Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2019.03.09. 10:18:27
Sziasztok
Nos visszaolvastam a hozzászólásokat s megpróbálok rá érdemben reagálni.

Idézet: Mortal55 - 2019.03.07. 08:51:47

Magyarázd el nekem, miben más a játék 300-as szinten mint a v6-on 150-es szinten?


Nehéz kérdés, tekintve sosem játszottam V6-on. Játéktechnikailag szerintem nem sok, bár a környezet ugye alapjaiban képes megváltoztatni pl. a fejlődés irányát. Hogy van e valami 350-en amit te nem tudsz használni 150-en? Erősebb felszerelések, pár AF képesség ami valószínűleg magsabban van..stb Érdemben semmi. És valójában ez itt a lényeg Mortal, amit meg kellene értened. A probléma ugyan is itt most az, hogy sokan félnek attól, hogy mil lesz ha felérnek 400-ra... Maga a kérdésed nem megfelelő, ugyanis éppen az érvelésemet támasztod alá, mert MINDENT tudsz használni amit én 350-en, viszont nekem ezek a lehetőségek még nem voltak adottak amikor 150-es voltam.
Egy egyszerű példát mondanék neked: Végzet verme.
Ammikor bejött a végzet verme, én kb 250-es voltam. Tehát 100 szinttel később kezdtem el csinálni a vermet mint te. Ragadjunk ki egy példát a verméből és nézzük végig. A példa: Karácsonyi süti. Egy veremben ha szerencsések vagyunk eshet mondjuk 10/15. Ez korrekt nagyjából? Tételezzük fel, hogy igen. Egy hónapban lépsz mondjuk 4 szintet s megcsinálsz közben 2 vermet.
Számoljunk: 100szint/4= 25 hónap, havonta 2 veremmel, ami 50 verem. Mondjuk, hogy kapsz a 500 karácsonyi sütit, aminek darabja mondjuk 140k LE-t ad neked, ami összesen: 70M LE.
Tehát, ha csak 1 db. cuccot emelünk ki, már abból 70 millió LE előnyöd van velem szemben, csupán azért, mert hamarabb kezded el szintben csinálni, mint én.
Most jön az ellentábor ugye: DE HÁT TE IS CSINÁLOD A VERMET MAGASABB SZINTEN BAZZZ! Te is kapsz karácsoni sütit, ami még több LE-t is ad neked, mert magasabb szintű vagy. Korrekt észrevétel, 1 szépséghibával: PACO! Elmondanád nekem, hány CSP-T kapsz (kapnál) naponta inspirációból V1-en azért mert Ómen 400-as, te pedig csak 140-es??? Tudom neked láthatóan nincs de tételezzük fel, hogy sokan megvették lélekkufárnál a kisebb inspirátort őskőért ok? Köszönöm a választ!


Idézet: Mortal55 - 2019.03.07. 09:05:21

Mibe került 8-10 éve egy jó karakter és mibe kerül most havonta?


Egszerű kérdés, egyszerű válasszal: Mint minden játékban, itt is azért fizet a gamer, hogy erősebb karaktert tudjon csinálni annál mint aki nem fizet. Pár kényelmi funkciót leszámítva, ha ez nem lenne igaz, miből élnének a játékfejlesztők? A hozzászólásainkból? Tápot kapunk pénzért (lásd befizetési akciók) minél többet fizetünk annál nagyobb tápot kapunk. Okos játékkal, lehet szűkíteni a rést, de remélem nem az most itt a probléma, hogy ha feljössz 400-ra minimális ráköltéssel, akkor miért fog leverni egy rendszeresen 20k-s tételeket vásároló másik játékos. Ugyanis ha ez a kérdés, akkor elmondom neked, hogy ez bizony így van máshol is...

Idézet: Paco - 2019.03.06. 14:31:12

Szóval már most, egy erős karakter 340-es szinten be van alázva napi szinten a 400-as karaktertől.
Ez idővel hogyan fog megváltozni? Hogyan lesz esélye ezen fordítani?
Nem csak neki, hanem bárkinek is?


Kétlem, hogy ez igaz lenne, tekintve hogy Óment, nem annak a napi szinten leütlek 5-ször játékosnak ismerem. Tehát lehet mellette játszani nyugodtan, ahogy LanMaffia, Unr34l, Maedhros, Archi...stb mellett is.
No de, mint az előző válasznál, hozok ide is egy példát.
A példa: Szintlépés!
Mire te Ómen ütőtávjába kerülsz, kb. 240 szintet fogsz lépni. Mi történik szintlépéskor?

