Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alendaar

Dátum: 2010.03.12. 16:04:44
Ja, V3-on ez elég tetemes veszteség.
Dátum: 2010.03.12. 10:27:16
Hogy a 20. szint feletti állat sajtolását is buktam-e, az majd csak akkor derül ki, ha a mostanit megcsinálom.

Edit: Visszajött a kisajtolt állat is, akkor ezek szerint nem. Köszi!
Dátum: 2010.03.12. 10:24:08
Én csak 3 küldetést buktam...
Leírtam (vagy elfelejtettem? ) a pókok töltik messze a legtöbb időt a játékkal, aminek meg is van az eredménye! Ehhez csak gratulálni tudok és esetleg irigykedni egy kicsit
Nekem sajnos nincs időm állandóan toplistát nézegetni, mert el kell mennem néha megtartani 1-1 matekórát
Csak annyira lehúzták többen is a tömő srácot, hogy a fenti ömlengést váltotta ki belőlem.
Multizástól (és a hangkaratétól) elvonatkoztatva, mint ami nem engedélyezett...
Pók taktika:
- a játék szabályai megengedik? Igen
- a legtöbb játékost irritálja? Igen (max. nem írja tele vele a fórumot)
- eredményes? Igen (csak elég sok idő kell hozzá, "életformává" válik a játék)
Mondjuk nekem ez a "ki tudja számolni" (hogyan ) kifejezés, na ez azért nagyon sántít!
Inkább úgy mondanám, hogy rájár 1-1 karakterre (akiktől sokat rabolt), ezzel az ő játékukat eléggé el tudja cseszni - függetlenül attól, hogy az áldozatok tehetnének ellene!

Tömő taktika:
- a játék szabályai megengedik? Igen
- a legtöbb játékost irritálja? Nem (csak a pókokat (és haverjaikat), akik viszont nagyrészt a legjobb játékosok, elismertek; szeretik a tápos karakterüket és erősen zokon veszik, ha őket is szívatja vki)
- eredményes? Két részre kell bontani a dolgot: 1) ha a tömő karakter fejlődését nézzük, akkor rohadtul nem; 2) ha a pók szívatását nézzük, akkor határozottan!

Csak azt nem értem, hogy miért megy a rinya???
Mindkettő a játék szabályai által megengedett dolog! Aztán hogy melyik etikus és miért nem? Na, az már egy másik történet...
Idézet: Sacerdos - 2009.10.11. 15:46:29
50millárd forint megy(ment)el 2008-ban a szociális segélyekre.Ez a durván 30ezer milliárdos költségvetésnek az elenyésző töredéke.De 2009-ben ez is megszűnt.Magyarországon gyakorlatilag eltörölték a szociális segélyezést.(persze aki tizenakárhány gyermeket szül annak nem)


Megszűnt a segélyezés? Ember, hol élsz Te?
Csak a nálunk élő kb. 600 cigánynak fizet az önkormányzat évi több (10)millió petákot!
Mellette kapják a családi pótlékot, ilyen-olyan rendkívüli segélyt, stb...
A munkaügyön keresztül jogsit szereznek, amire 120k a minimális összeg lassan.
Gyermekvédelmi támogatás címén kapják a napi cigarettára/kannás borra valót. A gyerek meg pálinkás csikkel a pofájában kussol a "pólyában", vagy tök meztelenül, szarosan-hugyosan futkos az utcán.
Ne mond már nekem, hogy ha mindenáron takarékoskodni kell, akkor erre az exponenciális gyarapodásra költsünk ennyi pénzt?
Tudom, hogy pl. az autópálya építésénél is hatalmas pénzek csúsznak el zsebekbe, de azt nem látom nap, mint nap!
Pontosan ez jutott eszembe nekem is - kettéválik a társadalom, mint a sci-fikben.
Most gondolkodtam el - nagyon komolyan! -, hogy nekem is be kell szereznem egy gázpisztolyt.
A gyerek leköp, anyázik, stb, max. megköszönni tudom. Apja-anyja-nyényém-bátyám a fél törzs jön, ha csúnyán néz valaki a kis purdéra.
Megfenyegetik a tanárokat és nem lehet velük mit kezdeni??? Nevetséges!
Ezek nem értik pl. a "légy szíves"-t, mert otthon kap 2 pofont, meg "rohaggyá meg" - ez a természetes, ebből értenek.
Amit az iskolában próbálnak 5-8 óra alatt nevelni, azt otthon kétszer annyi időben rombolják.
Másrészt 4 éves korra eldől szinte minden - aztán lehet próbálkozni a pálinkás csikkel elhallgattatott, napi egyszer etetett, csökött és értelmileg is kihívásokkal küszködő gyerekkel az óvodában és az iskolában.
Beszélni nem tudó 3-5 éves gyerekek vannak az óvodákban!!! Ezeket KELL beintegrálni normál képességű gyerekek közé, ahol majd "megokosodnak". Aztán csodálkoznak, hogy hülyül a nemzet.
Oktatáspolitikánk szavazóbázist épít. Annyi ész elég ennek a mónikasón és idióta dél-amerikai szappanoperákon felnőtt nemzedéknek, hogy a megfelelő párt mellé négy évente odategye az X-et.
A milliárdokat szétosztogató/lenyúló politikusok, a sok "semmit nem kell csinálnom, de nettó 2-300k-t minimum megkapó" unokaöcsik/hugik, a cigány életmódot folytató emberek miatt (van köztük nem cigány is bőven!) nem kell 10-15 évet várni az összeomlásra.
Ha nem lesz 1-2 éven belül radikális változás, beborul az ország!
De amíg a rózsaszín ködből kitekintgető barmok mondják meg, hogy mi a helyzet pl. azokban a falvakban, ahol a lakosság többsége megfélemlítve él; amíg van olyan "dolgozó", aki annyi pénzt kap a kirúgásáért, amennyit sokan 100 év alatt sem keresnének, addig nem igazán van lehetőség bármire.
Azt kívánom ezeknek a neoliberális eszementeknek, hogy saját bőrükön tapasztalják meg egyszer a tönkretett emberek dühét.

