb kárt okoz mint egy 10-es pók.... naaaa érted?

Kérdezz meg pl egy 44-est mennyi idő kellene ahhoz hogy "lerázzon" magáról egy 50-es pókot, akár szintben, akár TÖ-ben vagy felszerelésben...
Nézzünk már támadhatósági szintet is az ég szerelmére...
Dátum: 2010.10.02. 15:41:02
az a baj hogy egy pók több LE-t szed össze egy adott szinten mint egy vadász??? Kérem szépen azért hagyjuk már meg ezt a játékot PVP játéknak, aminek a kezdetekkor indult... (elég pofont kapott már a portya)

Mindenkinek adott a lehetőség hogy portyázzon, szóval ez nem elfogadható indok tőled.. főleg azért sem mert a láthatatlan vadászatnak semmi köze sincs a portyához... Tudod az egyik PP-ből, a másik CSP-ből megy ám...

értelmes okot kérsz? tessék én adok egyet:
A láthatatlan vadászat előbb utóbb eljut oda (ha már el nem jutott) hogy jönnek tucatjával a már-már szinte irreális karakterek... (egy példa, van olyan karakter 62-n akinek magasabb az IQ-ja mint nekem 76-on, pedig bő 1 évig VF-el toltam én is, sőt vadásztam láthatatlanban is és rádásul nem nevezhető az én karakterem IQ-ja sem kicsinek a saját környékén...)

Tehát szépen lassan jönnek ezek a "monstrumok", aztán egyszer csak majd elkezdenek támadni is ám.. Na majd akkor lesz a sírás ha 1-2 ilyen "monstrum" azt mondja megunta a láthatatlan vadászatot, s elkezd úgy igazán csapkodni... Rádásul tetőzve a problémát pont olyan szinten helyezkednek el, ahol nem 1-2 hét a menekvés, hanem lehet hogy 1 év is....

Ez az átlagjátékosoknak kedvez??? Azt vegyük már tudomásul hogy lehet bármilyen rendszer, az aktív és megfontolt játékos úgyis erősebb lesz, s ez így van rendjén!
Ezzel a változtatással sem változik semmi, mert nagy valószínűséggel alkalmazkodnak a "monstrumok" is és hidd el hamarabb kiismerik a megváltozott rendszer előnyeit mint az átlag játékos! (mint ahogy tették a régi rendszerben is)

Jelen esetben azért megy itt a sírás mert nem lesz esély az erős karaktereket megközelíteni... Optimistán kérdezem: Eddig volt?
Dátum: 2010.10.02. 14:54:48
A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 1420719
Smaragd 1338062
Zafír 1181060
Gyémánt 1343492
Összes töltés: : 5283333 LE


ez a helyzet V2-n
Dátum: 2010.10.02. 14:50:20
és szerinted pl egy 30-as pók majd arra vár hogy az első szintű feljöjjön az ütőtávjába? Ugyanúgy játszik tovább, mert a jelenlegi ütőtávjában is biztos talál jól adakozó egyéneket...
persze-persze előbb utóbb beéri, de azzal a lendülettel le is hagyhatja.. nem beszélve arról hogy lehet valaki erős pók, ha okosan fejleszt és vigyáz az LE-re a vadászós karakter +4,5-ről nagy eséllyel elveri a pókunkat! (Tudom, mert én is ezt csináltam és csinálom a mai napig, csak most 76-on)

és itt a kulcs: Okos fejlesztés és védeni az LE-t... Ez viszont nem játék fejlesztéshez kötött, hanem játékstílushoz....
Dátum: 2010.10.02. 13:33:57
Meg sok olyan játékos is van aki minden egyes fejlesztésnél vagy változtatásnál a karaktere végét látja nem?
Dátum: 2010.10.02. 13:19:58
Idézet: S0laris - 2010.10.01. 22:19:26

Igen, egy 10-es szint alatti pókot hamar túl lehet ugrani szintben, csak azért, hogy belerohanj a 10-es szint feletti pár pók karjaiba...


jajj ne már... ezek szerint akkor csak annak érdemes játszani aki vagy nagyon erős, vagy TOP 1????
Persze jöhet a sajnáltatás hogy akár hova megyek szintben mindig van 2-3-4 vagy akár több erős játékos... Az ilyen embereknek pont nem való a VU!
Dátum: 2010.10.02. 11:41:43
A kérdőív az elég necces lenne...

