Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dozer

Jeriko adatai között a legrégebbi március 18! Bemásolnátok pl a február 10 és március 18 közötti belépéseket is?

de még mielőtt közutálat tárgya lennék én ki is szállok ebből a beszélgetésből... csak az a fura nekem hogy rátámadtok egy másik szövetségre azért mert pár építő segített nekik... (nektek nem? )
Igaz tőletek nem azonnal léptek ki, volt aki 2 hétig is tag volt... Ennek ellenére az előnyötök szerintem behozhatatlan már, fölösleges pocskondiázásba átcsapni...
Na-na azért az éremnek van másik oldala is...
A HTF tegnap és ma jópár új segítőt kapott... Etikus? szerintem sem, ebben igazad van...

Viszont vannak nekem adataim a Csak simán toronyról is március 17. előttről... Többek között te is voltál tagja február 18 előtt a már említett szövetségnek... Azt sem merem mondani hogy a majd 30 szintnyi HT előnyt ti fair játékkal építettétek... 9 tag hozzátok is belépett, nevezzem nevükön őket?
Az teljesen mindegy hogy 2 napja vagy 3 hete, az építés attól építés marad!

A két élszövetségnek szerintem nincs "joga" egymást kritizálni, mind a ketten hozzányúltatok azokhoz az eszközökhöz amiket sérelmeztek a másiknál...
Lehet lepontozni, de aki figyelemmel kíséri az tudja miről írtam most
napokra lebontva nem tudom megcsinálni, annyi adatot nem szedtem össze sajnos...
Ez egy átfogó átlag számítás, amiben benne van a mai HTF mozgás is amit említesz... én nagyjából reálisnak tartom, ma 14:00-ig legalábbis mindenképp...
Sziasztok
Nos olvasva a rágalmazásokat, illetve hogy csalással vádoljátok egymást, egy kicsit utánaszámoltam a dolgoknak...
Konkrétan a csak simán torony és a Happy Tree F(r)iends építéseit számoltam, természetesen csak közelítő értékkel, mivel pontos adatot szerintem nem lehet számolni...
A következőket vettem figyelembe:
-Manakonstrukció
-Lélekkút mérete (ezen agyaltam a legtöbbet)
- Eddigi felépített épületek költsége
- Tagok építései (hozzávéve az átlagos kapott csp-ket, ami Jerikot alátámasztva kb 8000 körül mozog)
- Szakértelmek felejtése, hiszen amint látom már elkezdődött ez is
- Epikusok adta LE (nem nagyon számít, de törekedtem a lehető legpontosabb számításra)

Nos a következő dolgok jöttek ki:
Csak simán torony:
A jelen taglétszámukkal kb 15 szinttel alacsonyabb hatalom tornyával kellene rendelkezniük... Ha hozzáveszünk pl:5 régi (már kilépett) tagot akkor nagyjából rendben van...

Happy Tree F(r)iends:
A jelen taglétszámukkal kb 13 szinttel alacsonyabb toronynak kellene lenniük.... Ha hozzáveszünk pl: 7 már kilépett tagot akkor az is rendben van nagyjából...

Mivel nem játszom a V4-en, de aktívan figyelem (taktikákat lesek el a "nagyoktól" ) így a kilépésekről elég pontos információim vannak...
a csak simán toronynál 9 tagmozgást láttam eddig, a happy tree friendsnél 13-at...

Összegezve:
Nincs itt semmi probléma emberek!
Dátum: 2010.03.31. 09:06:09
én csak azt nem értem mi volt mostanság olyan fejlesztés ami radikálisan több időt igényelne?

kihívás?
Nem hiszem, mert a portya mellé egy új választható opció csupán...

entitás?
na ez már közelebb áll az érveidhez... Aktivitás kell, van rá 3 napod ha nem akarsz belőle "hátrányt" másokkal szemben... Mivel a szükséges aktivitást ellensúlyozták azzal hogy az entitás nem regenerál úgy mint egy epikus, ezért nem köt a gép elé órákra...

Gyógyító szentély?
Akkor építesz amikor akarsz, tehát ezt nem venném ide...

kalandok?
van aki panaszkodik, van aki nem... de a panaszkodók sem azért írnak mert rossz a fejlesztés, hanem azért mert sok kristálypont megy el 1-1 próbán...