Magyarországnak nem való a demokrácia! Ide egy erős kezű király kellene. Én Szent Lászlóra szavaznék.
Dátum: 2008.11.21. 20:05:56
Idézet: Lazarantal - 2008.11.21. 19:02:59
Nem felkel éjjel, hanem lefekvés előtt még portyázik egyet!


Vihar elment...
Este pont hülyére vagyok verve általában, per pillanat by Kubla & Azúr légió.
Bár 1-2 kari most már fennakadt.
Dátum: 2008.11.21. 18:43:31
Vadászat sz*r!
MiklósRND még rosszabb, mint TF-en...
Én speciel nem fogok éjjel felkelni azért, hogy portyázhassak, de tudom, van aki megteszi.

Vazze, nyári vihar van nálunk (dörög, villámlik) , ki kell kapcsolnom a gépet
Dátum: 2008.11.21. 16:20:13
A lényeg:

"éjjel-nappal a katakombákban bujkáljon vagy láthatatlanul ácsorogjon a karakterem. Ilyenkor hol van a játékélmény?"

Ezért nem lesz "ütnivalód" előbb-utóbb. Sokan belefáradnak az állandó kudarcba, ha pedig van ilyen (márpedig biztosíthatlak, van ilyen bőven!) akkor ott vmi nagyon el lett cseszve.
Nem az a bajom, hogy hülyére verik a karaktert, az benne van a játékban. De hogy lényegében semmit nem tudok ellene hosszú távon sem tenni, az már nem tetszik.
Semmi bajom azokkal, akik melójuk folytán állandóan gép előtt ülve, folyamatosan tudnak játszani. BIZTOS, hogy jobb karit tudnak összehozni! Minden tiszteletem azoké, akik a TOP karit összehozzák!!! Nekem pénzem lenne rá, időm sajnos nincs.
DE, gondolni kéne a nagy többségre is, akiknek előbb-utóbb tele lesz a hócipője az állandó kudarccal.
Dátum: 2008.11.21. 15:58:26
Idézet: Almási Viktor - 2008.11.21. 15:39:21
Minden ilyennek üzenem, nem mi tesszük tönkre a te játékodat, azért te vagy a felelös, hanem pont forditva, te akarod tönkretenni a mi játékunkat az ajánlgatott-megszavazott szabálymodositásaiddal, de csináld csak, répa a füledbe, akkor is béna leszel.



Jó az anyag, öreg?
Milyen szabálymódosítás? Milyen sírás? Miről beszélsz Te egyáltalán?
Én nem ajánlgattam semmit a játékvezetésnek, elmondtam a véleményemet és kész.
Érdekes módon Kocos és Leinád tudott normális hangnemben válaszolni, pedig nem voltunk egy véleményen.
Erre jössz Te, aztán lebénázod a játékosok 90%-át.

Én arról "beszéltem", hogy
1. havonta 30-60k LE-t bukni nem igazán üdvözítő egy szövetségnek.
2. nem vagyok hajlandó azért fizetni, hogy éjjel-nappal a katakombákban bujkáljon vagy láthatatlanul ácsorogjon a karakterem. Ilyenkor hol van a játékélmény? Vagy csak a Te játékod számít???
3. jót tesz-e a kft-nek, ha sokan úgy gondolkodnak, mint én (nem fizetnek, csak ingyen bohóckodnak majd)?
4. az ún. elit a közeljövőben kifogy az ellenfelekből, max. egymást üthetik. Az majd a Te játékélményedet is le fogja kissé rontani.

