Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Dátum: 2010.03.26. 09:16:03
???
lelki sérülést okozott hogy még játszhatsz és nincs leállás?
hűha gyere igyunk egy sört
Dátum: 2010.03.26. 08:29:56
értettem!
Dátum: 2010.03.26. 08:21:43
Te azt feltételezed hogy a kvízadmin a játék adatbázisából nyeri meg a versenyt.. sőt nem is feltételezed hanem kijelented! Ennyire biztos vagy te ebben?
Hibás kérdésekről írsz, amit hiába keresel meg a neten ugye, nem jó választ kapsz rá... Ez a kvízadmin hibája lenne? (szerintem pedig annak a hibája aki feltette azt a kérdést) Persze lehet azt mondani hogy ez a dolga hogy az ilyen kérdéseket kiszedje, de azért nem egyszerű több 1000 kérdést átvenni sem, ezt azért ismerd el te is...
Tehát ha a hibás kérdéseket kivesszük, a netes adatbázis tökéletesen eleget tesz annak hogy megnyerje valaki ezt a versenyt! Vagy a Ronin után következő 5 játékost is kvízadminsággal gyanúsítod?

Összességében én azt mondom (ha valóban használja is, bár én kétlem, mert Ronint elég jól ismerem és nála nem ismerek becsületesebb játékost) gyanakvás miatt sem szabad kizárni játékost egy versenyből nemde?

Továbbá miért esélytelen az a másik 5-6 játékos akik Ronint követik? Ezt abszolút nem értem még most sem... Szerintem nyílt verseny van továbbra is...
Dátum: 2010.03.26. 07:38:42
Beléptem lakótársamhoz, megnéztem a V4-en a kvízversenyt...
Nos jelenleg Ronin vezeti, az előnye 64... Ő lenne az aki használja a "tanár bácsi könyvét"? ha igen szerintem tényleg nincs miről beszélni... Akkor lenne ha pl 600-al vezetne...
Nem látok egyenlőtlen küzdelmet, még 6 karakter is nyerheti ezt a címet...
Dátum: 2010.03.26. 07:25:39
nem mindegy hogy kvízmedál, vagy dicsőség medálja? Ha jól tudom mind a kettő ugyan azt adja nem?

edit: "A tanárbácsi könyve" megtalálható a neten! Mivel kvízgyőzelemről beszélgetünk, nem kvízolimpiáról, így a google, jeriko..stb progik/keresők is tökéletesen alkalmasak erre...
A "saját kútfőről" nem is beszélve...

Ne haragudj de nem látom érveid jogosságát sajnos..
Dátum: 2010.03.25. 20:54:27
csitttt optimizmus tudod...
Dátum: 2010.03.25. 19:46:04
ezt a kört már hányszor lefutottuk.... Szerintem meg is érdemli a hozzáférést! küszködik a sok "hülye" kérdés szűrésével...
Dátum: 2010.03.25. 19:03:34
ha valóban bekövetkezik ez, természetesen
a kategóriát szerintem ráérünk még megbeszélni nemde?

edit: remélem azért megértetted a levél mondanivalóját is
Dátum: 2010.03.25. 17:53:15
Kocos majd akkor is örülni fogsz ha a szélsőséges eset következik be? Hiszen Zarknodnál is az volt a játékvezetőség véleménye hogy az "átlagjátékosokra" terveztek... s én emlékszem mekkora balhé volt amikor vége lett...
Leírok neked egy dolgot, amit szerintem meg fogunk csinálni ha bevezetik ezt a másik világra átvivős dolgot...
7 szövetségi társamat magam köré gyűjtöm, 8-an elindítunk 2 (azaz kettő!!!) karaktert a következő V4-en...( 4-4 ember visz egy karaktert...)
Szabály tiltja? nem, hiszen nem lesz más karakterünk azon a világon....
Mind a két karaktert "feltöltjük" őskővel, aztán megcélzunk 1-1 kategória győzelmet... Optimista emberként azt merem mondani nagy eséllyel el is hozzuk azt a 2 kategóriát... (4 játékos aktivitását nehéz kompenzálni)
Amikor vége a szervernek mind a két karaktert áthozzuk a V3-ra a szövetségünkbe, s két tagunknak "átadjuk", cserébe ő a később indult (esetlegesen gyengébb) karakterét törli....

