Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Parus_z

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.06. 17:40:19
Idézet: Hatsepsut - 2009.02.05. 23:25:15
Érdekes számológéped van. De anélkül is tudhatnád, hogy minden pozitív valós számnak a nulladik hatványa egy, az első pedig önmaga.

Azért le ne lődd magad! Azért mert valakinek hiányos a matektudása, nem érdemes.


de pedig lelövöm és el is ástam magam , de azért itt van kárpótlásul mégeggy:

25+25+25-25-25-25=az mennyi??
az 0*
3
1
2
Dátum: 2009.02.05. 23:07:46
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.05. 16:37:37
Ebben te biztos vagy?
3, 9, 27, 81, 243, 729.
Akár hogy számolom, ez nálam 6.


igaz,
Dátum: 2009.02.05. 16:33:00
mennyi 3 a 6.-on?

aki ezt feltette tanuljon meg számolni!!!!

Helytelen válasz! A helyes válasz a következo lett volna: 729 nos ez 5. -en van

Helyes válasz!=2187
Idézet: Miklós - 2008.11.27. 13:35:53
Bocs, elrontottam a szavazás kiirást, irom újból

A lélekkutakkal kapcsolatban most két problémát látok, amit többen felvetettek:

1.) A gyorsan növekvő lélekkutat egyre nehezebben tudja feltölteni egy új belépő.

2.) Egy szövetségi háború során a sokat, intenzíven épitő szövetség egy háborúban óriási mennyiségű lélekenergiát veszíthet a kútjából.

Ezzel kapcsolatban már voltak kommentek, hogy az új belépőnek kevesebbet kelljen a kútba tölteni, meg hasonlók, de valószínűleg inkább a probléma forrását kéne orvosolnunk, a túlzottan gyorsan növő lélekkutat. A jelenlegi tendencia alapján előbb-utóbb milliós méretű lélekkutak lesznek...


hi,

jócskán eltértünk a tárgytól itt mindenki a kutak méretében látja a megoldást holott előre kiszámolt matematikai egyenleten működik tehát nem lehet hibás,
az alap kérdés/probléma nem az hogy nagy -e vagy kicsi-e a kút/hogy ki mennyit épített.
az alap probléma ez: hogyha egy 19/20-as szövetségi átlaghoz csatlakozik egy 6. szintű akkor ő ne kapja meg hosszú ideig az épületek bonuszát mivel avval a saját szintjén elméletileg behozhatatlan előnyt szerezne.

a kérdés a következő:
1,valóban túl nagy lenne az előnye ha belépéskor megkapná a bónuszokat? a válaszom: igen (de lásd lejjeb)
2,a frissen belépőt talán nem éri sújos kár, a meg nem kapott bónuszok miatt hosszú ideig? de igen!! mivel a vele egyszintű tagok kik szövetségben vannak már birtokolják a bónuszokat,
3,a szövetség talán nem válal kockázatot mikor gyengébb tagot vesz fel? igen! ( gondoljunk csak a háborúra)

1 a 2 ellen az aránay, továbbá miért nem határozhatják meg a szövetségi tagok mennyit is keljen fizetnie egy ujj belépőnek, hiszen lehet hogy töbre tartják a szövetséget vagy kevessebre mint ami meg van határozva.
továbbá ha jól tudom mindenhol úgy van hogy miután az új, tejlesjogú tag lett bizonyos időre/amennyit úgymond a lélekútba befizetett adómentességet kap, akkor mi értelme van bármiféle átlagot/ stb fizettetni vele? SEMMI!!!!
eddig nem olvastam rendes logikus érvelést a fizetés mellet csak azt hogy igy igazságos, kinek minek? fentebb irtam hogy ez nem igazságos 3/1-es arányra győzött a nekeljen fizetni igazság.
az hogy ki mennyit fizettett eddig a szövibe meg ki mennyit nem az egyéni érdek/szociális probléma azaz a szövetségbeni megtűréstöl függ és kész.
A JAVASLATOM AZ HOGY A SZÖVETSÉG ÁLLAPÍTSA MEG SZAVAZÁSON MENNYIT IS FIZESSEN A TAG BELÉPÉSKOR.
TOVÁBBÁ A HÁBORÚNÁL LEGYEN EGY OLYAN GOMB HOGY TŰZSZÜNET KÉRÉSE!!! IGY VESZTESÉG NÉLKÜL VÉGETÉRHESSEN EGY HÁBORÚ, VAGY ELŐRE MEGHATÁROZOTT LE FELYÉBEN.
Oldal: 1