Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2011.02.01. 20:29:52
jaja, egy minimális erőforrást tartogattam az eventre is
Dátum: 2011.02.01. 20:03:29
Lehetett volna 7 is
Dátum: 2011.02.01. 18:30:00
Én azt nem értem első körben hogy hova a nagy sietség?
2 nap alatt már nemsokára a 3 Xenó királynő is kifekszik... Aztán majd az event végén jönnek ide sírni a játékosok hogy ez megint egy olyan event volt ami nem érte meg nekik...
Persze azt elfelejtik majd hogy az LE bevételük kb 30%-a gyógy és varázsitalokra ment el...

3 hetes az event ráérünk barátaim
Dátum: 2011.02.01. 17:40:22
Azt írták hogy teljesen mindegy mekkora Xenót ütsz, a szintedhez konvertálódik vissza, vagy épp föl...
Azaz a 95. szintűnek is olyan erősségűnek kellene lennie mint a 75.-nek a te esetedben...

Ha ez nem így van írjatok Baratynak hogy nem erről volt szó
Ez inkább rólad mutat szép "bizonyítványt"...

Az FUN válasz hogy: Mi vagy te ló??

Én is kérdezhetek tőled? Mi vagy te marha?

Tudod van egy mondás: Amilyen a mosdó, olyan a törölköző Ha "lelovazol" valakit ne lepődj meg hogy durci lesz
Dátum: 2011.02.01. 14:53:08
Már a miénket ütitek? Le a mancsokat róla, mi szépen egyenletesen akarunk haladni vele, nem 1000 gyógyitallal pörgetni

kieg.: 3 hetes az event, nem kell 4-5 nap alatt leverni az egészet... nem hajt a Xenó
Dátum: 2011.02.01. 12:32:05
2 perc eltelt??? Volt már ennél gyorsabb is
Dátum: 2011.02.01. 08:58:33
Jelölések:

Könnyűzene: (énekesek)
- Axl Rose (Guns and Roses)
- Brian Johnson (AC/DC)
- Freddie Mercury (Queen)
- George Thorogood
- Bruce Dickinson (Iron Maiden)

Zenekarok:
- AC/DC
- Guns and Roses
- Queen
- Lord (mert itt a helyük )
- Republic

Zeneszámok:
- Stiff upper Lip (AC/DC)
- Thunderstruck (AC/DC)
- Highway to Hell (AC/DC)
- Bad to the Bone (George Thorogood)
- Love of my Life (Queen)
- Show must go on (Queen)
- Paradise city (Guns 'n' Roses)
- Sharp dressed man (ZZ Top)
- Virágdal (Lord)
- Itthon vagy otthon (Lord)
- Zöld a bíbor és a fekete (P. Mobil)

Komolyzene:
Délután írom azt is
Dátum: 2011.01.31. 18:38:55
nekem különösebben nincs vele gond... a fórum viszont lassult ma egy kicsit
Dátum: 2011.01.30. 16:57:31
Tudod mi hiányolok én már nagyon régóta?
Valami hordák közötti eventet... Amikor a hordák egymás ellen versengenek...

Ok-ok Landragór bácsi is itt volt, de az nem tekinthető ténylegesen hordák közötti versenynek..

Pedig lenne 1-2 ötletem
Dátum: 2011.01.30. 16:32:39
és szerinted mindenki úgy kezdi a játékot hogy kész van 100 küldetése??? Vagy épp a maxos EH?
Láss túl magadon
Dátum: 2011.01.30. 16:13:41
"Alacsony szinten sokkal kevesebb célkitűzésed lehet, kimaradsz az epikus csatákból"
Van már visszahívott epikus, tehát bárkinek lehet epikust ütni.. Épp ezen dolgozunk most mi is hogy ne csak 4-5 játékosnak jelentsen ez elfoglaltságot, hanem a csapatnak együttesen... Eleinte kicsit lassan halad, de minél magasabb a kincseskamra annál pörgősebb lesz...

"nincs KH"
helyette van kb 20-szor annyi célpontod mind pl nekem Tehát ha valaki akarja a portyapontjait különösebb megerőltetés nélkül elköltheti...

"portyázni/háborúzni nem tudsz mert értelmetlen"
Kinek-mi, de sok tekintetben igazat adok sajnos... De azt azért vitatnám hogy nem lehet portyázni ebben a játékban!

"még AF pontokat se kapsz"
Az AF pont nem szinthez kötött hanem TP-hez! Az igaz hogy magasabb szinten jobban jön a TP, de valamit valamiért nem? Ha valaki több mint 20000 helyes kvízkérdés után is még csak az 50-55-60-as szintet koptatja, az nem az AF rendszer hibája!

Az a baj hogy totálisan az a mérvadó hogy ha nincs VF-ed életképtelen vagy! Ez nagy hiba, lehet másképp is játszani, s (ahogy te is említetted) ha a bajnoki már nem hoz lázba, a másik út eseménydúsabb és élvezetesebb is lehet mint azért küzdeni hogy 30 naponta eséllyel indulj egy viadalon, ahol lehet épp a random kaszál el...

