Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Drag00nKnight

Oldal: 12
Dátum: 2009.02.04. 11:09:06
A kérdés az volt hogy ki nyerte 2008-ban a forma 1-et... a google ezt mondja:

Forma 1: Hamiltontól elvették a győzelmet, Massa a nyertes | Paraméter
Forma 1: Hamiltontól elvették a győzelmet, Massa a nyertes. 2008, szeptember 7 - 14:50. Egy kanyar levágása miatt 25 másodperecet adtak a pályán győztes ...
www.parameter.sk/rovat/sport/2008/09/07/forma-1-hamiltontol-elvettek-gyozelmet- massa-nyertes - 65k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Nah ez a nagyon jól informált kérdés feltevő, szerint ez nem igaz... ő még mindig Hamilton győzelmében hisz. Lenne egy kérésem, vagyis kettő, ha már ilyen kérdéseket teszünk fel akkor legalább járjunk utána, jah és a második, javítás!
Dátum: 2009.02.02. 08:11:47
Mi található az ötszáz forintos hátoldalán?
Díszkút
Országház <===
Egri vár
Siklósi vár

Téves a mostani 500Ft-oson a Sárospataki Vár látható
http://aes.iupui.edu/rwise/banknotes/hungary/HungaryP179-500Forint-1998- donatedsrb_b.jpg
Dátum: 2009.01.26. 20:59:51
Ha egy éjjeli őr reggel hal meg, kaphat-e nyugdíjat?
Igen
Nem
Csak ha munkahelyi baleset érte
Ha még munkaidőben ér haza

Ez jó...

Minek a múzsája PolüH-Ü-M-N-I-A?
filmművészet
történetírás
himnuszköltészet
kardal,kartánc

Egyrészt mi ez antiGoogle? Ilyen debil módon feltenni?

Jah ezt sasoljátok meg:

Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Sepsiszentgyorgy

Polühümnia - Wikipédia, a szabad enciklopédia
2009. jan. 7. ... Polühümnia („himnuszokban bővelkedő”) a görög mitológia istennője, a vallási, himnikus és elégiaköltészet, továbbá a pantomim múzsája. ...
hu.wikipedia.org/wiki/Polühümnia - 30k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Nah most mi van? Azt olvastam a fórumon, h ha rosz választ adok emg előfordulhat, h máshonnan ad választ. Nah most ha jól értelmezem Google azt mondja, h a himusz, meg a phanomim múzsája, mivel a 2. variáció nem volt ott, így maradt a himnusz... de akkor most mi van?
Dátum: 2009.01.26. 20:32:12
Mi Magyarországon a hivatalos fizetőeszköz ?
Jen
Forint
Rubel
Frank

szóközkérdőjel


Sajna lehet h nem sokáig... nem vok optimista, én szeresem a Forintot, de ezaz Ez Eu...
Dátum: 2009.01.26. 17:29:09
Nah pár érdekes kérdés:

Mennyi közúti híd szeli át a Tiszát Szolnoknál?
2 <===
egy sem
1
3

Khm... mire az ember talál egy normális térképet ami megmutatja...

Melyik városnak van "szeme"?
Budapest
Madrid
Párizs
London <===

"szeme" ezt h érti az író, a gogle mindegyiknél talált szemet, de London kívül mind valami kiállításként... Most komolyan mi ez a London szeme?
Dátum: 2009.01.25. 22:43:26
Pardon nem vok nagy LOTR fan megnéztem nem volt rosz, de azért már rég láttam
Dátum: 2009.01.25. 21:28:50
A katona miért van?
Hogy öljenek.
Hogy megvédjék a hazát! <===
Hogy romboljanak,törjenek,zúzzanak...
Csak úgy...

Nah konkrétan, h melyik ország katonáiról van szó... gondoljunk csak bele a világháborús német országba... ott se a haza védelméről szólt... mármint az elején...
Vagy a mostani USA-ra...
Dátum: 2009.01.25. 21:05:12
Meg lehet h én kombinálom túl, de amikor azt írta, h kinek tulajdonítható, akkor én azt hittem azt kérdezi, h kinek van vörös szeme... ha úgy fogalmazott volna, h Kinek az hatalmában, vagy Kinek a tulajdonában volt A Nagy Vörös Szem, akkor hamarabb rájövök mit akar. Mert ugyebár a Szem kémkedett a muftinak ott a tornya tetején. Külön tudattal volt ellátva gondolom én, még ha nem is valami hiperaktív Einstein félével, de akkor is bizonyos szinten szabad volt, tehát megérdemelt volna nagy kezdő betűs kezdést. Jó infós vok, szal, ezért olvasható nálam a sok rövidítés (msn) meg a túl bonyolítás is. Másrészt helyesírási hibák is vannak benne...
Dátum: 2009.01.25. 20:55:51
Utólag már én is tudom... elnézést a helyesírási hibát, de már kezd az agyamra menni az ilyen kérdések, h folyton bukom a küldit, és ilyenkor már kevésbé figyelek rá...
Dátum: 2009.01.25. 20:04:50
Miért van az h ma az összes debil kérdést megkapom???

