Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Farkas

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.01. 20:53:41
Ha az alma almafán terem a csipkebogyó pedig csipkebogyóbokron akkor a makk hol terem?
almafán
platánfán
tölgyfá
makkfán

Helyesírási hiba, plussz marhaság!
Dátum: 2009.07.30. 23:38:10
Ha valamilyen rossz kérdést felteszek erre a topicra, akkor törölni fogják?
Dátum: 2009.07.29. 19:39:19
Ez mi ez?!
Hogy hívják a Gyűrül Ura című film föszereplője?
Samu
Szauron
Szürke Gandalf
Zsákos Frodó
Először:Helyesírási hiba, és rossz fogalmazás
Másodszor:Mindegyik az!
Már írtam oda is!
Szerintem ez idevaló................

Egy elég hihetetlen dolog történt velem!Én eredetileg Mefisztulész karakter gazdája vagyok, csak történt egy kis probléma......Éppen elmennék reggel vadászni, amikor kidob a karakteremből a honlap!Megpróbálok visszalépni, de erre azt írta, hogy nem jó a jelszó!Még kétszer megpróbáltam, de semmi!Rögtön tudtam, ebből lopás lesz!El akartam küldeni az e-mailt, az elfelejtett jelszó miatt, de nem volt megegyező az e-mail!Most szerintetek mit tudok csinálni?Küldtem levelet a Beholdernek, de egyenlőre nem haladtam nagyon előre!Hogy képes valaki feltörni egy játékot?!Kik ennyire idegbajos őrültek?Szerintem szánalmas a dolog...........Mindenestre nagyon jó karakter volt, így nem fogom annyiban hagyni!De ez még nem minden, mert egy nappal ezelőtt egy ember küldött egy olyan levelet, hogy ő Dani Zoltán, és hogy adjam meg a jelszavam ezért, meg azért!Úgy letiltattam ahogy van, de szerintem ő volt az aki feltört engem!
Muszáj vagyok megosztani az emberekkel a dolgot, hogy figyeljenek oda ők is!Én nem vagyok túl idős, koromhoz képest elég sok őskövet vettem, sok pénzt költöttem a játékra, erre most teljesen szétcseszik!Felháborító!
Oldal: 1