Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2016.06.03. 23:21:08
Nos rendben van, akkor félre a trollkodással, ne vegyuk figyelembe az elmult idokben vegbemeno hasrautes szeru amokfutasaidat.
Még mielott semmibe venned érveim szeretném veled kozolni, hogy 7 (igen, hét) éve jatszom V3-on és kb. 1 millió forintot fizettem nektek az elmult 7 ev alatt, talán érdemes lenne meghallgatni.

Nos akkor az érveim:
-Lelekszivas ellen lehet vedekezni, a neve: lelekszivas vedelem. ez magtalalhato epikus kincseken, felszereleseken illetve AF kepesseg is van. Ergó a fizikai sebzes mértéke nem fugg szorosan ossze a lelekszivassal, ami a fontos az a lelekszivas es a lelekszivas vedelem kulonbsege. Amint emlitettem lentebb attol hogy valaki 10.000-et ut egy kozelharci korben, attol még nem biztos, hogy barmit is ér a lekeszivasa.

-Gyozelem/Vereseg arany nagysaga. Nyerjen a matek ahogy emlitetted. Mikor magas valakinel ez az arany? Ha keves a veresege, ugyanis a nevezo nagysaga a fo mervado nem a szamlaloé. Valoszinuleg azert lett Kis Pistának ilyen magas az aranya mert agyba-fobe verték az evek alatt... Hogy is van ez? 10 vereseg ignorál 20 gyozelemet? Én kérek bocsanatot a V3 tagjaitól, hogy jo a GY/V aranyom, igen azert van ez igy, hogy aki legyoz sokat tudjon tolem rabolni.
Ez az allitasod nem igaz Miklós! Itt az a problema, hogy átjott egy meghatározo jatekos V3-ra (aki NEM a V3 miatt lett meghatarozo!!!) ott elveri a V3-as szabalyrendszerrel fejlesztett karaktereket s mi a konkluzio? Sracok, gyengek vagytok mert sok LE-t tudok szivni toletek, ez sajnos nagyon rossz, tuntessuk fel azt hogy erosek vagytok es kapjatok még egy nerfet is! Mitobb, kizarunk titeket MINDEN vilagok kozotti esetleges interakciobol. Ez az AGYMENÉS Miklós! Végiggondoltad ezt? Azt állitod, hogy a V3 elonyben van ilyen teren pl. a V1-hez képest, mikozben egy V1-es karakter pufoli agyon a V3-as mezonyt. én mint fizeto jatekosod erre azert kérnék reakciot a kovetkezo hozzaszolasodban!

Tehat osszessegeben most arrol van szó, hogy van egy hibanak titulalt dolog itt V3-on ami jelenleg egy V1-es szabalyrendszerrel fejlesztett jatekos miatt jott elo es minket akarsz nerfelni és kizarni.
én azt allitom, hogy 5-6-7 év mulva a V3 legjobb jatekosai nem lesznek erosebbek a tobbi vilag ellovasaival szmben, mert itt V3-on MAXIMALIZALVA van az elrabolható LE a tobbi vilaghoz kepest. Ne hasonlitsunk egy 40-50.000-es lelekszivast egy 1 milliós rabláshoz ha kerhetem. Meg mielott azzal jonnel, hogy ez ritka mint a feher holló, ez nem érvelés, hiszen ha a lehetoseg adott, akkor az egy letezo allapot!

Egyebkent igazad is van azert... Rossz a V3 rendszere mert ide fognak jonni mas vilagrol a karakterek (mar jonnek is egyebkent) agyonverni az itt fejlesztett karaktereket, hiszen nekunk nem volt lehetosegunk szazezreket rabolni. De míg nekik nincs problemajuk ezzel, mi kapjuk még a nerfet is.