3 csoport van jelenleg:
1. Aki arra szavaz hogy maradjon az eddigi rendszer
2. Aki a változtatást tartja előtérben
3. akit nem érdekel ez a téma, mert mások a céljai, vagy egyszerűen soha nem találkozik olyan karakterrel aki így vadászik...


1. csoport:
Az összes MÁR ERŐS karakter (aki ezt csinálja régóta) erre fog szavazni, mert az előnye már behozhatatlan azokkal szemben akik később kezdték...
Ez az átlag játékosok érdekeit szolgálja? egyértelműen NEM!

2. csoport:
Erre szerintem a pókok egyből rámennek, hiszen így megkönnyítik saját (amúgy sem nehéz!) helyzetüket...
Ez az átlag játékosok érdekeit szolgálja? Nem hinném!

3. csoport:
A TOP karaktereknek lehet ez a sajátja, mit érdekli őket mi van "odalent".. számukra teljesen mindegy hogy pl egy 40-es szintű milyen ütemben fejlődik.. úgysem lesz hozzá köze soha...
Ez az átlag játékosok érdekeit szolgálja? NEM!

ez a baj látod?
Dátum: 2010.10.02. 11:21:34
Ma sok érdekes dolgot olvastam tőletek...

Idézet: Kenezimi - 2010.10.01. 17:59:50
Ha azt akarjuk, hogy minden a régiben maradjon, akkor töröljünk el minden eddigi fejlesztést és nerfet.


érdekes hozzáállás, ilyenkor látom magam előtt a sok síró emberkét akik a fejlesztéseket kérik....

Idézet: Faust0ne - 2010.10.01. 21:10:34
ezek után szted kinek lesz kedve új karaktert csinálni?....és az a karakter szted hogy fog talpon maradni?


Egyszerűen, mintha semmi sem történt volna... Hiszen a környezetének is ugyanolyan feltételei lesznek mint a saját karakterének...


Idézet: Prisma - 2010.10.01. 23:38:02

Be kell vezetni egy olyan szakértelmet, ami annyit csinál, hogy vadászatnál, és térkapuzásnál a kapott TP-t, és a LE-t is beszorozza egy olyan szorzóval, hogy a TP a "kívánatos" értéket elérje.


ezt ugye nem mondod komolyan??? Szerezzünk sok LE-t és még gyorsan is fejlődjünk? Minden taktikának vannak negatívumai.. ebben mi az??? Láthatatlanban vadászol és még gyorsan is fejlődsz???
Butaság...


Idézet: S0laris - 2010.10.01. 22:19:26

Mi okoz nagyobb kárt? Egy 50 felett pókká váló vadász, vagy egy 10-es szint alatt a kezdőket sanyargató pók?


Egyértelműen az 50. szinten pókká váló vadász!!! Egy 10. szint alatti pókot hamar túl lehet ugrani, viszont egy 50-es póknak az ütéstávjában maradsz hónapokig!
Dátum: 2010.10.01. 17:36:53
épp ez az.. ha az erősebb ellenfeled is láthatatlanban vadászik te hiába kezded el, sosem leszel olyan erős mint ő...
hacsak nem mész +4,5,6 szinttel fölé és onnan elvered...

Tehát a jelenlegi helyzetben sem érnéd őt be akkor meg mit is számít a változás????
Ezentúl ő sem vadászik láthatatlanban és te sem... marad minden a régiben...
Dátum: 2010.10.01. 16:03:51
Idézet: Aurri - 2010.10.01. 15:43:02
Mit csinál az aki mondjuk 25. szinten áll és most előszőr hall arról, ezt a topicot olvasgatva, hogy ilyen is van/volt?


A láthatatlan vadászatnak is megvannak az alapjai... (Csapda, spektrális, sajtolás...stb)
Egy 25-ös karakter nyugodtan követhet más stratégiát is, képes eredményes fejlesztést csinálni...