eredmény:
2 játékos kap 2 olyan (feltehetően erős és magas szintű) karaktert, amiért 1 (azaz egy!!!) percet sem játszott!!! Szövetségünk erősödik, epikus csaták gyorsabbodnak, építések is nagyobb ütemben lesznek...
Meg lehet csinálni? -simán
Etikus? - Saját társam "öröméért" nyugodt szívvel megcsinálom
-Szabályellenes? -Nem
-örülni fog majd a többi szövetség? Nem hinném, de ha már itt tartunk ez engem érdekel? nem....
-Felborul a jelenlegi szövetségi erőviszony a V3-on? -úgy gondolom igen...
Dátum: 2010.03.25. 16:06:10
Idézet: Kocos - 2010.03.25. 15:51:27

Mod2: Szoval az elso 3 helyezett tornyos, akik meg amugy is nyerni fognak szoviben. Hol a problema?


Erre fogadni is mernél? Van rá 100 őskövem
Dátum: 2010.03.25. 13:01:09
ez valóban hiba
Dátum: 2010.03.25. 12:39:24
hát persze ez a lényeg... másképp van felépítve egy V3-as mint egy V1-es karakter... ha ebbe belebolygatunk nagy problémák lehetnek...
Dátum: 2010.03.25. 12:33:21
mitől frissülne fel? Attól a 5-6 karaktertől aki átmenne? egész világot nézve az nem lenne felfrissülés szerintem...
Dátum: 2010.03.25. 12:26:49
összességében tetszik, de szerintem hiba ha átvihető lenne a karakter egy másik világra... Maradjunk meg szerintem a "tisztaságnál", ne kavarjuk össze a világokat...
Dátum: 2010.03.25. 12:10:49
Miklós az eventről kaphatunk valami információt? pl: előreláthatólag mikor kezdődik? egyént, szövetséget, vagy teljes hordát érint majd? Mennyi ideig tart majd kb?
stb.stb.stb...
részvétem
Dátum: 2010.03.24. 23:44:31
csak példa volt MISS KÖTÖZKÖDŐ
Dátum: 2010.03.24. 23:33:30
ne is bízd rám
Én az egyenletes teljesítményben hiszek ha az elsőbe valaki pl:500-at üt, akkor a 80.-ba is üssön minimum 500-at ha elérkezünk oda... hogy ez egy gyors világon mennyire helytálló azt be vallom nem tudom
A lassún már összesen kb 1 milliót beléjük vertem, ott úgy néz ki működik..
Dátum: 2010.03.24. 23:20:06
meglehet hogy tévesen látom Rokamoka...
Én csak az egyik végcélt nézem: 80 epikus... Ha valakit sorozatosan elvernek portyában az az epikusokkal sem halad úgy mint aki eredményes portyás...
Hiszen az epikushoz is kell:
-Erős felszerelés
-Állatok
-Magas egészség
-Hatásos sebzés (tulajdonságok ugye)
-Epikus spec sem árt ha 80 a cél (ebben látok különbséget csupán... bár szerintem a nagy portyásoknak is lehet az említett szakértelem hiszen tuti besegítenek a szövetségük epikusainak ölésébe)

fene se tudja... majd ha indulok V4-en és lesznek ilyen hibák, lehet jobban átérzem a lényegét... addig csak üresen fecsegek ne is figyelj rám
csak azért mertem írni ide mert sorozatosan olyan üzeneteket olvasok itt amiben mindenki a világ végét és a szerver elvesztését látná a szerver hibákban... ami szerintem bolhából elefánt
Dátum: 2010.03.24. 23:08:16
Sok mindenben igazat adok neked Arra azért felhívnám a figyelmed hogy ha egy győzni akaró szövetség epikusölőit a jelen szakaszban elverik rövid időn belül sokszor, akkor el kell gondolkozni azon hogy a 60 és 80 közötti epikusokat hogyan is fogják leverni...
Egy epikusölő legyen erős... egy erős karaktert meg nem egyszerű elkapni... Ép-t lehet leverni igaz, kis plusz LE a gyógyital és nehézség valóban...
De aki 80 epikust akar elsőként legyőzni az ne ilyesmikkel foglalkozzon szerintem