Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2016.08.27. 21:02:09
Sokat tud segiteni epikus utesben, ha melle fejleszted az epikus robbanas AF kepesseget. A szovetsegi tarsaim koronkent 100-120k-t csapnak vele, szoval hasznos azert.
Dátum: 2016.08.23. 19:42:45
En meg csak bunkóskodtam! Neha elofordul...
Dátum: 2016.08.23. 17:53:44
nyerjétek meg a jelenlegi fordulót is s akkor nincs miről beszélni. Ha nem sikerül, akkor majd megnyerjük mi s kárörvendően nevetünk.
Dátum: 2016.07.24. 19:29:27
Idézet: Mortal55 - 2016.07.24. 18:50:34
Szóval akkor az ellenzők rossz helyre összpontosították erejüket, ahelyett hogy az őket ért kárt enyhítsék valami kompromisszumos ajánlattal, miért is tették volna, ha egyszer nem voltak hajlandók meglátni hogy nincs minden rendben a v3 rendszerrel.


Latom te is alaposan atolvastad a V3-as topicot... Csak en legalabb 3 javaslattal alltam elo. A profilodat nezve ugy latom, hogy nem jatszol V3-on. Nem lehetne, hogy a figyelmed azokra a vilagokra forditsd ahol jatszol?
Dátum: 2016.07.19. 11:10:00
2008 óta követem nyomon ezt a fórumot, de nálad idegesítőbb játékossal még nem találkoztam. pedig én túléltem egy winnie-t is... Értem én, hogy mindenki kiszeretne tűnni valahogy de azért a kulturált kommunikációra törekedni kellene...
Dátum: 2016.07.07. 23:55:12
Idézet: LanMaffia - 2016.07.07. 21:34:29

Az azonos feltételeket meg szerintem végképp hagyjuk. Offs átment V3-ra, merthogy azonosak a feltételek. Elkezdett portyázgatni, aztán rögtön jöttek a panaszok kilószámra, hogy miezmár, meg elmennek a kiégettek. Azonosak a feltételek itt is. Lélekszívás védelemnek és lopásnak hívják.


Szerined Offsboy V1-en vagy V2-n nem rabolt (rabolna) pl. ennyi kiegett oskovet? Dehogynem
Dátum: 2016.06.24. 09:27:00
Mai hír, Anglia kilépett az Unióból. Ez komolyan érintheti Magyarországot is.... Vélemények?
Dátum: 2016.06.14. 13:13:56
pörgesd csak te is, ahogy mi tettük
Dátum: 2016.06.10. 11:40:51
Egy par kisebb javaslat.

1. 200 szinttol elreheto uj (lelekenergiaert vagy lelekgyemantert megvasarlhato) kristalyital. Osko mentes, ami tobb mint 50 kristalypontot ad. pl: 300-at, mert magasabb szinten aki kalandozik es hasznalja a kristalypontokat sok idot kell tolteni a vasarlassal a kis zold kristalyitalbol.

2. Templomkristalynal van egy targy, esszencia anomalia ami 6 templomkristalyba kerul. Kerhetnenk belole egy 20-as es egy 50-es csomagot is? Idomegtakaritas celjabol.

3. A bajnoki token bevaltasanal jelenleg csak a szovetsegi medal az amire erdemes bevaltani, a tobbi nem egyenrangu jutalom. 1 portyazas itala 10 bajnoki token jelenleg. Nem lehetne 75 bajnoki tokenert 10 portyazas italat kivaltani? Nagyjabol azonos szintu jutalom lenne s aki szeretne csokkenteni a tavolsagot a TOP-tol, szerintem inkabb ezt valasztana.

4. Sok jatekosnal rengeteg az asztalis ko, aminek szinte semmi haszna nincs mar. Nem lehetne ezeket is bevaltani portya illetve vadaszat italokra? 10 osko az ara jelenleg, szoval 1 asztralis ko megerne 5 portya/5 vadaszat italt. Ez a fejlesztes is a mezony osszerazodasat segitene.

AF kepessegek :
Fizikai es magikus pajzsok jelenlegi max szintjenek eltrolese, helyette karakterszinthez kotott maximalis ertek meghatarozasa.

Lelekvedelem:
Maximalis szint eltorlese, ugyancsak karakterszinthez kotott maximalis ertek meghatarozasa. pl. egy 200-as karakter már tudja fejleszteni 60-ig a jelenlegi 30 helyett

Gyors gyogyitas: a jelenlegi 5 max szint helyett 20, s 20-ik szinten az allatok gyogyitasa azonnal befejezodik.

