Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - siva

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2017.03.09. 10:32:15
A csatákat nem lehet egyenként léptetni, a vissza gomb a rendes bajnokira visz.

megvan a 2. medálom
Dátum: 2017.02.14. 14:37:08
A mai napi ajánlattal -ami azért speciális, mer nincs havonta- meglett a 140 maszk nekem is és még van 2 nap, szóval ki volt ez számolva. A jutalmat még egy hétig át lehet venni, befizetési akció is van amiből valamennyi még esik, de ha megy a sírás tovább lehet még hétvége felé bekerül mégegyszer ugyanez a napi ajánlat- és ha minden kivánság teljesül platináért is
Dátum: 2017.02.01. 01:08:15
Most tényleg köszönjük, észrevettük a pozitív változást
Dátum: 2017.01.30. 13:24:57
Köszönjük, tisztelt játékvezetés. Ismét eleget tettetek a játékosok kérésének. Bekerült a kristály horda, fullos épületekkel egy fejlődő világra. Esélyünk nincs ellenük.
Apró kérés volt,ne maxos épületekkel jöjjenek. de nem. Ti jobban tudjátok. Itt ez a néhány tucat- még- lelkes v4ező aktiv játékos , vegyük el a kedvüket.
Dátum: 2017.01.30. 13:11:10
Nem gyémánt tallér kell ide, elég az aluminium is. Ad 5% ot, megveheti bárki oszt jól van, nincsenek viták, rosszérzések. Persze az AHs relikek upgradelése jó ötlet, de az egy bonyorultabb dolog, arra nemnagyon van kapacítás. Meg amit a találkozón kértünk a KATTINTÁS SZÁM CSÖKKENTÉS, abból semmi nem valósult meg. Apró dolog ha pl csak a küldetések felvételére nem kellene beöltözni, már ez havi szinten többszáz felesleges mozdulatot kiváltana. Hát még ha a turbóhoz hasonlóan kint lennének a küldetések a fejlécben. Tul sok a játékkal töltött idő, kezd unalmas lenni a dolog- megint itt a kihívások hiánya kérdés magas színten....
Dátum: 2017.01.23. 18:40:14
Szegénykém, te ilyen buta vagy? Vagy csupán közléskényszeres...
Mindkettőre van megoldás, ha a játékról keveset tudsz hallgass a tapasztaltabbakra, írogatni meg a szöv bajnokság topik úgyis a tiéd
Dátum: 2017.01.17. 23:08:53
Nem kell aggodni, bárhányezer pechpontot el tudunk verni hamar
Dátum: 2017.01.16. 21:59:38
A találkozón is szó volt róla, átgondolni a tárgyak egymásra válthatóságát, aminek pl a pechpont is egyik alapja lehetne. Most pörgettem rengeteg pechpontért Felemelkedés gyémántot, ami magas csatlósszintnél teljesen felesleges tárgy, most 21 db van nálam. Esett egy ritka tárgy és épp dühöngök legalább pechpontra visszaválthatóak lehetnének a fölösleges és drága "szemetek" mint az epikus kincsesláda.
Dátum: 2017.01.14. 20:42:11
Tényleg, elnéztem, még a sajt elött háborogtam
Dátum: 2017.01.14. 17:53:05
Ááááá. Nekem a mitokonitos sorral van baj. Állat gyakorol 48 óra, kiirja kapok 4 narancs mytot, a Bu nem számolja és ez persze a többedik sajt után lett gyanús, most ellenőriztem is.
Dátum: 2017.01.12. 03:57:28
Bocs egy 32 fős szövetség üt épp egy másfél millió Éps epiket, nekem 25 öt sikerült bele, másnak annyitsem... Ha többen érnek egyszerre ehhez lehetetlen, egymást szívatjuk,már napok óta ezt a dögöt verjük.
ugyanaz a probléma mint a 2 entitás ölés a VTben. Ha már ez a feladat kellene gyengébb fegyver mint a buzogány--erről a találkozón is volt szó
Új feladatok jöhetnek, persze ésszel lehetőleg, ne szrt kelljen gyűjteni mint a kiégett relikvvia, mostaniban is pl a sárga esszencia költés csupán erőforráségető, jó persze úgyse kezdünk vele semmit
Dátum: 2016.12.28. 13:35:41
Valami változott. Sima inspirátoros vagyok -jópárezer dukát volt - pár napja 14 energiát adott egy cspre, most megadja a 20at. Hurrá!
Dátum: 2016.12.15. 14:04:57
B. tényleg ottvan... most 40... Mondjuk ez kicsit durva hogy nem újrahasznosul. A páncél és pajzs is ennyiben van amibe beleteszem. és 5-6 szint mulva jön olyan cucc ami ad még plusz fél %t. de akkor már nem leszek ilyen hülye hogy megvegyem..
Dátum: 2016.12.15. 13:24:23
Zafir pajzsszilánk, zafir páncélszilánk / szakértelemre adnak -%t / át akartam rakni másba de eltüntek. Ez normális? nem találom honnan is lehet szerezni ilyeneket
Dátum: 2016.12.15. 00:53:30
Karácsonyi vásárnál minden ajándék "Átvetted " állapotban van alapból. Javítsátok.
Hát a félrészeg hangoskodásért elnézést, a Martalócok egy része valóban orkként viselkedett
Ami még elhangzott és legyen meg itt is:
- a kék mytokronit hiány enyhítése
- a kattintásszám csökkentése!!!!! pl küldetések a föoldalon a tudatturbó mintájára, küldetésre nem kellene átöltözni, automata állatinteligencia növelés,
- végzet templomban az üss 20szor meg egy entitás alternativát kapna pl ölj meg egy entitást
amiröl nem volt szó, de szerintem lenne igény főleg a keveset költök körében elérhetővé tenni idölegesen a gyorsítás, vip, kényelmi funkciók stb elönyeit. kb a prémium árának duplájáért egy hétre, annyit mindenki össze tud kaparni, megoldja pl a sok tárgyelhasználást, meg ha látja milyen hasznosak lehet beruház rá gyakrabban és igy jönne kis pluszbevétel
kéket egyértelmű
Dátum: 2016.09.06. 14:11:29
Többhetes esemény ,ami órák alatt lenyomható?
és verseny?
Lehet mélyebb verem kellene... a játékvezetés biztos kitalált valamit a felmerülő problémákra, hogy még élvezhetőbb legyen az event
Dátum: 2016.07.02. 16:23:57
v2 szintén
Dátum: 2016.07.01. 11:54:28
Az állat szakértelem fejlesztésnél is ez van, várni kell, teker, amikor bejön az első a többi már rendesen csinálja
Oldal: 1234567891011