1. Gratulálok, a 352. szintre léptél! A tudás fája miatt bónuszként a következő tárgyakat kaptad: 19 templomkristály, 38 Relikviaforgács, 19 hűségszilánk, +19 kritikus ütés, +19 kritikus varázslat, 19 Kisebb vadászzsákmány, 19 Platina, 19 aranydukát, 18 Sorsjegy, Energiakristályosító: +69 kiégett őskő, Védelmező ereklye: +1 védelem itala

2. Szintfeladatok: LE-vel, TP-vel és jutalommal.

Összegezzük egy kicsit: 240 szintlépéssel te kapni fogsz:
-Kb. 2880 kritütést és kritvarit INGYEN!!!
-Kb. 2880 platinát, amiből kb. 6 vermemben tudsz vásárolni nagyjából INGYEN!!
-Kb. 6500 relikviaforgácsot (Pár hasznos cucc kijön belőle szerencsekeréken)
-Kb. 3000 aranydukátot
-Kb. 3000 kiégett őskövet...stb

Szintfeladatoknál:
240*6*kb. 210k LE-t átlagban és 240*600k-t a végső jutalomnál átlagban.
Ez összesen: 446 Millió LE ugyancsak INGYEN!!!
(ilyenekkel most ne foglalkozzunk, hogy 720 hűségszilánk, csatlóseledel..stb)

Jön az ellentábor: DE HÁT EZT TE IS MEGKAPTAD AMIKOR SZINTET LÉPTÉL! Nos a válasz: NEM Amikor én 140-es voltam, még nem volt sem tudás fája, sem szintfeladatok. Sőt amikor én elkedztem kapni ezeket a bónuszokat, a tudás fája még jóval alcsonyabb szinten volt a világokon, tehát az én bónuszaim lassabban mentek felfelé mint annak aki most jön alulról magasabb tudásfával.

Idézet: Spellatrix - 2019.03.07. 10:39:26

Egyetértek. Nem véletlenül lett leszavazva a 300as max szint. Én azért kíváncsi lennék a 2 Miklósunk válaszaira a felmerülő kérdésekre maszatolás és mellébeszélés nélkül.


Nos én személy szerint, azért örülök ennek a változtatásnak, mert így a jövőbeni fejlesztések jobban fogják érinteni azokat a játékosokat akik elől járnak szintben, ahogy én is. (Hiszen nagyobb csoport lesz elől ugye)
A kampányotokat, miszerint milyen rossz lesz majd alulról érkezni pedig már cáfoltam egy kicsivel fentebb. De ha példa kell adhatok még párat.
Dátum: 2019.03.07. 07:45:05
Okés, itt vagyok lássuk mitől döglik a légy.
Nos tételezzük fel, hogy ma indítok egy első szintű karaktert ok? Itt vagyok a játékban, kis porbafingó és elszörnyedve nézem ezeket az őskövületeket, mint Lan, Maedhros, Archi, Omen, Unr34l, vagy épp a V5 top20... stb Első gondolatom: EJNYE! Hát ez nem lesz így jó, ezek majd megtolnak hátulról.... No de nézzük, hogy mik azok a dolgok amikre támaszkodhatok, mik azok amik nekem elérhetőek, nekik pedig nem. (vagy csak később ugye)

1. Isteni dekrétum: Küldetéseket lehet vele kiütni, úgy mint a császári tekerccsel. Azt a leborult szivarvégit!!! Mintha valaki benyögte volna a fórumra anno, hogy 39. szintre elérte a 100 küldetést. Hát hol a Terézanya izzadt hónaaljában voltunk mi még az ismételhető küldetéstől 39-en??? Minket akkor még azzal rémítgettek a többiek, hogy HEHE mindjárt jön a döntetlenes genyó! Ó, hát van szép császári tekercsed rá??? Király vagy, de akkor szeretetből lépjél már 3 szintet ok???

2. Állatok: Nos nálunk még nem voltak ilyen bigyók, mint pl. AF képességek. Nekünk, még ki kellett sajtolni a fő állatokat is, mert nem tudtuk növelni azok alapszintjét, s így az ÉP-jük egy idő után kevés volt mondjuk epikusok ellen. Familiáris? Az meg má micsoda?