Uj Af kepesseg:
A neve legyen pl XY. Hatasa szintenkent 10%-kal csokkenti a terkapus lenyek allatsebzeset. Kezd mar elszallni a nagyobb terkapus lenyek sebzese, van amikor 5-6000-et utnek az allatokba, tobbet mint egy jatekos karakter.
Dátum: 2016.06.10. 11:10:25
reménytelen
Dátum: 2016.06.10. 09:09:44
Érdekes, rajtad kívül mindenki értette amit irtam. Lehet, hogy a te szovegerteseddel van a hiba nem?
Dátum: 2016.06.10. 00:09:16
Rendben korrigálok, a nyertes szemszogebol ugyanazok a szabalyok lelekszivasnal. A vesztes szemszoget akarja most Miklos valtoztatni, errol beszeltunk eddig.
Ha vegigolvastad volna az elozo hozzaszolasom, rajottel volna hogy a nyertes szemszogebol irtam amit irtam, hiszen utana emlitettem a vesztes felet.

De legkozelebb majd igyekszem pontosabban fogalmazni.
Dátum: 2016.06.09. 00:14:32
Folosleges vele vitatkoznod, egyszeruen nem erti meg hogy a lelekszivas szabalya ugyanaz mint a tobbi vilagon. (ezt mar Miklos is leirta)
Valoszinuleg annyi valtozas fog tortenni, hogy a lelekszivas LE-jet teljes mertekben elvesziti a vesztes fél. Ha ez Arielnek nem eleg akkor verje a segget a foldhoz, mást ugysem tehet.
Dátum: 2016.06.08. 12:17:35
V3 bolygó ura event:

Blade1977-Az Univerzum Ura (Illuminati Lovagjai)
Saláh Ad Din-A bolygó ura (Illuminati Lovagjai)

Dátum: 2016.06.07. 10:28:55
Jaj-jaj A jatekvezetes egyertelmuen leirta, hogy nincs kulonbseg lelekszivas es lelekszivas kozott a kulonbozo vilagokon. Ez teny. AMi a V3 problemaja, hogy itt vedve van az LE, csak a toredeket vesziti el a vesztes, ezen viszont konnyeden lehet valtoztatni a lelekszivas tekinteteben.
Mi tobb meg akar versenyhelyzetet is lehet teremteni a lelekszivas es lelekszivas vedelem kiepitese kozott, ha Miklos hajlando ilyenbe belemenni, ami felfrissitene nem csak a V3, hanem az osszes vilag portyazasat.
Ha viszont a jelenlegi 2 lehetoseg egyike fog tortenni, az csakis azert lesz mert par kivetelezett jatekosnak nem tetszik a jelenlegi rendszer. Ez alol mar nem tudsz kibujni, hiszen Mikos egyertelmuen leirta mik a szabalyok a V3-ra nezve es kiderult az is hogy amit irtal, az csak onos erdeket tukroz.
A legjobb lenne ha Miklos valtoztatna a V3-as rendszeren, hogy a lelekszivasra ne jarjon a vesztesek 10%-os szabalya, hanem bukjak el a teljes elszivott LE-t. Aztan a jatekosok egyeni dontese az, hogyan is vedekeznek ellene. De azt semmikepp sem, hogy egy V1-es karakter dontse el hogy mi legyen V3-on. Quellon-nak ebben igaza van. Nem tetszik hogy Offsboy rabol V3-on? 200 oskobe kerul Ariel es johetsz. Mondjuk az utotavodban garantalom hogy nem fogsz 200k-kat szivni, mert ott mar komoly lelekszivas vedelmek vannk es figyelnek is ra. Ha ezt eleri Miklos Offsboy kornyezeteben is, akkor neki sem lesz olyan egyszeru mint most.

Kieg.: Mondjuk azt meg talan be lehetne vezetni, hogy portyazaskor a lelekszivas es a lelekszivas vedelem kulonbsege nem mehet 100% fole ha egyebkent folotte is lenne. Ez egy korrekt korlat szerintem.
Dátum: 2016.06.07. 09:16:01
Ezek voltak a mai portyaim ahol volt LE szivas is:

Te nyerted a csatát, jutalmad 61103 (+23197) lélekenergia és 50 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 29928 (+16447) lélekenergia és 72 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 9496 (+17663) lélekenergia és 75 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 20681 (+15871) lélekenergia és 75 TP!
Te nyerted a csatát, jutalmad 27280 (+19643) lélekenergia és 50 TP!