Kinek tuladonítható a nagy vörös szem a Gyűrűk Ura c. filmsorozatban?
Frodo
Boszorkánykirály
Galadriel
Szauron <===

Spec.
Ebből sorozatot is csináltak? Én csak a film trilógiáról tudok...
Mellesleg az ürgének nem is látszódik a szeme!

Kérhetek egy törlést?
Dátum: 2009.01.25. 15:39:18
Kedves focista örültek, akik betéve tudják, h melyik mukinak hány centis a haja, milyen messzire tud köpni, hány gyereket tervez, és hasonló létfontosságú közkincsé tételt megkövetelő, s nevüket imába foglaló, hozzájuk ódákat zengő drága strovacsek barátaim...

Menjetek a jegesmedve odújába hat kiló véres hússal a derekatok köré aggatva!

Hány gólt rúgott Thierry Henry íz Arsenal ban?
63
166
120
226 <====

Egyrészt mi az az íz? Az még a nevéhez tartozik?
Mondom fikusz majd kinézem googléból...

Hungarian Arsenal Fan Club
70 Thierry Henry, 63 Robert Pirés, 60 Freddie Ljungberg, 57 Patrick Vieira, 53 Lauren ... A legtöbb gól egy Arsenal-játékos által a Highbury-ben: ...
arsenalfanclub.uw.hu/index.php?p=rekordok - 37k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Amit én szeretek
Arsenal, 166 (6). Válogatottság. 2000-, Elefántcsontpart, 45 (2) ... Teljes név, Thierry Daniel Henry. Születési dátum, 1977. augusztus 17. ...
bazsilapja.mindenkilapja.hu/?m=1279633 - 76k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Zidane
... Patrick Vieira (Arsenal), Zinedine Zidane (Real Madrid) csatárok: Thierry Henry (Arsenal), ... Gólszerző: Hurst a 18., a 101., a 120., Peters a78., ill. ...
www.mommo.hu/celeb/zidane - 65k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Olcsó DVD webáruház - Thierry Henry - A legenda
Thierry Henry, a világ egyik legtehetségesebb futballistája, aki 226 góljával az Arsenal csapatának új rekordját állította fel, és ezzel rendkívüli ...
www.olcsodvd.sk/component/page,shop.product_details/category_id,42/ flypage,shop...new/.../Itemid,1/ - 47k - Tárolt változat - Hasonló oldalak

Nah tehát a problémám az volt, h van szűk 5 percem, h megtaláljam a választ. Ez csak azért probléma mert mind a 4 variációra talált lehetőséget, és most olvassak mindent végig a mukiról?

ENGEM NEM ÉRDEKEL! NINCS TANÍTÓ JELLEGE ANNAK H HÁNY GÓLT RÚGOTT! KB 2 PERC ÉS EL IS FELEJTEM! PEDIG EGY ÉLETRE MEG KELL JEGYEZNEM MERT JÓVAL JELENTŐSÉGTELJESEBB MINT HOGY A BŰVÖS(RUBIK) KOCKÁT KI TALÁLTA FEL, MERT UGYEBÁR Ő CSAK EGY LÉNYEGTELEN EMBERKE FŐLEG MIVEL MAGYAR, S MIVEL EGY OLYAN SZÓRAKOZTATÓ, ÉS LOGIKÁT FEJLESZTŐ ESZKÖZT TALÁLT FEL AMI VILÁGHÍRES... Rubik Ernő egy senki volt Thierry Henry mellett! Ez mind lényegtelen, de az hogy Hugó Hedvig hány gólt lött a kisteleknél az létfontosságú! Szerintem is!


EZ SPEC!!!!
TÖRÖLNI!

Csak azért másoltam ki az egész linkeket, h lássátok h nem csak bizonyos adatokat vágtam ki.

Megkérnék minden ilyen imádatra méltó egyént, h ha már ilyen életbevágóan fontos, létkérdéseket tesznek fel, olyan alternatív válaszokat adjanak meg, melyek véletlenül se szerepelhetnek a válaszokban, hátha szerencsétlen ember, akik nem istenként tisztelik a drága külföldi focistákat... Hátha a szerencsétlen eltalálja a helyes megoldást!

Mellékesen ha már ennyire ezen témában akarsz kérdést feltenni, akkor legalább magyar eredményekről kérdez!

