Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Nos az, hogy meg sem ütnek az elég nagyotmondónak hallatszik első olvasatra. Ha az én 122-es csatlósom beüt a hasonló szintű varázslatával, az így néz ki:
Márvány drakónka irtózatos energiakalapács varázslatával megcéloz egy ellenfelet, aki Vadász. Vadász nem tud idejében félreugrani (4871 sebzés). Vadász elájult.

Ha ebből levesszük az 55%-ot akkor lehet, hogy az állatod túléli a varázslatot, de a harci körben tuti eldől.

Mondjuk azért felvetődnek érdekes kérdések...
Az én össz csatlós harci erőm 9025 amit 4 csatlós ad ki, mivel csak ők rendelkeznek harci erővel. A te össz harci erőd 8993 ha jól látom, amit 5 csatlós ad ki, mivel te elkezdtél fejleszteni egy 5-ik csatlóst is. (Vajon tényleg 5, vagy csak az épp harcolni hívott csatlósokat számolja a rendszer?)
Másrészről:
Ha találkoznánk a viadalon, a kis csatlósodat én azonnal kiütném, hiszen felszerelés és elosztott pont hátrányban van. A kérdés az, hogy te kitudnád-e ütni a nagy állataimat mágia és védekezés/támadás felszerelésekkel? Huh, ezt meg kellene majd nézni kb 1 év múlva.
Idézet: LanMaffia - 2018.06.17. 15:57:01


* csatlósoknál felmerült a plusz harcoló csatlós megszerzésének lehetősége, de ez egyelőre lehet csak ötlet. Ez főleg amiatt lenne jó, mert sokunk otthagyta az 5. harcoló állatát, hogy neveljen egy újat, ami a varázslatelnyelést tudja csatlóscsatákban.


Erre azért szeretnék reagálni. Amikor bejött az új csatlós Miklós említette, hogy nem lesz 5-ik harcoló csatlós, ennek pont az a lényege, hogy a játékos eldöntse mire is van szüksége hosszútávon. Te azt választottad, hogy elkezded felnevelni az új csatlóst, én pl. azt, hogy jobban előtérbe helyezem a 3 harci kört a csaták során. Ha bejön az 5. harcoló csatlós én durva kompenzációt fogok követelni, mert nem erről volt szó.
Dátum: 2018.06.18. 21:48:15
Kérdés:
Ha elengedek egy szörnyet 50 ektoplazmáért, mennyiért idézhetem meg újra? Remélem nem 120.000-et kell érte kicsengetnem
Pontosan erről van szó Én is folyamatosan pörgetem, de egyszerűen lehetetlen elhasználni az összes templom pálcát, még mindig 22 van belőle. Engem aztán nem zavar ha valakinek összegyűlt 40-50 mert lassabban csinálja és több "gigantikus" templomot tud teljesíteni eleinte...
Dátum: 2018.06.15. 06:31:18
Idézet: Miklós - 2018.06.14. 09:40:47

Akkor neked már meg is van, mire költsd, szürke mytokronit, és akkor esetleg csatlóskristály utána.

-Igazad van, csak tudod összegyűjtök mondjuk 100 db. ilyen felszín ünnep bigybulát és kapok érte 200 szürke mytokronitot. Más beváltja egy fétisszilánkra. Vajon megéri foglalkozni egy eventtel 200 db szürke mytokronitért?

Idézet: Miklós - 2018.06.14. 09:40:47

A mytokronitos relikviákból kimaxoltad már az összeset egyébként?

-Ami megvan azt igen, nyilván várom a következő kufárok csatája eventet. (Azt hiszem ott lehet újat szerezni ugye?)

Idézet: Miklós - 2018.06.14. 09:40:47

Az aranydukát új tétel egyébként. Nehezen tudom elképzelni, hogy minden létező tételed megvan már, de ha igen, akkor még mindig gyűthetsz az élő aukcióra.

-Erről panaszkodtam már egy párszor nektek, hogy vannak akik elég messze vannak az aukciótól (én pl 2000 Km-re) s nekik szükség lenne egy aukciós ház reformra. Egyébként van még 1-2 tétel amit elhozhatnék ha nagyon akarnám, de azok sem kerülnének 30.000 aranydukátba...
Dátum: 2018.06.14. 07:09:33
Sziasztok,
Az event jutalmakra ráférne már egy kis update....

