Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Raven

Oldal: 1
Dátum: 2012.10.29. 09:43:24
Köszi a tippet, Awenhai. Estére megnézzük biztosra, de legjobb tudomásom szerint nem gyúrt a hosszabb vadászatra. Gyorsítás és egy fikarcnyi végzet medál sincs, de azért tüzetesen utánanézünk még egyszer.
Dátum: 2012.10.28. 18:27:28
Köszi a felvilágosítást, Cras!
Akkor nyilván az is csak valamiféle helyi anomália, amit a nejem karakterénél tapasztaltuk úgy 15 perce, hogy elzavarhatja majdnem 5 órára is vadászni a karaktert? Mindenféle implant, relikvia vagy prémiumos plusz nélkül... Esetleg azt tudnám még elképzelni, hogy beázott a kábelünk, és az kavar be, vagy csak simán sokallják a közel 400 cselekvéspontját. És ez még mindig a V1. Ms Scribbler.
Dátum: 2012.10.28. 16:55:07
Tegnap még én is átvettem a két ványadt őskövet. Ma szintén azt szerettük volna a fiam karakterének és nincs a választható jutalmak listájában. Ő a 45. szinten csücsül, én pedig a 67.-en. Első blikkre azt hittem, az azonos IP cím kavarhat be, de talán megérne egy érdeklődő mailt a JV-k felé a dolog. Jó lenne tudni, hogy végül is szintfüggő-e a jutalom őskő, vagy csak a ma hajnali szerver karbantartásnak köszönhető...
Dátum: 2012.10.21. 06:23:22
Nicsak, itt is beindult a "klónozás"???
Dátum: 2012.10.07. 06:39:36
Melyik zöldség európai eredetű?

kukorica
padlizsán
sárgarépa
burgonya


A feltevő szerint a válasz a sárgarépa, a gugli és a wikipédia szerint pedig:

Sárgarépa: A növény Közép-Ázsiából származik
Padlizsán: Kelet-Indiából származik
Kukorica: Mexikóban és Közép-Amerikában őshonos
Burgonya: Peru és Chile hegyvidékén őshonos

Dátum: 2012.10.03. 07:55:45
Hála és köszönet! Valóban ott figyel a "maradék"..
Cseppet figyelmetlen vagyok így reggelente, nem ártana felbiggyesztenem a szemüvegemet és megemelni a koffeinadagomat..

Köszi a gyors segítséget, Gamer01!
Dátum: 2012.10.03. 07:25:48
Sziasztok.

Akadna egy kérdésem, mert nem tudom, hogy ez most bug vagy egy normális anomália, de most tűnt fel..
Szóval: Építés. Lélekkútból építettem 250000 LE-t az egyik épületbe, ezzel el is készült egy szint, viszont a következőbe már nem számolta be a "maradékot". Konkrétan ez jelent meg az események között: "Gyakorlótér: Scribbler 63.618 LE-t épített a lélekkútból. Ma, 07:17"
Lépett is tovább, itt hökkentem meg: "Készültség: 0.0% (0/1.410.000 LE)" A "maradék" 186000 LE a vakok javára ment, vagy eltivornyáztuk azon örömünkben, hogy elkészült egy szint??

Előre is köszi a válaszokat!
Dátum: 2012.10.02. 07:57:23
Hehehh.. B+.. Ezen sírtam így korán reggel.. Ment a tízes!

szerk: Bocsi Kocos, egyel odébb akartam írni, Syabonak, Drakinnal kapcsolatban.. Mondom, hogy reggel van...
Dátum: 2012.09.04. 21:17:50
Megnyugtató..
Dátum: 2012.08.31. 17:57:27
A (V1) szövetség háborús archívumában, ha szeretném megnézni egy háború részleteit, csak egy "404 Not Found. The requested URL /haborus_archivum.php was not found on this server. " hibaüzenetet kapok.. Nem életbevágó, de jó lenne a statisztikák miatt. Vagy prémes opció lett? Kimaradt néhány évem..
Rövid és hosszú távú célom: a szórakoztató játék.

2 év aktív játék és szintén 2 év (kényszer)pihenő után nemrég kezdtem el újra, jobban mondva folytatni a játékot. Bár nagyon sok minden változott, mióta "hibernáltam" a karakteremet, és elég nehéz ennyi inaktív karakter között meglelni, akitől portyázhatok némi LE-t, mégiscsak a V1 ami visszahúzott. Itt kezdtük, itt is szeretném folytatni. Nem voltam soha másik világon, éppen elég ezt az egy karaktert istápolnom.Sikeresen felráztam a család többi punnyadó tagját is, a fiam 5 éves volt, mikor a saját karaktere "megszületett", mostanra szerencsére a segítségünk nélkül is jól elboldogul, és kellemesen tölti itt az idejét. Remélem, azért nem indul végleg kihalásnak a V1, szeretnénk még itt sok időt eltölteni, izgalmas portyák, epikus csaták, háborúk és persze jó fej végzetúrnők és végzeturak között!

Dátum: 2012.08.25. 08:15:02
A fentebb említett (portya-név keresés) hiba nálam is jelentkezett, ráadásul tegnap délután óta valami vortex anomáliát okoz a térkapunál.. Egy kattintásra kettő térkapu pontot vesz le, így sikeresen mínuszba is vertem magam. A ma reggeli két pontomra szintén ez a sors várt, ami még érdekes, hogy az eddigi csatáim menüpontban különböző nyert LE és TP összeget mutat ha listázom(1869 LE-29 TP, és 1259 LE-30 TP) de ha konkrétan megnézem mindkettőt az archívumban, hajszálra ugyanazt mutatja..
Dátum: 2012.08.24. 13:48:42
Jesszus, ezen mekkorát nevettem, majdnem leestem a székről! Ment a tízes!
Dátum: 2012.08.21. 12:02:08
Szia!

Ha még aktuális, és szövetséget keresel, mi minden végzetúrnő és végzetúr csatlakozását várjuk, szintbéli megszabás nincs! Kezdők, haladók és veteránok egyaránt bátran jelentkezhetnek. Üdv: Scribbler, A smaragderdő lovagjai szövetség alapító tagja.
Dátum: 2008.11.23. 22:35:22
Hali!
Nekem sem tesz fel kvízt a vadászat előtt...
Vagy ennyire látszik, hogy úgysem tudom a választ???
Oldal: 1