30. szint alatt szerintem nem kellene foglalkozni ezzel a kérdéssel.. a gond 30 és 60 között van elsősorban meglátásom szerint...
Egy új karakter aki most regisztrál, annak még érdektelenebb ez a téma... Ha így marad az is jó, ha nem az is.. hiszen a környezete is ugyanolyan feltételekkel indul mint ő maga!
Dátum: 2010.10.01. 14:12:59
érdekes "ítéletet" hoztál...
Ha a V3-at nézzük, kb 75 jelenleg az a határ amely fölött kevesen használják ezt a taktikát... Miért is? A karakter benne van a top 100-ban, egy kis taktikázással benne lehet a top 50-ben simán.... (mivel tudomásom szerint a top 10-ben is minimum 6-an VF-eznek)

Hosszabb távon mintha azt látnám a döntésed mögött hogy össze akarod rázni a mezőnyt egy kicsit... Hiszen V3-on a legsűrűbb mezőny jelenleg 50 és 65 között mozoghat, így ha ők nem használják, 75-nél meg mondjuk mostantól igen, az azt jelenti hogy bő fél év és a jelenlegi 50-55 (de ha ők nem is, a 60-65 biztos!) felérhet a 75 ütéstávjába...

tehát aki most 75, vagy magasabb annak komolyan el kell gondolkoznia hogy elkezdi csinálni, mert pár hónap és rengeteg célpontja lesz...
Nem lennék meglepődve ha nyáron már sokan EH-t fejlesztenének a VF helyett és nagyobb hangsúly lenne a portyaponton mint a csp-n...

Összességében ez szerintem jó hír, legalább a TOP 100-ban divat lehet a portya megint...
Dátum: 2010.09.30. 15:01:26
A hozzászólásokból már-már az olvasható ki hogy ez a változtatás csak azért van hogy kiszúrjanak a játékosokkal... Végképp nem értem azt a gondolatmenetet hogy egy újonnan regisztrált játékosnak most már esélye sem lesz pl egy bajnokit nyerni....
Miért is?
Ha ezt bevezetik akkor nagy valószínűséggel a karakterek nagy része nem fog láthatatlanban vadászni, szóval az új játékos soha nem fog beérni pl egy 40. szintűt... Magyarul a fejlesztési üteme azonos feltételekkel zajlik majd mint a környezetében lévő más játékosoké...
Tehát semmi hátrány nem fog érni egy új játékost!

Másik:
A meglévő játékosok akik ÉPP MOST kezdték volna el a láthatatlan vadászatot azoknak lehet ez probléma... Na de ha majdnem 2 év nem volt nekik elég ahhoz hogy tudomást szerezzenek erről a taktikáról az nem a játékvezetőség hibája!

Szóval azért gondolkozzunk már egy kicsit nagyobb távlatokban, mintsem csak a saját környezetünket nézzük...

Maradok tisztelettel: Leonard
Dátum: 2010.09.29. 15:15:07
Miklós kérnénk a jogdíjakat
Mi már ezt csináljuk másfél éve a Lovagoknál, csak természetesen más jutalmazással (őskő)...
Dátum: 2010.09.29. 12:15:54
rosszmájú de van benne valami...
Én sem láttam a "vadászós" karakterek érveit amikor a fent említett dolgok nerfelve lettek...
Dátum: 2010.09.29. 11:29:13
akkor hogy van az hogy ha 0 LE-t rablok egy karaktertől a csatajelentésben, az LE-m mégis nő? A csatajelentésben pedig látszik hogy pl 811 LE-t szívtam???

Nem háborúról beszélek...
Dátum: 2010.09.29. 11:20:03
igen????
hát nekem nem úgy néz ki szerintem tájékozódj mielőtt badarságokat írsz
Dátum: 2010.09.29. 11:18:11
Idézet Dozertől: "Tisztelet a kivételnek!" Írtam már neked hogy nem szégyen a jót, jónak nevezni...
Amúgy te is akadtál már fenn rajtam
Dátum: 2010.09.29. 11:16:03
ez az Noug... Mindenki csak a környezetét nézi, globálisan gondolkozni az luxus...
de jó lenne ha az ütőtávomba lenne 8-10 olyan karakter aki 50-es transzcendálissal 30k LE-vel pihen állatok nélkül
Dátum: 2010.09.29. 11:13:57
le is rabolható
ha portya alatt 0 LE-t is hozok a transzcendális miatt, lélekszívással 1000-1200-at akkor is hozok tőle amit ő elveszít (tudtommal) a 30k LE-ből ami nála van...