3. Végzet temploma: Templomkristály kiképzésre? Anyád... TÖ bónusz havonta 2-szer? plusz AF pontok? Okés ez tetszik!

4. Kárhozat verme: Én még emlékszem, hogy vadászatkor nekünk az volt a bónusz cucc, ha megválaszoltunk egy kvízkérdést és kaptunk plusz %-ot az LE-re! Most mi van? Kapsz mitokronitot, ektoplazmát és már a kvízzel sem kell szarakodni...

5. Csatlósok: +% LE vadászatra? Af pontokra? Végzet fétise minden bónusszal???

6. Alkimista labor: Kedvezmények TÖ-re és Szakira? 95%/80%??? Jah mi is elértük már, csak fel kellene tenni a kérdést, hogy hanyadik szinten ugye...

7. Szerencsekerék: Emlékszem mikor bejött.. mindenki elkezdte gyűjteni a sorsjegyeket. Most meg már halomra vannak azok is, külön délután kell ha valaki meg akar tőlük szabadulni. Sajtoló medál is eshet? Fasza anno csak eventnél lehetett szerezni fél évente 1-et. (persze ha voltál annyira király, hogy toplistás lettél amúgy szevasz)

8. Entitás: Jelezned kell a szövetségben, hogy te epikus kincset akarsz TÖ/Szaki fejlesztésre és közlik veled, hogy 5-ik vagy a sorban??? Leütnek egy epikust és imádkozol, hogy Rubin triász essen? Biztosan probléma ez ma is az újaknak...

9. Templomkristályért őskő??? Az aztán a Ízirájder öcsém!!!!

Kútgerjesztő, relikviaforgács, kristály mitogenyó, ősdrágakő, univerzum ládikó, hűségszilánk??? Mennem kell dolgozni, majd valaki befejezi helyettem, vagy nem...
Dátum: 2019.03.06. 22:51:36
Ebben az esetben akkor megkérném a fiatalabb világok játékosait, hogy ők se más világokról hozzák a példáikat! Egyébként mivel a világok közötti átjárás egy létező lehetőség a játékban, úgy gondolom ezzel a kérdéssel globálisan érdemes foglalkozni, mivel ha jól tudom akár én is átmehetek pl. V6-ra ha jól emlékszem, csak nem jöhetek vissza. Mintha lett volna valami ilyesmi anno... na mindegy, nem is erről van most szó.

Az első mondatodra reagálva:
Ha valaki azt akarja itt bebizonyítani, hogy milyen az élet 400 körül (bármely világról is legyen szó) előbb jusson már el a környékére ha kérhetem. Egyébként pedig a válaszom a kérdésedre: IGEN! Pl. egy V6-os 150-es karakter, ne kezdje már el a szapulást, hogy milyen rossz lesz neki 400-on majd X év múlva...
Dátum: 2019.03.06. 22:23:22
Egyébként futattam ellene egy szimulációt is az előbb:
3/17 oda. Tehát 20 csatából elméletileg 3-at én nyernék már most is... Gyanítom akkor ha nem jön be a varázslata...
Dátum: 2019.03.06. 22:19:57
Én annyira bírom, amikor a top karakterekről nyilatkoznak olyanok, akik még a 300-as szintet sem érték el. Nos itt egy példa nektek V1-ről:

Ómen01 400+14-es Végzetúr vs. Saláh Ad Din 351-es Végzetúr.

A csatában összesen 663433 sebzést okoztál, és 777240 sebzést kaptál. A csata hevében ellenfeled ellopott tőled 2 kiégett őskövet!