Elnézést a kirohanásért de már unom, h 4. szerre bukom a 10 kvízt egymás után küldetést, mert 9.-10. kérdésként mindig valami hasonló jellegű abszolúte lexiláis kérdést kapok!
Dátum: 2009.01.24. 16:09:32
Ez nem az én napom...

Mennyi IQ-ja van egy ÁTLAGOS embernek?
110-150
70-90
90-110 <====
86

Az IQ színvonal magáért beszél
Egy átlagos embernek kb. 120 az IQ-ja. A 120 IQ-nál magasabb szintû emberek ... Ad-e nagyobb önbizalmat, hogy hivatalosan is megtudtad, mennyi az IQ-d? ...
yhosts.externet.hu/khirek/9903/iq.htm - 9k - Tárolt változat - Hasonló oldalak
Dátum: 2009.01.24. 15:55:13
Idézet: Drag00nKnight - 2009.01.24. 15:43:26
Mi van a búvár szájában a vízalatt?
konektor
instruktor
reduktor <===
semmi

Nah menjen oda ahova gondolom az ilyen a spec kérdéseivel!!! ez volt a 10. kérdés folyamatban az ilyen miatt bukni Spec Törlés! Másrészt.... Milyen búvár? Palackkal, vagy szabad tüdővel, vagy hogy is hívják pontosan nem tudom...

És ha az jön h és a foci... én se vagyok egy nagy focista, de gondolom többen nézik a focit, mint búvárkodnak, de ha már nagyon búvárkodással kapcsolatban akarsz írni, lehetőleg közismertebb dolgokat kérdez...


Ez az... Találtam róla infót... csak 10 percembe került! Köszönöm... Még mindig nem tom mi az mer még a képet se töltötte be az egyetlen hely ahol találtam... de annyit igen, h valami búvárbolt kiegészítők közt kell keresni! Pont szem előtt!
Dátum: 2009.01.24. 15:52:47
Melyik együttes szerezte a Hegylakó zenéjét?
Füstifecskék
Quuen <===
Tankcsapda
SlipKnot

Ad1.: Queen...
Ad2.: Kérném pontosítani a kérdést... Amit te kérdeztél az ugyebár a sorozat zenéje, de ha jól emlékszek voltak mozi filmek is, amiknek a zenéjét már mások írták....

Egy tucat kupac kopasz kukac meg még egy tucat kupac kopasz kukac az hány kupac kopasz kukac?
6
12
24
2 <====

N.C. (Nem félre érteni... nem a Norton Commander)

Ki számolt el végtelenig?
Fekete Pákó
Chuck Norris (kétszer is!) <===
Kiszel Tünde
Erdős Pál

Pákó?? ha 2-ig elszámol annak is lehet örülni...
Nah ez fájt... Csak azért bírom, mert egy haveromat is folyton ezzel nyaggatjuk..
Dátum: 2009.01.24. 15:43:26
Mi van a búvár szájában a vízalatt?
konektor
instruktor
reduktor <===
semmi

Nah menjen oda ahova gondolom az ilyen a spec kérdéseivel!!! ez volt a 10. kérdés folyamatban az ilyen miatt bukni Spec Törlés! Másrészt.... Milyen búvár? Palackkal, vagy szabad tüdővel, vagy hogy is hívják pontosan nem tudom...

És ha az jön h és a foci... én se vagyok egy nagy focista, de gondolom többen nézik a focit, mint búvárkodnak, de ha már nagyon búvárkodással kapcsolatban akarsz írni, lehetőleg közismertebb dolgokat kérdez...
Dátum: 2009.01.24. 15:27:34
Ha csak elírta és melyik nem létfontosságú úgy elfogadható lett volna az egér, de mivel a kérdés az h mi létfontosságú így 3 igaz válasz van....
Dátum: 2009.01.23. 17:55:23
biztos a végén a rag miatt nem találtam googléval... de ahogy már írtad már én is rátaláltam így a törlés kívánságát is visszavontam! sőt szerintem így egy igen érdekes kérdés!
Dátum: 2009.01.23. 17:12:23
Melyik állatot nevezik kágyillónak?
Macska.
Csiga. <=
Egér.
Holló.

Eskü ez pontos idézet... a mai napig nem tudom mire gondolt a gyerek... De jól tippeltem...
Dátum: 2009.01.22. 08:34:47
Mellesleg sokat olvasom, h így megszavaztam a törlés meg úgy megszavaztam a törlést... Na kérem a kérdésem a következő: Ezt a jogot bárki megkaphatja-e, vagy esetleg szintfüggő? Vagy konkrétan mi határozza meg ezen funkció jogosultságát?
Dátum: 2009.01.22. 08:32:40
Ajaj... fel kell frisitenem hanyatló tudásom...
Oldal: 12