Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2010.11.01. 19:47:26
Lé diffben 5.
Tulajdonságban 9.
Szakértelemben 1.
Lépett szintben 1.

Azt hiszem jó hónapot zártam én is Köszönöm a listákat
Dátum: 2010.11.01. 14:45:29
nem biztos hogy egy pók arra költi a Portyapontját hogy vereséget szedjen be... Főleg most hogy ha esetleg magasabb szintű vagy és van ott a PÓK-nak VF-e, könnyen át tud állni EH-ra... Szerintem nem kell ettől tartanod...

mod: most néztem, 46-os vagy ugye? Szerintem egy 50-es póknak már van VF-e ha akar vadászni is...
még jobban megnézve: Nem is látok igazi nagy portyást 46 és 50 között 52-n már akad 1-2
Dátum: 2010.11.01. 14:06:45
Holnap akkor jönnek az AF képességek?

mod: te jó ég, már egy kérdést is lepontozunk?
Dátum: 2010.10.29. 19:22:12
egyenrangú? 98%-ra igazad lehet!
De épp ez lenne a lényeg nem? A különböző fejlődési stratégiák nagyjából azonos eredményre vezessenek ( ha valaki aktívabb az profitáljon kicsit töbet )
Ez lenne az ilyen játékoknak (is) a lényege!

Aki több italt szerzett annak jelenleg az az előnye hogy nem kell érte lélekgyémántot áldoznia...
Mondjuk (amint említettem is már) én vártam volna egy kicsit az italok játékba kerülésével, hagy élvezhették volna ezt az előnyt egy kicsit azok akik tényleg megszenvedtek a 3. fázisban érte...

De ha már így sikerült, a jelenlegi AF szabály nekem jónak tűnik, (ami a 4 említett képességre vonatkozik) hiszen aki sok italt összegyűjtött az most "ingyen" fix LE-t kap a portyából és a vadászatból is!
Dátum: 2010.10.29. 18:56:45
akkor jól értettem... mennyi AF képesség lesz? kb 20?
16 még mindig marad ami fejlesztésre várhat!

Szerintem nagyon korrekt így ahogy jelen állás szerint van, mert azok nem kerülnek hátrányba akik pl nem használják az italokat, s akik pedig igen, lesz bőven elegendő választásuk a 4 AF képességen kívül is...

Aztán ha "megállapodnak" az egyik szakértelemnél, onnantól nyugodtan felhúzhatják a hozzájuk tartozó képességeket is...
Dátum: 2010.10.29. 18:10:58
vagy lehet én értem félre?

elvileg csak azok nullázódnak amiknek előfeltétele az EH vagy a VF nem? Remélem nem az összes
Dátum: 2010.10.29. 18:07:14
és a többi AF képesség??? Nem értem az érvelést...

Aki váltogat, annak előbb azokat kell fejlesztenie amik működnek mindkét oldalon nemde? (van belőlük bőven!)
Dátum: 2010.10.28. 17:32:00
szerintem is korrekt így, nem tudom minek ez a felhördülés... Aki váltogat az ne húzza fel az említett Af képességeket és kész!
Vannak más AF képességek is, lesz választék...
Dátum: 2010.10.27. 23:32:06
köszi hogy ezt a levelet így a hozzászólásom alá másoltad
így zárjuk le a mondandónkat egymásnak, ez így tökéletes
Dátum: 2010.10.27. 23:23:05
de te hol olvastad azt hogy én ellenzem azt hogy berakták a játékba az italt???

Igen Darah a TE nyelvértéseddel van a gond! Mégegyszer leírom, de szerintem fölösleges:
Az aktivitás jutalmazásával van gond, mert így aki aktívan részt vett a 3. fázisban nem kapott megfelelő jutalmat! Én abban értek egyet hogy várhattak volna egy kicsit, hagy használják ki jobban ezt az italt azok akik többet tudtak szerezni...

Ezt ennél jobban már nem tudom leírni, siránkozz akkor a köpenyed miatt...
Dátum: 2010.10.27. 23:12:11
Persze hogy nem akartam felhasználni... Megszoktam már hogy az aktivitás jutalmazása után mindig keserű a szájíz
Az meg eléggé dühítő hogy itt magaslabdáznak egyesek, mert nem értik a saját nyelvüket....

inkább tényleg nem mondok semmit...
Dátum: 2010.10.27. 22:52:51
miért is? én eladtam az összes italom, neked megvan még a köpeny?
csapd csak le nyugodtan, nagy aktivitás kellett elvinni egy aukciós tételt az aukciós házból kedves Darah
ölj le 631 sárkányt az össz 936-ból 8 nap alatt aztán meglátjuk melyik a megterhelőbb...

Én az aktivitás jutalmazását kifogásoltam, nem azt hogy berakták LGY-ért az italt! Már a köpenyes témánál is írtam, de megkérdem mégegyszer: Tudod értelmezni amit írtam?
Dátum: 2010.10.27. 22:42:45
hagyd már a francba az egészet

Tudod az italokért nem te küzdöttél meg, hanem a random adta neked (nekünk) ajándékba
Tapsoljunk a jutalomért
Dátum: 2010.10.27. 22:35:47
a lényeget nem érted Darah...
Az aktivitás és fáradozás jutalma a 3. fázisban az volt hogy egy italt használhattál "tovább" azoknál akik nem gyűjtöttek annyit mint te...
Innentől egy kérdésem van:
Mi is volt a 3. fázis jutalma? (megfelelően jutalmazták ismét az aktivitást... )

Én 40 térkifordító italt szedtem ki, de megszenvedtem érte rendesen... De nincs gond, mindjárt eladom az összeset a francba lélekgyémántért...
Dátum: 2010.10.25. 15:52:23
Itt az én TOP 10-em

1. Keresztapa 1
2. Az ördög ügyvédje
3. Good will hunting
4. Ponyvaregény
5. Rettenthetetlen
6. Austin Powers - Aranyszerszám
7. Katonák Voltunk
8. Hatodik érzék
9. Ben Hur
10. Minden héten háború
Dátum: 2010.10.23. 11:58:43
állítólag folyamatban van az a fejlesztés hogy egy szövetség is licitálhasson az aukciós házban! Eddig mindig volt fontosabb dolog, reméljük előbb-utóbb csak összejön már
Ez a jóság köpenye javaslat oda illene rendesen..
Dátum: 2010.10.23. 11:56:30
igen, láttam már utólag
Dátum: 2010.10.21. 01:31:19
pont most írtad le a lényeget

a végén az a 1400 LE amit vársz az ajándék, mert összehasonlítva a VF-es karakterrel, az NULLA TP-hez párosul!
hiszen ugyanannyi TP-t kap mind a két karakter azonos körülmények között! (csak az egyik 1400 Le-vel többet portyánként )

persze ezt az előnyt elveszíti akkor amikor az EH-s elkezd vadászni....

Nem lehet hogy elbeszélünk egymás mellett eme kései órában?
Dátum: 2010.10.21. 01:19:31
amúgy elnézést mindenkitől, de nekem nagyon tetszik ez az EH, még ha jelenleg kicsit "gyerekcipőben" is jár...
Sokkal nagyobb játékélményt nyújt számomra mint a VF-es korszak volt...
Dátum: 2010.10.21. 01:12:12
na mindegy, csak azt akartam ebből kihozni hogy ha nem vadászok, 1 nap akkor is megvan a 130-140k LE a nap végére portyából, amit 6-7 csp-ből nem lehet kivitelezni ugyanazon a szinten...

edit: s most már a térkifordító itókáknak köszönhetően nyugodtan vadászhatok is