Amit én javaslok:
Maximalizalni akarod a lelekszivott LE-t? Rendben csinald... de akkor adhatnal valamit nekunk cserebe nem? Mondjuk egy kisebb bonuszt az EH-ra vagy valami... Hadd szerezhessunk már mi is LE-t portyapontból jó? Vagy legalabb a maximalisan szerezheto LE hatarat toljuk mar ki... Vagy ha sikerul kivegezni valaki akkor tortenjen valami pozitivum... Mert nalunk a kivegzes is ertelmetlen ugye, ilyenekrol meg mint a lelekszipolyozo vagy az ultra-implant %-os LE-je ne is beszeljunk. Ahol maximalizalva van a rabolhato LE, ott ezeknek nincs ertelmuk, de ez is a mi hibank sajnos... Egyebkent miert nem Offsboy fizikai sebzeset nerfeled? Bocsanat... Hogy jovok en ahhoz, hogy ilyet mondjak.
Szomoru ami most tortenik. Nem is érdekel...
Dátum: 2016.06.03. 19:08:26
Hihetetlen agymenés ez...
Minha V3-on lennének a legnagyobb LE diff-es karakterek. Nyilván Offsboy, Ariel, Coronita, Marcsa is V3-on szedte meg magát nem?
Az hogy V1-en vagy V2-n nincs korlat a rabolhato LE-re az normalis, de ha itt V3-on nincs korlat a lelekszivasra (ami ellen azert eleg hatasosanlehet vedekezni hiszen hiaba ut a masik akar 10.000-et kozelharcban ha a lelekszivas vedelem magasabb mint az o lelekszivasa) az mekkora táp már.

Miklos ezen azert gondolkozz már...
Dátum: 2016.06.03. 18:55:19
Amit irsz egyebkent alapjaiban hibas. Akinek magas a gyozelem/vereseg aranya annak magas a szerzett LE mennyisege is, ergo nem sok legyozoje van. Ha megnezed a szerzett LE diff. toplistat az elso igazi V3-as Buyuk, a tobbi csak atjott masik vilagrol. Azt megemesztettuk hogy maximalizaltad a rabolhato LE-t mert hogy bekles vilag de ez mar azert kicsit sok.

Akkor en kerhetem azt hogy mas vilagogok maximalizald a rabolhato LE-t? Mert nekem pl. V2-n volt egy 2 millió LE-s fogasom amikor ott voltam. Ez nem baj? De ha elszivok 30.000 LE-t az igen?
Kisse kettos a merce... HA tenyleg akkora táp lenne a V3 akkor miert van a jatekosallomany nagy része még V1-en? Ott nem lehet osszebeszelni?
A legnagyobb osotbasag amit az elmult 5 evben olvastam itt a forumon...
Dátum: 2016.06.03. 18:46:18
Ha lekorlátozod a rablást mindenki elfog menni V3-ról, mert akkor tényleg "tamagocsi" üzemmód lesz, ergo a V3-at akár meg is szüntetheted.

Ha kizárod a V3-at a jövőbeli világok közötti interakciókból, akkor is aki teheti elhagyja a V3-at szóval a végeredmény ugyanaz, itt a vége.

Javaslom a V3-ról való világváltást ingyenessé tenni amikor megszületik a döntés és köszönjük ezt a nagyszerű tervet.
Dátum: 2016.05.23. 11:37:21
eléggé
Dátum: 2016.05.22. 12:51:56
V3-Első piramis kész ma 12:01-kor.
Dátum: 2016.05.21. 15:46:33
100% hogy nem
Dátum: 2016.05.17. 22:47:43
Idézet: Ariel - 2016.05.17. 21:44:17


A szintmaximum ellen a legfőbb érv az, hogy a legtöbb esetben nem ez a problémák forrása. Egyes esetekben adhat részmegoldást, de önmagában nem elég, ráadásul egy csomó olyan dolog is borul vele, ami jól működik.
Pár dolog, ami borul a szintmaximummal:
- vadászatért járó LE
- sajtolásért járó LE
- térkapuért járó LE
- SZB csatákért járó LE
- Kalandokért járó LE
- Küldetésekért járó LE
- Max ÉP
- Max VP
- Max csatlósszint és képességei
- Tudás fája bónusz
- Szöviküldi bónusz
- Állatok alapszintje
- Erőbónusz
- Lélekkút kisütéséért járó bónusz
és ki tudja még mennyi minden.
Ezt mind be akarod áldozni olyan dolgok miatt, amikre egyébként más megoldások is vannak, nem csak a szintkorlát. Nézzük csak:



Mi lenne ha 300. szint után jonne egy újdonság amit nevezzunk mondjuk "aranypénznek". 300 szint alatt is lehetne gyujteni (ahogy most is) csak sokkal ritkabban esne. 300 szinten portya után járhatna X%-os esellyel. Ezt az eselyt lehetne novelni szovetsegi epulettel (Új epulet!) illetve Af kepesseggel is.
Mit is csinalna az aranypenz a 300-as szintkorlattal? Lehetoseget nyujtana egy "finomhangolt" karakterfejlesztesre. A te altalad felsorolt problemakra tetelesen:

