Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nagykiraly

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.19. 13:04:31
Ez miiiiiiiiiiiiii????


Mekkora esélyed van kiégett őskövet szerezni 1. szinten?

5
1
2
3
Dátum: 2008.10.17. 20:48:45
Gyerekek, ezt AZONNAL TÖRÖLJÉTEK!!!

Kivel leszel barátságos a "BA 995" parancs hatására?

A gonoszokkal
Elenios híveivel
A varkaudar hadurakkal
Sheran híveivel

1. én 5 évig TF-eztem, de nekem sincs fogalmam
2. A kérdésben nem is szerepel, hogy mi a rákban keressem a BA parancsot!
Dátum: 2008.10.16. 22:24:54
Ez szerintem értelmetlenül van megfogalmazva

Ha egy tégla 2 kiló és még egy féltégla, akkor 2 tégla hány kiló?

4
6
10
8


és a 8 volt a helyes válasz
Dátum: 2008.10.13. 21:29:13
Ez meg hibás:

hányas szinten lehet megkapni az első varászlatunkat

5
2
3
4

mert a smaragd 1el alacsonyabb szinten kapja. De szerintem volt már egy ugyanilyen kérdés, kicsit másképp fogalmazva.
Dátum: 2008.10.13. 21:16:01
Elmentek a francba! most nézem, hogy a legutóbbi 2 kérdésemre ezt adtátok!
Melyik Gomba nem ehető? (azaz mérgező)

Piruló Galóca
Ragadós Bocskorgomba
Tulipán Csészegomba
Ördögszekér Gomba


A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!
Melyik állatfaj létezik még napjainkban is? (azaz nem halt ki még)

Havasi Őspocok
Erszényes Farkas
Barlangi Medve
Vándorgalamb


A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!

Ez azért már vicces!
Szerintem vegyük kia játékból a kérdés írást, mert a sok hülye úgyis elrontja az igyekezetünket!
Dátum: 2008.10.08. 23:48:11
10.000 LE-t építettem be!!! ami mind a kút töltésére ment el!!! ebből alapban mennyi szerncséje is lett egy olyan játékosnak aki, az elsők között lépett a szövetségbe???? B***hatom már a karakteremet! ekkora hátrányt úgysem hozok be, főleg, hogy a portyázás is megváltozott!!!
Mindegy a szövetség rabszolgájának jó leszek!!!
Dátum: 2008.10.08. 12:36:29
Én még akkor sem vagyok meggyőződve, hogy jó ez így!
Mármint, hogy az új belépő a kutat tölti, és nem fejlődik...
Jelenleg 8000 LE-t kell a kútba dobnom, aztán megkapom az épületek adta + okat, de ez a 8000 Le szó szerint megy a kútba, mert rajtam nem fejleszt! Aki meg az elején belépett a szövetségbe, az 1000 Le-t dobott a kútba és a többi a szerencséjét fejlesztette. És megnéztem, az alapító tag sem költött el többet 8000 LE nél építésre és 12 es szerncséje van!
Ez azt jelenti, hogy én BIZTOSAN 12 tulajdonság pont hátrányba kerülök!!!!! ezt én igazságtalannak érzem, csak mert 2 héttel később kezdtem el játszani!!!!
Úgy lenne értelme, ha 1000 LE feltöltés után a kút további töltése adna a szerencséhez! és akkor nem is sírna a szám!
Dátum: 2008.10.07. 23:18:11
VAn egy nagy szívfájdalmam, mint új belépőnek egy szövetségbe! Kezdetben csak a lélekkutat tudom tölteni, ami nem baj, mert a többiek ebből építenek. A problémám az, hogy ennek a felépítése fejenkén 1000 Le volt, ezután tudtatok építeni a többi épületbe, amitől nőtt a szerencsétek. Nekem 3600 LE a kút feltöltése, és addig nem nő a szerencsém!!! Hogy van ez? ha kiszámolom, 2600 LE ből 5-6 os szerncsém kéne hogy legyen! Akkor én így most ennyivel kevesebb tulajdonság összeg hátrányba kerülök, mert később csatlakoztam? És uyge, amíg a kutat fel nem töltöm, az épületek adta előnyt sem élvezhetem, tehát egyértelmű hátrányban vagyok...
Oldal: 1