Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Prinyo

Dátum: 2009.04.25. 10:01:47
helló! Miért van az, hogy indítottam 20 vadászatot, és csak 4 kérdést kaptam? Már nem az első eset.


+ a kvízeket meglehetne úgy is oldani, hogy ha rossznak, vagy mittudomén minek értékelik, akkor is lehessen újat írni. Mert mostanában elég sok a hibás kérdés, és ha kijavítva is újraírnám 98% hogy elfogadja a rendszer.
De már nem egyszer találkoztam hibás kérdéssel, és mégis bent volt.
Dátum: 2009.03.30. 12:44:44
Szeretnénk építeni de nem tudunk összeszedni 3 szavazatot, pedig már többször szavaztunk!
Elvileg ha csak 3-an vagyunk a szövetségbe, akkor is lehet építeni ugye? Ha megvan a megfelelő szavazat.
Szavazatokat egyébként máshogy is lehet szerezni?

Választ PM-ben kérnék, ha lehet, mert ide nem sokszor jövök. Előre is köszönöm.
Dátum: 2009.02.13. 16:41:11
Ha már lehet beírni kvízkérdéseket, akkor legyenek már átnézve hogy helyesek e a válaszok, meg a kérdést is jól teszik e fel. Mert már kb 10 olyan kérdést kaptam amire hibás válasz volt jónak jelölve!
Pl.: Van egy olyan,hogy Mi a jelentése a Ragnarök szónak. Vagy mi volt már. Magyar jelentése: istenek végzete. De nem azt jelölte be az a szerencsecsomag aki feltette a kérdést. Hanem teljesen másik választ jelölt be JÓ válasznak!
Ami miatt elestem plusz pontoktól.
Dátum: 2009.01.28. 18:20:12
Nekem az a bajom, hogy van egy szövetségem és hát átírtam a leírást de meg kellene változtatni a szövetség nevét elvileg megváltoztattam, de a szövetségek listájában nem az van hanem a régi!
Ja, és Drakint keresem!:D