Kvíz kategorizálása?
ez valóban idő, de nem kötelező! a jutalom nélkül is meg lehet élni... én csinálom és eddig kb 350 LE-t kaptam összesen (kb 500 kérdésért)

Összességében ezen fejlesztések jobban a gép elé kötik az embert? nem merem azt írni hogy nem... de azt sem hogy igen...
hiszen ha csak összehasonlítjuk ezeket pl a vadászattal akkor eltörpül az "idő" mellette...
Dátum: 2010.03.31. 08:38:15
Idézet: Grid - 2010.03.31. 07:57:04

És akkor majd fejlesztenek valamit ami miatt még többet kell a játékkal foglalkoznod, és majd megint vehetsz szabadidőt.


Kell??? Mi az hogy kell? Ha nem akarsz akkor nem kell!!! Épp ezért játék a játék nem?
Dátum: 2010.03.30. 23:30:14
nem bizony hibát javítanak
Dátum: 2010.03.30. 19:31:56
valamikor a szervernek is pihennie kell na jó inkább befogom
Miklós kiengesztelhetsz minket egy nagyon jó event-tel...
Dátum: 2010.03.30. 18:41:23
bazzz
Dátum: 2010.03.30. 15:44:08
szerintetek nagy döntetlen?
Leonard vs Cirith Gorgor

A csatában összesen 1645 sebzést okoztál, és 1645 sebzést kaptál.
A csata eredménye döntetlen
szerintem ha másra nem is, arra tökéletes lenne a tesztszerver hogy a jövőbeli újításokat, fejlesztéseket mondjuk 1 hónapig ott teszteljük, mielőtt bekerülnének a 3 világ valamelyikére...
Dátum: 2010.03.30. 11:17:29
Most már jöhetne valami infó morzsa...
Dátum: 2010.03.29. 17:34:18
Szerintem hamarosan, mivel erre a hétre ígérték
Dátum: 2010.03.28. 22:36:14
írj a következő címre egy emailt a hibáról:
info@vegzetur.hu
Dátum: 2010.03.28. 21:42:19
Nos végzeturasok...
Jövőhéten új event, csak annyit tudunk róla hogy valami "térkép"..
Tippek és eszmefuttatások?
Dátum: 2010.03.27. 22:33:36
A tippem az, hogy a jövő heti esemény a szövetségi városok lesznek.


A szövetségi városok tudtommal nem időszakos esemény lesz, hanem "végleges" fejlesztés nem?
Dátum: 2010.03.26. 13:21:45
A kvízadmin elvállal egy számomra igen nemes feladatot, biztosítja azt hogy a lehető legtöbb hibás kérdés eltűnjön a rendszerből, s az új kérdéseket is ellenőrzi...
Nem látok bele, de tekintve azt hogy mennyi kérdés van, szerintem ez nagy munka lehet, ami a saját karakterétől vesz el nem kis időt...
(az egyéb játékon kívüli teendőkről ne is beszéljünk)
Tudtommal nem kap sem fizetést, sem egyéb jutalmat ezért, csupán azt, hogy használhatja a játék kvíz adatbázisát... (a használhatja szó nem azt jelenti hogy használja is!)
Mivel a kvíz verseny a V4-en nem időre megy, ezért nem érzem komolytalannak a versenyt... Ha használja is (amit én kétlek) max egy kis időt nyer vele, amit a befektetett munkáért szerintem jogosan megérdemel!

Megértem az álláspontod, de elfogadni sajnos nem tudom Sőt kívánom neked hogy ha sikerül nyerd is meg a kategóriát! komolyan!
Dátum: 2010.03.26. 13:06:24
te sem vadásztad le, mondjuk rá ő sem Még mindig nem értem, a tartalékolt csp-k nem biztos hogy az ő javára billentik a versenyt...

Sofud érvelése sokkal meggyőzőbb mint a tiéd... te egy előre még le nem futott versenyt tekintesz elvesztve, amikor még nagy nyerési esélyed van...
A toplistát nézegetve szerintem te lehetsz Ziva ugye?
Dátum: 2010.03.26. 09:59:13
1 óra kiesés? És gondolom CSAK nektek ugye? (a többi szövetség a leállás alatt is aktívan fog játszani...) Más biztosan nem optimalizálta szét magát, csak ti....
Na jó a sok nyavajgás már megfájdítja fejem, sok sikert mindenkinek!
Dátum: 2010.03.26. 09:32:32
én egy olyan scriptet szeretnék (aki megcsinálja annak örök hálám) hogy ha megtámad portyában egy +6,7 szinttel magasabb végzetúr akkor automatikusan küldjön neki egy üzenetet, benne egy "kabbe" jellel