Összesen 110k-val győzött le, miközben a szintkülönbség 49+14 szint. Vajon 2 év múlva is lefog győzni? Azt hiszem, ez egy megfelelő kihívás számomra... Vagy épp itt van Unr34l 10 szinttel alattam.. ha legközelebb találkozunk bajnokin, külön rá kell majd készítenem egy legendás öltözet szettet. Még mielőtt valaki azt mondaná, hogy nem lehet legyőzni egy magasabb szintű karaktert ebben a játékban, először jusson már el odáig, hogy beérje és ténylegesen megpróbálja.
Dátum: 2019.03.05. 06:58:07
Nos remélem nem vagyok egyedül, de én örülök a 400-as szintkorlátnak s annak a ténynek, hogy a játékvezetőség végre meghozta a döntést, hogy hozzuk össze a mezőnyt 400-on...
Most viszont egy olyan fejlesztési csomag kellene, ami az "elavult" dolgokat újra visszahozná.
Hogy mire gondolok?
- Van majdnem 9000 AF pontom
- Még mindig nem tudok magasabb szintű felszereléseket vásárolni pedig én csak 351-es vagyok, milyen unalom lehet 400-on?
- Epikus kincsek már lassan 2 éve semmit sem jelentenek.
- Szövetségi épületek?
- Entitások?
De vannak még itt egyéb dolgok is... 400-on várhatná egy csomag a játékosokat hoirdabónuszokkal aminek köszönhetően egyedibb karaktereket lehetne fejleszteni. Egyedi ékszerek készítése amik erőssége össze lenne kötve a relikviaismeret AF képességgel. (ott azért el lehetne szórni még jópár 1000 AF pontot)
Minél több 400-as lesz, a portya annál jobban átveszi majd a helyét az SZB-nek. Legalábbis én ebben bízom. A jelenlegi kivégzés szaki 3 millió ÉP-vel rendelkező játékosok ellen egyszerűen nevetséges. 400-on lehetne minden portya/csata utolsó vérig rendszerben? Ne úgy dőljön már el egy kakaskodás, hogy a 2 karakter az előbb említett 3 millió ÉP-ből elveszít 500k-t...Ez olyan, mintha kapnék egy pofont, de ahelyett hogy visszaadnám, leülök.... Szóval most össze kellene ülni átbeszélni ezeket a dolgokat...
Dátum: 2019.03.02. 23:47:48
Van egy relikvia, a neve: Mananyelő (Tárgyakból eredő varázslatelnyelésed duplán számít)

Nem lehetne inkább ezt fejleszteni relikviakuponokból?
Dátum: 2019.02.25. 18:05:49
Jelenleg a következő kufárnak dolgozok: Edralian

A beállított feltételekkel egy végzeturat sem hívhatsz ki portyázni.


No de srácok ez így nehéz lesz
Dátum: 2019.02.11. 06:18:15
Idén mikor indul a Valentin napi action?
Dátum: 2018.12.31. 07:21:43
Sziasztok
Már olvastam erről a problémáról, szerintem tud nekem valaki segíteni. Elkövettem azt az apró kis hibát, hogy leadtam, egy már teljesített küldetést. Sajnos azóta nem tudok új küldetést felvenni. Évek óta játszom úgy, hogy több lap is megvan nyitva, eddig ez még nem fordult elő... No de eljött ez a nap is.

Szóval valakinek van valami hasznos tanácsa? (Nyilván az ÜSZ-nek már írtam, csak hátha legközelebb nem kell zaklatnom őket, mert van egyéb megoldás is.)
Dátum: 2018.12.24. 13:44:38
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
Dátum: 2018.12.19. 06:34:51
na elmész a p...ába
Dátum: 2018.12.16. 16:47:18
ektoplazmáért lehessen templompálcát is venni úgy mint verempálcát, aztán hadd szóljon
Dátum: 2018.12.15. 05:48:12
Pont erről akartam írni én is. Ez így nem megérős sajnos...
Dátum: 2018.12.08. 13:49:34
Na akkor azt tesztelje le nekem valaki, hogy térkapu pontokkal lehet é 50 fölé menni, ha stimulátort iszunk... Mert ha igen, akkor megiszom egyszerre az összeset és elkezdek kattintgatni
Dátum: 2018.12.03. 06:53:55
Nem találtam hirtelen szörnykihívás topicot, szóval ide írok.

Azért amikor szörnykihívásnál 3300-at lekapok a védekezésből és utána 1-et ütök közelharcban úgy, hogy az össz támadásom 6500 az erőm meg 7100 körül mozog, az azért.... nos minden másra ott a MasterCard
Dátum: 2018.11.17. 16:01:41
Elérkezett ez a nap is. 5 db templomi pálcám van... Azt hittem ez sosem történik meg Gratula a giga templom fejlesztéshez!
Dátum: 2018.11.03. 05:26:28
Jó reggelt mindenkinek!

Segítség kellene.. Ork sört szeretnék meginni, de max. ÉP-nél ugye nem lehet. Na most átöltözéssel elérhető az ÉP változása, de nem szeretném ezt a folyamatot 688-szor megismételni, hogy megkapjam a CSP/PP-ket. Valakinek van valami okos módszere?

Köszönöm
Dátum: 2018.10.16. 22:10:34
jogos
Dátum: 2018.10.16. 06:39:40
Az eseménysorozatot nézve lenne egy kérdésem. Benyomjátok még a Xenó eventet decemberre, vagy már csak januárra marad?