Sokan töröltek mostanság, vagy épp átadták a karakterüket.. Láttam ilyet a KOD-ban, Omegában az Illumatiban épp úgy mint nálunk, Lovagoknál is! Nagy hibának tartom azt hogy valaki beáldozza a játékélményét egy viadalért, s ha nem sikerül elmegy a kedve az egésztől... El kell fogadni hogy nem lehet mindenki bajnoki torna győztes... Viszont ha már nem lehet, bőven találhat élvezetesebb célokat is a játékban...
Ne csak a betokosodott bajnoki felé haladjunk mert amint említettem is kiégünk... aki sokat nyer épp úgy mint aki egyet sem (az előbbinek elveszti a varázsát, az utóbbi meg beleun az állandó bajnoki cím hajszolásba)

Én azt is elfogadnám a JV részéről hogy aki megnyeri az adott hónap bajnoki tornáját, az a következőben ne indulhasson! Így legalább 2 havonta lenne valami kis változatosság... (hiszen sok kategóriában azért nem 1 játékos az esélyes, hanem legalább 4-5)
Dátum: 2011.01.29. 21:07:38
szerintem aludj rá egyet
Dátum: 2011.01.29. 19:37:48
igen, ezt sejtem én is...
Őszintén szólva ez az első event amiben úgy érzem fölösleges részt vennem aktívan... CSP-t nem fogok rá áldozni, a portyapont meg lehet jobban megéri ha valós ellenfelet támadok (pl: lélekszívás)
Max a portyapontos italok miatt érné meg, de még gondolkodom rajta...

A felsorolt díjak között talán 2 ha értelmes számomra... a fene ezt át kell még gondolni
Dátum: 2011.01.29. 19:30:27
2 dolog még nem tiszta nekem, valaki tud ezekről valamit?

1. Ha portyapontból harcolok akkor az beleszámít a Lady Alvariel verseny legtöbb portyagyőzelem kategóriájába?

2. Ha EH-s vagyok a kapott LE portyapontból beleszámít az LE diffbe a karakterlapon? (És egyúttal a Lady Alvariel LE diffes kategóriájába?)

Előre is köszönöm a segítséget!
Dátum: 2011.01.29. 10:10:13
A Lady Hammerstrike-os támadásnál 5000 LE volt Khaosznál! Pontosan emlékszem rá mert még nevettük is a fórumon amikor megláttuk LH adatlapján hogy mekkorát rabolt... azt hittük kamu, de nem volt az...
Ott 5000 LE-ből vitt 38000-et...

kieg: Khaosznak is anno és most is Vadparinak direkt szóltunk hogy nehogy legyen nála LE amikor átjön V3-ra, mert rá fognak szállni...
Khaosznál 5000, Vadparinál 1500 LE volt tudomásom szerint...
Dátum: 2011.01.29. 10:07:11
Valószínűleg igaz, Birka! Khaosznál legalábbis igaz volt anno....
Dátum: 2011.01.29. 09:35:19
nem gyenge bug ez, tegnap beszéltem Vadparival és amikor az a nagy rablás volt tőle, akkor ÖSSZESEN 1500 LE volt nála
1500 LE-ből 30000-et rabolni pedig elég gáz
szerintem a csataarány felszorzódott vagy nem tudom
Dátum: 2011.01.29. 09:24:40
Az előző V4-es karakteráthozáskor amikor Khaosz jött, ugyan ez volt... csak akkor Lady Hammerstrike ütött rajta 1-2-t... Aztán szóltunk Khaosznak hogy egy időre nagyon figyeljen az LE-jére és legyen magas ÉP-n, hamar meg is oldódott a probléma... egyszerűen beszedett 30-40 vereséget (mert még az atya úristen is őt támadta) és egyből lecsökkent a tőle rabolható LE drasztikusan...

Most sincs ez másképp, az 1-2 nagy rablás megvolt, lehet őt ütögetni
Dátum: 2011.01.22. 17:42:58
Szia
80. szint vs 80. szint
50-es EH-val és 50-es kreatívval:
1620 LE és 34 Tp (a tp és az LE is változik attól függően hogy van e állat az ellenfélnél, (ez csak a tp-re vonatkozik) vagy magasabbra, illetve alacsonyabbra támadsz, sőt még a karakterek erősségétől is.. lehet az akár 40 Tp is!)

65-ös EH-val és 55-ös kreatívval:
2184 LE és 34 Tp

Ez egy átlag portya amikor nincs az ellenfélnél LE és lélekszívással sem számolunk...

Amikor 80-ról lefelé ütsz akkor amint írtam is változnak a dolgok, de azt már kitudod számolni innen: http://vegzetur.wikidot.com/skill44e

nekem most 95. szinten, 65-ös EH-val és 55 kreatívval az le/tp arányom portyánál: 82,3 LE/tp (ebbe a lélekszívás benne van, de a küldetések nincsennek)