Gondolkodj már kicsit hosszabb távon is! A saját játékodat ölöd meg majd ezzel a hozzáállással!
Dátum: 2008.11.21. 15:39:42
Első hozzászólásnak azért kicsit erős volt pici fiam!
A sír-t pedig í-vel írjuk.

Itt tényleg csak 2-3 ember van, aki hajlandó (képes?) felfogni a lényeget.
Egyáltalán nem arról volt szó, hogy ki mennyi időt tölt a játékkal! Ha csak ezen múlnának a nagy különbségek, semmi gond nem lenne.
Dátum: 2008.11.21. 11:17:55
Végre vki érti miről akarok ugatni itten!
Dátum: 2008.11.20. 20:10:36
Koc már Te is?
Toplistát láttam már, nem arról beszélek.
Dátum: 2008.11.20. 17:21:42
"azt azonban neked is el kell fogadnod, hogy a jelenlegi körülmények között VAN LEHETŐSÉG ilyen különbséget elérni 2 "ugyanolyan" karakter között..."

Tudom, hogy van!
Itt végig azon volt a hangsúly, hogy LEGÁLISAN!
Dátum: 2008.11.20. 17:06:02
"Nem ertem mirol beszelsz... Mire lehet oskovet hasznalni annyira, hogy barki is legjobban fizessen... barki aki premiumos nagyjabol ugyanannyit fizet."

Észrevettem, hogy nem érted...
A lényeg az volt, hogy nem mindegy, hogy
1. fizetsz és élvezed a játékot.
2. fizetsz és láthatatlanul/katakombákban töltöd az időt --> 0 élvezet, pénzed a levesbe.

"Attol meg nem lesz teny, hogy nem lehet tobbszaz K LE-t szerezni legalisan. Mivel mar eleg sokan vannak akiknek van, szerintem hidd el, hogy lehet, es probald kitalalni hogy te hogyan tudnal hasonlo eredmenyeket elerni."
Egyszerre indult karakterekkel, normálisan játszva NINCS 200.000 LE különbség legálisan!
Ezen nem igazán van mit gondolkodni.
Dátum: 2008.11.20. 16:25:40
"nem értem miért kell szidni a prémiumos játékosokat."
Nem írom le még1x! Nem szidtam egyetlen prémium játékost sem! Jelenleg 500+ őskövem van nekem is.
Csak nem vagyok hajlandó fizetni azért, hogy szopassanak - comprende?
Nem a játékosokkal van a baj, hanem hogy NINCS játékegyensúly! Nem hiszem el, hogy legálisan több 100k LE-t lehet szerezni a játékban pl.
A játékvezetés pedig nem tett eddig semmit ez ellen, mert ők fizetnek a legjobban valószínűleg. A különbségek pedig csak nőni fognak, hatványozottan.

"sem a Tökéletes gyémánt sem az Elit horda (sem semelyik másik) nem okozott még kellemetlenséget közvetlenül nekem vagy a klánomnak"
Majd ha több erős klán is rátok száll és 2-3 hetente 10-20k LE-t visznek, akkor majd talán tudni fogod, miről is beszélek.
Addig meg óránként sz*rrá verik a karidat, aztán elmehetsz a prémiummal láthatatlanba meg a katakombákba, ami teljesen felesleges pénzkidobás!!!

"Meg kell tanulni játszani, nem csak sírni kell, aztán jön majd a sikerélmény is."
20 éve játszom rpg-t és stratégiai játékokat. TF-en is volt pár tűrhető kaliberű karakterem, úgyhogy tudom, miről beszélek.
Dátum: 2008.11.20. 15:45:51
Sajnos kezd elmenni a játék abba az irányba, hogy 4-5 erős, tápos (rabszolgázó/multizó???) klán elhúzott a többitől. Ők "játszanak", elsősorban mások rovására... A játékvezetés tudtommal semmit nem tesz ez ellen. Elég jól "tejelnek" ezek a játékosok, tonnaszám veszik az őskövet - szóval a KFT-nek megéri a dolog, ezért inkább szemet hunynak felette.
A többi klánnak/játékosnak egyetlen célja, hogy minél kevesebbet szopjon a fentiek miatt. Én nem szándékozom azért fizetni, hogy láthatatlan legyek vagy a katakombákban bujkáljak.
Tudom, nem kötelező prémiumnak lenni, de anélkül meg általában sz*rt sem ér a karakter.
Enyhén szólva kezdem unni az állandó cseszegetést az ún. "elit" részéről, akik tönkreteszik elég sok ember játékát.
Hasonló okok miatt hagyták abba rengetegen a TF-et - többek között én is -, és valószínűleg a kezdeti lelkesedés után ezt is rengetegen itthagyják, hacsak nem történik valami radikális változás!

Nem akartam bántani egytlen játékost sem ezzel, hiszen amíg DM engedi, csinálhat bárki, bármit...