A felszín visszahódításának ünnepe jutalmai:

-fétisfókusz (megvan)
-fétisszilánk (nem lehet több végzet fétist csinálni az unobtániumnál, tehát utána nem ér semmit)
-Relikviakupon (108 db van belőle jelenleg)
-isteni manna (nem vehetem át mert túl magas szintű vagyok)
-10 zöld mytokronit (abból rengeteg van)
-10 szürke mytokronit (ez választható opció, abból ugyanis sosem elég)
-11 Csatlóskristály (ebből is sok van, hiszen nem lehet lekövetni a csatlósok fejlődését szürke/kék mytokronittal)
- Csatlóskristály (lásd fentebb)
-Unobtánium fókusz (amióta nem kell az újabb végzet fétishez, mert ugye nincs, azóta a régi motorosoknak már es sem lényeges)
-12 aranydukát (jó lenne, ha lennének már új aukciós tételek amire kaptunk már párszor ígéretet)
igen, csak tudod akinek 60 db van, annak 61 lesz, neked meg 33... változik valami? Az ilyen dolgokat nem pénzhez kellene kötni, hanem aktivitáshoz szerintem.
Dátum: 2018.05.22. 06:48:30
Nekem az lenne a kérdésem, hogy lesz-e a jövőben olyan szövetségi épület, amit a lélekkútból lehet építeni? Kissé unalmas már HT-t építeni...

Továbbá a végzet unobtánium fétise után sincs már több opció, csak gyűlik a fétiisszilánk.
Dátum: 2018.04.01. 09:38:34
április 1-én sajnos sehol.
Dátum: 2018.03.17. 21:16:25
Vannak itt V3-on érdekes "szövetségek"
Dátum: 2018.02.16. 21:27:19
Várható akkor valami tárgy, ami az új csatlós harci szintjét tudja megnövelni?
Nos ha jól értelmezem a felhívást, a probléma az, hogy a játékostárs ellépett szintben tőletek s ezt az inspiráció nem megfelelő működése okozta. Az AF pontok elköltésének ehhez semmi köze tudtommal.

Most az a gond, hogy magasabb szintű, vagy az hogy erősebb? (Kérlek ne mondd azt hogy azért erősebb mert magasabb szintű, mert a "problémás" karakter 11900 teljesített küldetéssel rendelkezik, ami szép teljesítmény, de lehet ezt jóval jobban is csinálni. ) Sajnos akár irritál, akár nem de szerintem ennek a nyílt levélnek nincs jogosultsága. (Persze ha az inspiráció megfelelően működik)
Dátum: 2018.01.05. 19:11:58
Ez a kalandtérkép egy pozitív dolog de nem lehetne, hogy amikor rákkatintunk akkor ne egy kalandot kapjunk, hanem lefusson egy kaland? Kattintás csökkentése miatt.
Dátum: 2017.12.31. 14:32:00
epikussal már sikerült
Dátum: 2017.12.31. 13:27:07
én pont a végzet vermével vagyok így. semmi újdonság, csak "havi" rutin.
Dátum: 2017.12.31. 12:25:15
Ma, 11:58:28 Offsboy a bajnok megtámadta Észak Lángja szörnyedet, és végzett vele!

Észak Lángja
Szint: 268
Tulajdonságösszeg: 29126
ÉP: 1172902

Hány ütés volt Offsboy?
A te szörnyed háromból nem ájult el.
Ha valaki ott volt a VU fórumon, majd egy összegzést megoszthatna velünk.
Dátum: 2017.11.19. 20:00:09
egyébként a mágia mestereivel mi lett? Anno nagy hévvel indult a játék...
Dátum: 2017.11.19. 17:32:40
az a probléma, hogy sokan nem látják azt, hogy a lassítás (legyen az TOP vagy sima vagy VF vagy kutyafüle) valójában nem előny, hanem hátrány... Szerinted melyik 200 fölötti karaktert érdeki pl. az, hogy 150-en, ki-milyen erős? Csak a szintelőnyből olyan LE bevétel különbségre tesz szert a játékos ami behozhatatlan akkor, ha az előbb említett "durván tolt" játékstílusról van szó. Aki lassított környezetben játszik, az hónapról hónapra lemarad a többiekhez képest.
Fél évvel ezelőtt 79.000 LE-t kaptam egy ismételhető küldetésért, most 112.000-et kapok. Havonta átlagban 600 küldetést megycsinálok, ami azt jelenti, hogy majd 20 millió LE-vel szerzek most többet havonta, mint fél éve. Eh esszenciáról és AF pontokról nem is beszélek... Ha jól emlékszem éppen Offsboy-val beszélgettem V3-on anno erről, hogy ha igazán erős karaktert szeretnél benyeled a TP-t és húzol fölfelé, mert ott a nagy LE, nem 100. szint környékén...

Nyilván a mostani értekezés ugye a "környezetre" vonatkozik, de ha egy "lassított" karakter valaha is komolyabb kihívást akar magának, akkor előbb-utóbb elindul felfelé, mert az igazán meghatározó játékosok tapasztalatom szerint most 220 fölött vannak. (tisztelet a 1-2 kivételnek persze)
Dátum: 2017.11.19. 10:35:28
Idézet: Unr34l - 2017.11.19. 10:23:46
még aki a V6-ot is az elejétől durván komolyan tolja az is pépé veri a V1-en a környezetét.


Ezt azért boncolgassuk egy kisit. Bárki aki durván tolja, az péppé veri a környezetét... ez világfüggetlen kijelentés. Kizárt dolognak tartom, hogy egy V1-es "durván tolt" karakternek bármi aggódásra lenne oka bárki ellen a környezetében! Legyen az V1 vagy V6...