Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Johnny Mage

Oldal: 1
Dátum: 2009.05.28. 23:24:00
Vagy szerezz be egy fókuszkristályt ami ad+2%kritikus ütést és nincs más dolgod mint folyamatosan portyázni.Azt jelenti,hogy kb 50 csatából 1x tutibejön a kritikus ütés.Én álltalában a -50-60%-ig elszoktam menni portyánál,így sikerült a 2-dik órában:D
Sikerült nagy nehezen befognom a 2. állatomat ami egy Goblin harcos,idomítása 4500le akkor azt jelenti,hogy Ő egy 15. szintű állat?Az első állatom egy Tigroszlán aminek az idomítása 2400 le akkor Ő egy 8 szintű állat és mellettem lépett 12 szintet akkor Ő most egy 20. szintűnek felel meg?
Dátum: 2009.01.21. 23:40:11
Nem sikerül befognom a 2. állatomat,Csapdakészítés 5.szint,vezetőkészség 6.szint.Eddig úgy vadásztam,hogy jött velem a Tigriszlánom,most úgy vadászok,hogy nincs nálam.Mi lehet a baj?Már majdnem 1 szintet léptem a vadászgatás miatt de még sehol nincs az állatom.
Előre is köszi a választ.
Dátum: 2008.10.24. 22:07:06
Hello!
A játék nagyon jó,bár volt pár értetlen rész számomra a klánháborúval kapcsolatban,de ezek mára már rendeződtek.Lenne egy kérdésem az állatokkal kapcsolatban,honnan tudom az állat értékeit?Az hogy mennyire erős vagy gyenge gondolom azt az idomításra fektetett LE jelöli.Minél nagyobb ez a szám annál erősebb a lény,de ha szintet lép mennyivel lesz erősebb?Ezt a dolgot nem nagyon látom át.
Oldal: 1