Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alendaar

Van nálam vagy 10, elboltoljuk?

Többek között nekem sz@rt sem ér, mert az életben nem fogom használni! A templomot lazán megcsinálom dekázás nélkül, szerencsés esetben akár 5 nap alatt is (ha nincsenek időhöz kötött feladatok), de 8-10 nap alatt simán. Utána csak kottogás megy hetekig, ha nincs templomi pálca.

Mi értelme van ennek a tárgynak? Ha vki nem tudja 3-4 dekázással sem - időre - megcsinálni a templomot, akkor vmit elfelejtett/benézett (trükközésről most nem beszélve).
Elvileg egyensúlyban vannak a befizetéshez kapott ajándékok (Beho szerint, játékosok szerint azért van némi gebasz) de sajnos ebből a körből az ősi templompálca nagyon kilóg!!!

Engem a léte nem zavar! Használja, akinek (hirtelen) szüksége van rá, de legyen vmi alternatíva az átváltására, mert jó néhányunknak tényleg csak szemét kategória (ha ajándék, ha nem; pl. a kopasz fejemmel nem igazán örülnék egy hajzselé+fésű kombónak, még ha a legmenőbb celebek is ezt használják vagy aláírták akkor sem!)).
Elvileg olyan értékűként kapod, mint a templomi pálcát!
De nem tudod használni semmire! Mit nem lehet ezen érteni?
A cucc kivételéről szó sem volt tudtommal.
Nekem pl. az a bajom vele, hogy soha a büdös életben nem fogom használni, ergo totál fölösleges cucc!
Nem az "bánt", hogy nem fér el a karilapon a többi szemét mellett, hanem egy nagyon jó ajándékként beharangozott sz@rt kapok a befizetés mellé!
A templomi pálcával összehasonlítva nagyságrendnyi különbség van a felhasználhatóság tekintetében! Ez a probléma!!!
Ennél még a lélekgyémánt is jobb buli (ami szintén nem ér lóf@szt sem magasabb szinten), amit azért be lehet váltani mytora...

Szeretnék a befizetés mellé HASZNÁLHATÓ ajándékot kapni, nem szemetet!
Mivel szerintem elég sokaknak nem ér semmit, ezért indult a kezdeményezés az átválthatóságra.
Ha ez neked böki a csőrödet, akkor használd őket nyugodtan, de hagyd meg nekünk a lehetőséget, hogy vmi értelmesebb célra mi is felhasználhassuk!
Comprende?
Pont én is ezt akartam kérni!
Dátum: 2016.02.08. 09:11:29
Meg hogy "Guzmics kifejeli"!
Dátum: 2016.02.02. 10:26:46
Jó lenne egy konkrét időpont, min. egy nappal az indulás előtt!
Dátum: 2016.02.01. 12:27:20
Akkor a kristály horda sem mászik elő mostanában?
Kellemes ez így háború közepén...
Dátum: 2016.02.01. 11:49:05
Csak azért kérdeztem, nekiálljak-e egyáltalán csinálni vmit, mert az ilyen "vedd meg a napi ajánlatot" típusú feladatokkal szopás volt általában...
Dátum: 2016.02.01. 08:46:50
Farsangi event mikor indul???
Lehessen beváltani mondjuk Asztrálszilánkra!
Dátum: 2016.01.29. 12:02:23
Én is ebbe futottam bele a kristályoknál (kihívásnál is!)...
Dátum: 2016.01.28. 09:19:34
Ez a kérdés szerintem is túl speciális.
Ha még az lenne, hogy egyik nem budapesti park, talán elmegy.
De hogy Budán avagy Pesten van-e, az szerintem rohadtul nem érdekel senkit!
Dátum: 2016.01.20. 14:44:05
Pontosan!
Dátum: 2016.01.20. 13:20:31
Pedig az egyik leginkább semmit nem érő cucc!
Aki komolyan játszik a játékkal, tolja az őskövet is, annak nem kell!
Kavicsmenteseknek meg még kevésbé.
Dátum: 2016.01.20. 09:22:53
Ősi templompálca átválthatóságáról "sima" templomi pálcára nem kellene lobbizni?
Gyakorlatilag sz@rt sem ér. :/
Dátum: 2016.01.19. 08:06:57
Miklós listája kb. akkora lehet már, mint a Télapóé!
Dátum: 2016.01.17. 09:39:46
Van egy csak a találkozón megszerezhető fétis és elvileg lesz még csatlós.
Vhol azt is olvastam a tervek között, hogy csatlósok fúziója (vagy mi), tehát új csatlós must have megint.
Dátum: 2016.01.16. 08:14:34
Melyik világon is kell indítani azt a karaktert???
Dátum: 2016.01.15. 08:06:54
Nem tudom, hogyan jutottál erre az eredményre, de szerintem vmit nagyon elnéztél!
Az alacsonyabb sorszámú szerverek bajnokai - az esetek hatalmas többségében - nagyon elvernék az azonos szinten, a beho szabályai által TP-vel tömött, "mesterségesen hízlalt" V6-os karaktereket. Persze lehet kivétel 1-2 nagyon jól fejlesztett karakter, de nem ez lenne a jellemző!
Dátum: 2016.01.13. 09:05:25
Irigylek itt néhány embert, hogy mennyi felesleges szabad ideje van hülyeségekre!