Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Alendaar

Bayern - Dortmund
4 : 1

2 piros lap.
Dátum: 2013.05.24. 10:00:32
Alacsony tulajdonságokkal, rengeteg CSP-vel (természetesen VF-en), maxolt tulajdonságfejlesztő bónuszokkal igen.
De korántsem mindenkinek!
Dátum: 2013.05.24. 09:07:53
Ha a többség a szívósság övét szeretné, én meghajlok az akaratuk előtt! _oO_
Dátum: 2013.05.24. 08:51:49
Templomi pálca sem volt még...
Éppenséggel Thalia sincs elbaltázva annyira - lehet hogy csak én gondolom így!
Mondjuk a beírt csata a sebződés és az érte kapott LE függyvényében érdekes! Gyakoribbak a 4-5 ÉP sebződéses csaták.
Ugye mennyire sz@r?!
Ezek után én lekakkantom a kalandokat. Kizárólag olyanokat csinálok meg, amelyekben nincs
1) erőforrásvesztés (ÉP, VP, LE)
2) italvesztés
3) max 1 csata

LGY van bőven, a többi csak pazarlás...

mod: helyesírás
Majd ha ilyeneket kapsz, akkor nem leszel annyira oda értük:
A csatában összesen 25800 sebzést okoztál, és 17384 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1884 lélekenergia és 53 TP!
Alendaar nem igazán kalandozik. 30 LE/TP-ért???
Thalia szintén szelektál rendesen, csak a szövetségi küldetés idején nem annyira.
Magas szinten szimpla erőforrás-pazarlás egy másik, magas szinten tök haszontalan erőforrásért!
400 felett van a mágiám...
Nekem különben az arányokkal van a nagyobb bajom! 9.000 VP egy próbára!
Alacsony szinten a legkönnyebb próba, de ez teljesen fölösleges pazarlás.
Csak én nem ülök annyit a gép előtt, mint Te!
Idézet: Khuin - 2013.05.20. 12:34:14
1. Csata: a kaland csaták LE/TP arányát (ami nálam fele a vadászaténak, és negyede a térkapuból jövőnek) nagyon meg kellene változtatni. Jó lenne egy kis erőforrás nélküli csata, meg minden, de így... Én javaslok egy normál méretű szörny elejtéséért kapott LE-nek és TP-nek a felét venni.

Nálam meg általában 30 LE/TP-re jön ki, ami egyszerűen ocsmány, 155. szinten meg minősíthetetlen! Külön öröm, ha mellé még sebez 10k-t.
Mondjuk ez mostanában nem jellemző - szerencsére. Sokszor elég rendesen le lehet redukálni a sebződést < 10.
Megcsináltam a 15 kalandos küldetést és nagyon tele van a tököm azzal, hogy tonnaszám eszik a próbák a VP-t! Nekem a legutóbbi sor ~100.000 VP-be fájt. Őszintén szólva elég brutális! Némelyik kretén kalandban meg nem elég a 9.000 VP elb@szása egy próbára, rögtön utána lenyúl egy italt is.
Az ÉP-vesztéshez hasonlóan ide is kellene vmi megoldás vagy az algoritmusban visszavenni a számokat. Ugyanis amíg kötelező elem a kalandozás a templomhoz, a feladatokhoz és a szövetségi küldetésekhez, addig a "jutalma" lóf@szt sem ér!!!
Pl. tegyetek be táposabb (nem +1-2 tulajdonságért sokkal drágább!) cuccokat, mert jelenleg a kalandozás egy SZÜKSÉGES ROSSZ eleme a játéknak!
Dátum: 2013.05.19. 10:58:51
200%
De jó, hogy mikor ráérne az ember gyereke a KH is elhúz a halál náthás fa***ra!
Dátum: 2013.05.18. 12:36:37
Csak prémmel működik, nem járt le?
Idézet: Kvnoemi - 2013.05.17. 12:38:03

(Ja, és majdnem elfeljtettem: A kritikus ütést öv nélkül minimálisan 10 PP-ből lehet megoldani, míg a kritikus varázslatot még mindig 12-ből. Szerintem ez alapján a reális a 10 varázslat lenne.)

Ebben nagyon egyetértünk!
Így van, még mindig sz@rabb!
Thaliával - aki alapvetően varázsló karakter (öv nélkül) - is nagyon ritkán csinálom, mert sokkal jobb a kritikus ütés még neki is!
Másik 2 karakterrel pedig SOHA!
Dátum: 2013.05.13. 11:08:51
Naná!