+1% LE vadaszatra= X aranypenz
+1% LE sajtolásra= X aranypenz
+1% LE terkapura=X aranypenz
.
.
.
.
stb...
Ha 300-as szinten a jatekos dönthetné el, hogy melyik bevetelet novelne es melyiket hanyagolná ideiglenesen, az egy új szint vinne a karakterfejlesztesbe. Ebben a rendszerben a szint maximalizalasa mukodhet, hiszen a jatek fejlesztoinek is megvalosul a kerese (300 szint a maximum) illetve 300-as es 300-as karakter kozott is megmarad a kulonbseg.
Ha ehhez hozzacsapjuk azt, hogy 1% LE vedelem=x aranypenz, akkor ha a karakter ugy dont akar teljesen levedhetne az LE-jet s a tamadonak csak az EH es a lelekszivas maradna.
Tovabbi peldak:
X% regeneracio csata vegen=X aranypenz (drasztikusan csokkentheto lenne az EP vesztes)
X% allatsebzes csokkenes=X aranypenz (hatasosabb vedelem az allatoknak a jelenlegi huzzuk az egekbe a vastag bort LE-bol)
.
.
.
stb...
Ezzel a rendszerrel teljesen egyedi fejlesztesi terveket lehetne kesziteni s szinesitene a jatekot.
Szerintem.
Dátum: 2016.05.16. 22:17:34
Ma már Saláh Ad Din Szívesen látnánk egyébként vissza Mola-t V3-ra. A szövetség újra a fénykorára emlékeztet.
Csak hogy a szövetségi bajnoksághoz is hozzászóljak, én Árral Szemben FAN vagyok, sok sikert kívánok nektek!
Dátum: 2016.05.16. 19:05:37
Idézet: Allmighty Thor - 2016.05.16. 13:35:50


Engem személy szerint Leonard tanított meg az alapokra úgy 7 évvel ezelőtt, csak őt nem lehet követni, mert gondol egyet aztán töröl, nevet, szövetséget meg hordát vált.


És még mindig itt vagyok!
Dátum: 2016.05.03. 19:15:33
Nagyon vártam már ezt a felvetést és készültem is javaslatokkal.
Először is a max. szint lehetne mondjuk 300, ennél fentebb szerintem már nem érdemes menni. (Vigyázat fejlesztők sok fejlesztés szinthez kötött, ott változtatások szükségesek, pl. gondoljunk csak a csatlósok mytokronit szintjére)
Tehát a példánál maradva, ha a max. szint 300, két fontos kérdés merül fel:

1. Miért érdemes ezt minél hamarabb elérni? Mi olyan újdonságot nyújt amiért érdemes oda felmennie egy később kezdett játékosnak is?
2. Akik később érnek fel, milyen lehetőségük lesz arra hogy AKTIVITÁSSAL csökkentsék, vagy épp túlszárnyalják azokat akik már régebb óta ott tanyáznak? (nem véletlenül írtam nagy betűvel az aktivitás szót )

1. Legyenek olyan fejlesztések amik csak és kizárólag a max. szint elérése után válnak elérhetővé és ezekben a fejlesztésekben legyen figyelembe véve az ott eltelt idő. Legyenek olyan szintek, ahova csak egy bizonyos idő eltelte után lehet fellepni. (ez nagyon jól követhető erőforrásokkal, hiszen ha egy szinthez pl. 10.000 elköltött csp kell, a második szinthez pedig mar 20.000, akkor maris figyelembe vettük az eltelt időt is)

2. Ide kellene bevezetni egy új "inspirációt" a későknek, ami NEM plusz erőforrásban mutatkozna meg, hanem az aktivitásért járó jutalmat szorozna fel folyamatosan (napról-napra, hétről-hetre vagy épp elért célsávok után) csökkenő értékkel.
Mit is jelent ez? Nem napi plusz 50 csp-t szeretnék a régebb óta tanyázó játékosokkal szemben, hanem azt, hogy amit csinálok, azért eleinte nagyobb jutalmat kapjak. Azt is kérem továbbá, hogy a max. szintnél a 15% EP alatti támadási korlatot vigyek fel 30%-ra, legyen több idom "biztonságban" lenni, illetve azt is kérem, hogy amíg az inspiráció tart, a bekapott sebzéseknek csak a töredékét vonják le az EP-bol és vonatkozzon ugyanez az állataimra is. Kérem azt is, hogy a segítségnyújtás lehetőségét újra változtassák meg, mert szükségem lesz arra, hogy lehetőséget kapjak védekezésre bejövő támadások ellen, ha van olyan társ, aki szívesen segít. (az AF kepésség ugyanis megölte a segítségnyújtást)