Én elhiszem, hogy Offsboy tud akkorat utni, hogy komoly LE-ket elszivjon de nem csak az o szintjen van a jatek. Remelem Miklos is latja már.
Dátum: 2016.06.07. 08:33:19
Idézet: Miklós - 2016.06.06. 15:31:32


Tehát a lélekszívással szerezhető LE nem azért ilyen magas, mert a szorzóval gond van - ebben igazatok volt - hanem talán mert a minimális veszteség miatt a karakterek nem foglalkoznak a lélekszívás védelem növelésével, meg így mindenki többet tud szívni a nála gyengébbektől.



Nem errol beszeltunk itt napokon keressztul? Tenyleg mi voltunk a hulyek Buyukkel, akik azt hangoztattak hogy nem nerf kell, hanem a lelekszivas elleni vedekezessel kell valamit kezdeni. (motivalni a jatekosokat arra, hogy vedekezzenek a lelekszivas ellen)
Dátum: 2016.06.06. 12:26:42
remélem az ütőtávomba jössz
Dátum: 2016.06.06. 12:19:38
"A Végzetúr első 4-5 évében fel sem merült, hogy lesz valaha bármiféle interakció a világok között. Tehát a kérdésedre a válasz, szinte mindenki."

Nem a vegzetur elso 4-5 eveben jarunk Miklos, hanem 2016-ban, ahol is mar tobbszor felvetodott ennek a lehetosege. Tobbek kozott te is hangoztattad már.


"Mindenki, aki a V3-on van. Ez volt a V3 lényege. Hogy a rabolható LE és lélekszívás nem korlátlan, hanem van rá egy korlát! "

Ebben az esetben miert volt EDDIG lehetoseg a V3-ra jonni? Hiszen nincs osszehasonlitasi alap a V1/V2-es vilagokhoz.


"Amit írsz, hogy a vesztes annyi LE-t veszítsen, amennyit a győztes szerez a lélekszívással, ez a V3 szabályok átkonvertálása a V1 és V2 szabályaira."
Csak a lelekszivasra lenne ez a szabaly, a rabolhato LE-re nem, ezzel megmaradna a V3 "békés jellege"



"A probléma épp az, hogy a V3-on a top karik nagyságrendekkel több LE-t kapnak a portyázásért mint más világokon. Szerinted mennyire lenne bölcs dolog ezt úgy orvosolni, hogy még a szövetségi bajnokságért is több LE járjon a V3-on?"

Ezért inkabb elveszel tolunk mindent. Elveszed a portyat (V3 szabalyaira hivatkozva) es elveszed tolunk a lelekszivas adta bonuszt is, de arra adsz lehetoseget hogy V3-ra lehessen jonni olyan vilagokrol, ahol mindezek elerhetoek.
A szovetseg reakcioit nezve V3-on, ezt a dontest meg fogja erezni a penztarcad, mert mar tobben jeleztek hogy rendben, akkor a viszont latasra.
Dátum: 2016.06.06. 11:21:00
Idézet: Miklós - 2016.06.06. 11:12:31


Hogy érted azt, hogy ezektől a lehetőségektől vége lesz a V3-nak?



Ha ezt valoban igy gondolod, akkor kerlek valaszolj par kerdesemre:

1. Ki akarna egy olyan vilagon jatszani, ami a jovoben ki lesz zarva a vilagok kozotti minden interakciobol? Ha a szavazas ezen eredmenye nyer, akkor aki teheti at fog menni masik vilagra- eredmeny: vege a V3-nak

2. Ki akarna egy olyan vilagon jatszani ahol lekorlatoztak a rabolhato LE-t ÉS a lelekszivast is? V1-en V2-n van lehetoseg kimagaslot rabolni, V3-on csak a lelekszivas van lehetosegkent, de az is CSAK ES KIZAROLAG 200 szinttol mervado. (de hat aki alatta van, azoknak teljesen mindegy ugye, nekik nem szol ez a jatek. En 148-on nem tudok 30k-nal tobbet szivni, mert a fegyverem sebzese es az 1600-as ossz erom erre eleg) Amit javasolsz, az viszont mindenkire vonatkozik, nem csak Offsboy-ra vagy epp Buyukre.
Ezert szorgalmaznank az alternativ megoldasokat mint pl:
-Teljes LE vesztes lelekszivasnal
-Ha csokkentitek a lelekszivas hatasat legalabb adjatok bonuszt az SZB-re, hogy legyen lehetoseg a V1/V2/V3 egyensulyanak a megtartasara. De meg sem hallgatod ezeket a javaslatokat, ez itt a problema...