Egy pár szó az új inspirációról:
Lényege az aktivitás jutalmazása és mindezt globálisan!
Ha Kis Pista 1 éve már 300-on van, akkor aranyaiban kapjon 20%-kal kevesebb (megfordítva, inkább ÉN kapjak 20%-kal több) jutalmat.
pl. Kis Pista ha teljesít egy ismételhető küldetést, kap mondjuk 150.000 Le-t. Én kérek egy küldetésért 200.000-et, aztán ha elérek egy meghatározott sávot akkor mar csak 180.000-et, aztán a kov. sávnál mar csak 160.000-et, egészen addig amíg az inspirációm "ki nem sül". Ha ez esetleg Kis Pistanak nem tetszene??? A válaszom egyszerű: LEGYÉL AKTÍVABB NÁLAM! (a küldetések csak egy példa volt, globálisan kerek nagyobb jutalmazást)

Ha ezt megvan, bevállalom azt, hogy eleinte hátrányban leszek...
Dátum: 2016.03.25. 10:04:06
Szerintem már csak kedden a húsvét miatt!
Dátum: 2016.03.23. 18:36:02
Egy kérdésem lenne. Nem ma kellett volna indulnia a húsvéti akcióknak?
Dátum: 2016.03.12. 15:17:29
Nekünk kicsiknek itt az SZB, szerintem megfelelő.
Dátum: 2016.02.11. 12:12:42
szövetségi medál, bajnoki medál, csatlós bónusz, tárgybónusz illetve hordamedál.

Azt hiszem ennyi.
Dátum: 2016.02.07. 18:44:20
Idézet: Mortal55 - 2016.02.07. 18:17:21
Én azzal "dobálózok" ami jelenleg majdnem biztos..


Rendben, amint BIZTOS lesz, majd foglalkozom a dologgal.
Dátum: 2016.02.07. 17:54:11
Olyan értékekkel dobálózol, ami jelenleg még nincs is a játékban. Az én sárga myto összegem jelenleg 802, s talán nem nagy túlzás ha azt mondom, hogy ezzel az értékkel az élmezőnyben lehetek a VU játékosai között. Átlag 53-as a sárga myto szintem minden egyes csatlósnál. Az hogy, ez felmenjen 1400-as össz értékre kb. 30.000 sárga ÉS szürke mytokronit kell.

1. Senki sem mondta azt, hogy a vadászatnál esett asztrális kincsek egyenes arányban potyognak majd végig. Mi több, szerintem lesz majd egy küszöbérték, ahol kitolódnak majd a határok. (de ez csak a saját véleményem)

2. Jön majd egy új fejlesztés, ami a csatlósoknak ad majd extra képességeket (szakértelmeket?). Ez is befolyásolhatja majd az egészet.

Fölösleges ennyire élőre gondolkoznod, mivel a csatlósok folyamatos fejlesztés alatt lesznek a jövőben. (legalábbis a találkozón, mintha valami ilyesmi hangzott volna el)

Szóval fejlesztgess csak nyugodtan.
Dátum: 2016.02.07. 11:01:04
Idézet: Ariel - 2016.02.06. 19:20:38
Az univerzum ládikója a VU kaparós sorsjegye, lehet izgulni rajta, hogy nyersz-e valamit, de ennyi.


Egy olyan kaparós sorsjegy, amivel mindig nyersz valamit. A kérdés csupán az, hogy használható a karakter számára vagy sem. Nekem általában azért hasznos.
Dátum: 2016.02.06. 06:15:56
Idézet: Mortal55 - 2016.02.05. 07:14:47
Ki kell maxolni a szürke mito szerző lehetőségeket, így napi 45-50 szürke szerezhető csak vadászatból +asztrálkincsekből


Nyilván ezzel kezdtem Ennek tudatában írtam, hogy idővel hiány lesz az említett mytokronitokbol, mert gyorsabban no a felhasználásuk, mint ahogy lehet őket szerezni.

Idézet: Mortal55 - 2016.02.05. 14:22:49
Hát, idővel több kéket lehet szerezni kincsből mint azt bárki őskővel tartani tudná.


Ne hamarkodd el. Tárgy: Mitrill Hatalomgyűjtő. Őskő élköltésekor +50%-kal több kék mytokronitot találsz.
Na most egy költs 1500 ősköves "akció" keretein belül, ez 2250 kék mytokronitot eredményez. És ismétlem, amit sokan mondunk: Nagyon fog fogyni a kék mytokronit!
Dátum: 2016.02.05. 17:22:46
Talán több aktív szovetseg lenne pl. De ez nagyon gyenge érv egy világösszevonáshoz...